Read the Official Description

Program Edukacji CEIBS Afryki wykonawczy tworzy wyjątkową platformę dla rozwoju zawodowego i innowacji w przemyśle. Oferujemy szereg otwartych (PO) i konkretnej firmy (CSP) programów dla elitarnych praktyków z branży, którzy aspirują do wyższych poziomów wydajności. Korzystanie z naszymi szczegółowymi China rozległa wiedza i globalny zasięg i ułatwione przez naszego wydziału światowej klasy program Executive Education CEIBS Afryki współpracuje z firmami klientów do rozwijania swoich umiejętności przywódczych kadry kierowniczej. Przygotowujemy dzisiejszych liderów na przyszłość.

CEIBS Afryki Executive Education stworzył szyte na miarę programy CSP w zakresie zarządzania zmianą dla Coca-Cola, zaawansowanego zarządzania dla WPP, Corporate Governance oraz Programu Nadzorczej za pierwszy bank Nigerii (we współpracy z Wharton i IESE) oraz programu działalności Agility dla Heinekena. Mamy też współpracował z najlepszych światowych szkół biznesu, takich jak IESE i Wharton dostarczenie kurs na globalne prezesów. Nasze głębokie zrozumienie kwestii strategicznych i operacyjnych, które napotykają firmy, które wykonują działalność w Afryce i innych gospodarek wschodzących gwarantuje, że nasze CSP są w pełni dostosowane dla Ciebie, Twojej firmy i branży.

Dlaczego CEIBS Afryki CSP?

Firma Programy szczegółowe są bardzo skutecznym narzędziem do osiągnięcia zarówno rozwój indywidualny i organizacyjny. CEIBS Afryka ma udokumentowane dostarczania wysokiej jakości programy do góry klientów, takich jak poziom, WPP, pierwszy bank Nigerii i Coca-Cola.

Nasz wydział

CEIBS Afryka ma zespół światowej klasy wydziału międzynarodowego, którego globalna perspektywa jest uzupełniona przez ich wiedzy akademickiej w gospodarkach wschodzących, takich jak Chiny i Afryki. Wiele doprowadziły lub wykładał na prestiżowych szkół biznesu na całym świecie przed dołączeniem CEIBS; wiele innych, mają praktyczne doświadczenie w branży. Oferują one ogromną wiedzę i dzielić się najlepszymi praktykami międzynarodowymi, że menedżerowie mogą z powodzeniem zastosować w pracy.

NASZE PODEJŚCIE

Jesteśmy w pełni zaangażować i zaangażowania najwyższego kierownictwa w ocenie oceny projekt, dostawa i oddziaływania programu. Nasza współpraca opiera się na wspólnej wizji i zrozumienia spółki kultury organizacji. Przeprowadzamy analizy potrzeb szkoleniowych zrozumieć wizję swojej firmy na przyszłość i sformułować jasną strategię, aby się tam dostać. Na podstawie naszych ustaleń projektu wniosku, przy udziale kierownictwa swojej firmy, zostanie sporządzony do ostatecznego zatwierdzenia. Programy są oferowane w miejscach zatwierdzone przez klienta. Jednak CEIBS Afryka jest gotów zaoferować korzystanie z naszego ultra-nowoczesnym iw pełni wyposażonym ośrodku szkoleniowym - centralnie położony w biznesowym centrum Akrze.

Nasz Indywidualne podejście

Jednym z rozwiązań firmy nie pasują do wszystkich potrzeb biznesowych. Programu szczegółowego Company (CSP) jest rozwiązaniem szkolenia, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb grupy menedżerów z tego samego przedsiębiorstwa lub grupy przedsiębiorstw. CSP jest najbardziej odpowiednie podejście, gdy organizacja wymaga rozwiązania szkoleniowe, które można: dostosowane do wymogów szkoleniowych i rozwojowych grupy menedżerów w pełni dostosowane do Twojej firmy lub branży Linked do strategii biznesowej zintegrowany z rozwojem talentów lub strategii lokalizacyjnych wspierają kulturę firmy lub "sposób prowadzenia działalności gospodarczej" ma na celu uwzględnienie różnych sposobów dostarczania oprócz wykładów w klasie dostarczone w terminach i godzinach, które są wygodne dla Ciebie. CSP to najszybciej rosnący rodzaj rozwiązań szkoleniowych oferowanych przez czołowych szkół biznesu na całym świecie.

Nasz zespół

Mamy zespół ekspertów, którzy są zobowiązani do sukcesu i poświęcone pomaga stworzyć bardzo skuteczny CSP. Zespół ten współpracuje z CEIBS wydziałowych i klientów firmy. Mają zgromadził bogate doświadczenie w program do projektowania, dostawy i oceny.

W przypadku pytań, jak możemy pomóc z firmą programu szczegółowego, który może stać się integralną częścią wizji i strategii, prosimy o kontakt z jednym z członków naszego zespołu CSP Henry Kwesi Andoh +233 544 349 483 ahenry@ceibs.edu Thelma Opara + 234 814 719 555 58 othelma@ceibs.edu

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by CEIBS Africa »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 5 dni
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019