Spaść programu pomostowego

International Education Center At Diablo Valley College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Spaść programu pomostowego

International Education Center At Diablo Valley College

Jako międzynarodowy student, nasz upadek Most Akademicki Program na IEC daje umiejętności akademickich i osobiste zaufanie trzeba zacząć pierwsze dwa lata stopień licencjata w Twojej Diablo Valley College (DVC).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 11 września Obowiązkowe Orientacja: 22 października i 23 Ćwiczenia: 26 października - 10 grudnia

Program obejmuje:

  • Angielski 162 - Język, literatura i kultura (3 jednostki)

I jedną z następujących czynności:

  • Antropologia 130 - (3 jednostki)
  • Politologia 120 - (3 jednostki)
  • Socjologia 120 - (3 jednostki)
  • Zajęcia są wstępnie wybrane przez IEC. Studenci nie są w stanie wybrać.

Jako międzynarodowy student, nasz upadek Most Akademicki Program na IEC daje umiejętności akademickich i osobiste zaufanie trzeba zacząć pierwsze dwa lata degreeat twojego licencjata Diablo Valley College (DVC). Most Akademicki Program został zaprojektowany, aby umożliwić przejście od badań powodzeniem poza USA do programu akademickiego w pełnym wymiarze godzin. MOST obejmuje 2 wstępnie wybrane kursy akademickie, które dają 6 jednostek kredytowych, które są zbywalne uczelni i liczyć do twojego stopnia licencjata cztery lata na wszystkich California State University w Kalifornii i uczelniach. Nie tylko będzie można uzyskać przewagę na stopień twojego licencjata, ale 6 tygodni Most Akademicki Program obejmuje również:

Sesje studyjne:

Każdy kurs obejmuje akademicki Most sesję studyjną, że uczniowie uczęszczają na dodatkowe badania pomocy, technik i korepetycje z ich pracy i domowych zadań klasowych w. Sesje studyjne są nadzorowane przez profesjonalnych doradców nauczycieli, którzy ściśle współpracować z instruktorów kursów Most akademicki. Sesje studyjne są podstawową częścią Programu Akademickiego Most i uczestniczy w sesjach studyjnych gwarantuje osiągnięcia uczniów.

Akademickie Sukces serii Seminaria:

Raz w tygodniu uczniowie będą mieli godzinę długo Academic Sukces serii Seminarium koncentruje się na klucze do sukcesu ucznia w DVC i poza nią. Seminaria naukowe Sukces serii DVC są przedstawiane przez wykładowców, pracowników, absolwentów i studentów międzynarodowych. Wcześniejsze tematy obejmowały Zarządzanie czasem, Transfer z DVC, Badanie Out-of-uczelnie państwowe i prywatne Transferu, DVC International Club Student i jak ważne jest zaangażowanych społecznie na terenie kampusu.

Kampus: wizyty

Wycieczki Campus w San Francisco Bay Area może zawierać UC Berkeley, UC Davis i San Francisco State University.

Rejestracja wstępna dla DVC klas jesień lub wiosna semestr: Studenci, którzy są dopuszczone do Programu Most mają możliwość ukończenia orientacji akademickiej internetowego i zarejestrować się do zajęć na następny semestr wcześnie. Pomoc udzielana jest przez IEC oraz ISAS pracowników, jak również DVC International Student Akademickiego Doradcę.

Inne:

Most Akademicki Program to nie tylko studia i nauka, ale istnieje wiele działań społecznych zawarte. W przeszłości działania obejmowały zwiedzanie San Francisco, Sacramento, Napa Valley, Santa Cruz, Yosemite National Park, a także filmu wolne dni, Laser Tag, kręgle, pływanie, turystyka i wiele innych.

Warunki przyjęcia:

  1. Zakończono oryginalnej aplikacji DVC (w tym 6 dla wnioskodawców strony mostu).
  2. 400 dolarów bezzwrotna opłata za umieszczenie programu IEC 3. Dowód znajomości języka angielskiego (minimalny wynik TOEFL 490 PBT lub 57 IBT, 5,5 IELTS, IEC zaawansowane B absolwenta, ELS poziomie 109 lub ITEP 3.5) 4. Wyciąg z konta bankowego od sponsora wskazuje minimum 23,578 dolarów dostępne na wydatki 5. 50 dolarów Opłata za rozpatrzenie wniosku DVC 6. Kopia paszportu 7. ukończyła 18 lat lub maturzysty z dowodem wysokiej ukończenia szkoły (oficjalnych stenogramów) Tylko TOEFL PBT Testy robione wewnątrz Stanów Zjednoczonych przyjmowane są do przyjęcia.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Locations
Stany Zjednoczone - Pleasant Hill, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Pleasant Hill, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą