1

Mamy międzynarodową renomę na wysokim poziomie studiów Modniarstwo które oferujemy. Wielu naszych studentów na kursach Modniarstwo zostały laureatami krajowych i międzynarodowych oraz przeszli odnieść sukces milliners zawodowych, pokazując prace na London Fashion Week i innych głośnych wystawach.

Kursy prowadzone są przez specjalistów branżowych w specjalistycznej pracowni Modniarstwo a nasi uczniowie są w stanie poczuć, jak to jest pracować jako modystka przez żywych projektów z branży. Poprzez nasze powiązania z wielu brytyjskich modniarek możemy ułatwić możliwości doświadczenia zawodowego dla tych, którzy chcą kontynuować Modniarstwo w karierze. Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować elastyczne programy studiów do indywidualnych potrzeb uczniów.

Opis przedmiotu

Ucz się od prawdziwego mistrza piór - Ian Bennett - jak kształtować, curl, barwnika, montaż i tworzyć wspaniałe, profesjonalnie wyglądające ozdoby z piór dla czapki rękawiczki. Idealny dla tych, którzy chcą, aby dodać te techniki do ich arsenał umiejętności Modniarstwo. Pióra dostępne do nabycia w klasie. Proszę przynieść Podstawowy zestaw do szycia i notes.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Czw 18:00 - 21:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 tygodnie
Zaoczne
Cena
170 GBP
Pełna opłata £ 91; Non-EU Opłata £ 170
Wg lokalizacji
Wg daty