Read the Official Description

1

Mamy międzynarodową renomę na wysokim poziomie studiów Modniarstwo które oferujemy. Wielu naszych studentów na kursach Modniarstwo zostały laureatami krajowych i międzynarodowych oraz przeszli odnieść sukces milliners zawodowych, pokazując prace na London Fashion Week i innych głośnych wystawach.

Kursy prowadzone są przez specjalistów branżowych w specjalistycznej pracowni Modniarstwo a nasi uczniowie są w stanie poczuć, jak to jest pracować jako modystka przez żywych projektów z branży. Poprzez nasze powiązania z wielu brytyjskich modniarek możemy ułatwić możliwości doświadczenia zawodowego dla tych, którzy chcą kontynuować Modniarstwo w karierze. Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować elastyczne programy studiów do indywidualnych potrzeb uczniów.

Opis przedmiotu

Dowiedz się, jak rozszerzyć swoje Modniarstwo lub cięcia wzór umiejętności do tworzenia wzorów na tkaniny miękkie kapelusze na jesień / zimę. Tkanina czapki stanowią ważny obszar rynku Modniarstwo. Ten kurs pomoże Ci, aby Twoje pomysły miękkie kapelusze stały się rzeczywistością w noszeniu, zarówno dla siebie lub dla innych.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Wto 18:15 - 21:15
Program taught in:
Język angielski

See 130 more programs offered by Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 2019
Duration
6 tygodnie
Zaoczne
Cena
340 GBP
Pełna opłata £ 172; Non-EU Opłata £ 340
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline

Maj 2019