Sprzęt AGD / kurs podstawowy prąd

Informacje ogólne

Opis programu

Duże AGD / Kurs podstawowy Elektryczność

Każde gospodarstwo domowe, każda firma, a prawie każdy budynek na świecie ma kilka urządzeń w użyciu. Odzież, Podkładki, zmywarek, suszarek do ubrań, Lodówki, Kuchenki mikrofalowe, piece i sprzedaż są jednymi z bardziej spotykane. Dzieli się je od czasu do czasu i muszą być naprawione. Czy jest ktoś, wiesz, kto nie jest właścicielem jakiegoś rodzaju sprzętu dużych?

Techników sprzętu dużych trzeba mieć umiejętności niezbędne do skutecznego serwisowania tych maszyn, takich jak uczenie się zdiagnozować przyczynę. Studenci w głównych Appliance Program w Bay State uczą się tych umiejętności, pracując na rzeczywistych elementów wyposażenia w warsztatach laboratoryjnych. Przez prawie 30 lat, szkolenia Bay państwa "Hands-On" pracował dla tysięcy studentów. Połowa czasu uczniów w szkole jest w klasie nauki teorii, jak sprzęt działa, a druga połowa jest spędził w warsztatach zdobywają praktyczne doświadczenia.

Ważnym elementem kursu jest szkolenie w zakresie energii elektrycznej i Elektroniki. Umiejętność zrozumienia, jak działa energia elektryczna i umiejętności potrzebne do czytania schematów elektrycznych czy schemat jest istotną częścią procesu diagnostycznego. Ponadto, każdy student otrzymuje szkolenie up-to-date na sterowanie elektroniczne, które zarządzają za każdym sprzętu dużych.

Nowi studenci otrzymują laptopa i szkolenia na temat sposobu wykorzystania go jako narzędzia uczenia się. Koszt laptopa jest wliczone w czesne i student będzie właścicielem go pod koniec swojego programu. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymują przygotowanie i szkolenie na egzamin certyfikacji usług, oferowanych przez Narodowe Stowarzyszenie serwisem (PSA). Rzeczpospolita Tech jest jednym z czterech szkół w Stanach Zjednoczonych wyznaczonych jako certyfikowanego szkolenia i ośrodek badań przez PSA.

Absolwenci Wyższych AGD / Podstawowe Program Elektryczność są przygotowani do wejścia na siłę roboczą w postaci techników poziomu wejścia. Niektórzy zaczynają swoje kariery z głównych organizacji serwisowych, takich jak General Electric czy Sears inni dołączyć mniejszych niezależnych lokalnych firm. Wynagrodzenie jest dobre, a praca jest stabilna. Liczba absolwentów rozpocząć własną działalność gospodarczą po pracy w polu na kilka lat, zdobywając doświadczenie w pracy na wielu różnych marek i modeli, podczas nauki, jak funkcje biznesowe naprawy.

Absolwenci Bay państwowe są dobrze odbierane przez pracodawców, którzy często przychodzą do szkoły zatrudnić absolwentów. Biuro szkoły rozmieszczenie zapewnia pomoc w poszukiwaniu pracy, w tym przygotowanie CV.

Ostatnia aktualizacja Cze 2015

Informacje o uczelni

Bay State School of Technology (BSST), Inc. is one of the region’s leading technical training schools, preparing men and women for a variety of exciting hands-on careers, from electrical work to appli ... Czytaj więcej

Bay State School of Technology (BSST), Inc. is one of the region’s leading technical training schools, preparing men and women for a variety of exciting hands-on careers, from electrical work to appliance repair. Pokaż mniej