Read the Official Description

Jako międzynarodowy student, nasz upadek Most Akademicki Program na IEC daje umiejętności akademickich i osobiste zaufanie trzeba zacząć pierwsze dwa lata stopień licencjata w Twojej Diablo Valley College (DVC).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 11 września Obowiązkowe Orientacja: 22 października i 23 Ćwiczenia: 26 października - 10 grudnia

Program obejmuje:

  • Angielski 162 - Język, literatura i kultura (3 jednostki)

I jedną z następujących czynności:

  • Antropologia 130 - (3 jednostki)
  • Politologia 120 - (3 jednostki)
  • Socjologia 120 - (3 jednostki)
  • Zajęcia są wstępnie wybrane przez IEC. Studenci nie są w stanie wybrać.

Jako międzynarodowy student, nasz upadek Most Akademicki Program na IEC daje umiejętności akademickich i osobiste zaufanie trzeba zacząć pierwsze dwa lata degreeat twojego licencjata Diablo Valley College (DVC). Most Akademicki Program został zaprojektowany, aby umożliwić przejście od badań powodzeniem poza USA do programu akademickiego w pełnym wymiarze godzin. MOST obejmuje 2 wstępnie wybrane kursy akademickie, które dają 6 jednostek kredytowych, które są zbywalne uczelni i liczyć do twojego stopnia licencjata cztery lata na wszystkich California State University w Kalifornii i uczelniach. Nie tylko będzie można uzyskać przewagę na stopień twojego licencjata, ale 6 tygodni Most Akademicki Program obejmuje również:

Sesje studyjne:

Każdy kurs obejmuje akademicki Most sesję studyjną, że uczniowie uczęszczają na dodatkowe badania pomocy, technik i korepetycje z ich pracy i domowych zadań klasowych w. Sesje studyjne są nadzorowane przez profesjonalnych doradców nauczycieli, którzy ściśle współpracować z instruktorów kursów Most akademicki. Sesje studyjne są podstawową częścią Programu Akademickiego Most i uczestniczy w sesjach studyjnych gwarantuje osiągnięcia uczniów.

Akademickie Sukces serii Seminaria:

Raz w tygodniu uczniowie będą mieli godzinę długo Academic Sukces serii Seminarium koncentruje się na klucze do sukcesu ucznia w DVC i poza nią. Seminaria naukowe Sukces serii DVC są przedstawiane przez wykładowców, pracowników, absolwentów i studentów międzynarodowych. Wcześniejsze tematy obejmowały Zarządzanie czasem, Transfer z DVC, Badanie Out-of-uczelnie państwowe i prywatne Transferu, DVC International Club Student i jak ważne jest zaangażowanych społecznie na terenie kampusu.

Kampus: wizyty

Wycieczki Campus w San Francisco Bay Area może zawierać UC Berkeley, UC Davis i San Francisco State University.

Rejestracja wstępna dla DVC klas jesień lub wiosna semestr: Studenci, którzy są dopuszczone do Programu Most mają możliwość ukończenia orientacji akademickiej internetowego i zarejestrować się do zajęć na następny semestr wcześnie. Pomoc udzielana jest przez IEC oraz ISAS pracowników, jak również DVC International Student Akademickiego Doradcę.

Inne:

Most Akademicki Program to nie tylko studia i nauka, ale istnieje wiele działań społecznych zawarte. W przeszłości działania obejmowały zwiedzanie San Francisco, Sacramento, Napa Valley, Santa Cruz, Yosemite National Park, a także filmu wolne dni, Laser Tag, kręgle, pływanie, turystyka i wiele innych.

Warunki przyjęcia:

  1. Zakończono oryginalnej aplikacji DVC (w tym 6 dla wnioskodawców strony mostu).
  2. 400 dolarów bezzwrotna opłata za umieszczenie programu IEC 3. Dowód znajomości języka angielskiego (minimalny wynik TOEFL 490 PBT lub 57 IBT, 5,5 IELTS, IEC zaawansowane B absolwenta, ELS poziomie 109 lub ITEP 3.5) 4. Wyciąg z konta bankowego od sponsora wskazuje minimum 23,578 dolarów dostępne na wydatki 5. 50 dolarów Opłata za rozpatrzenie wniosku DVC 6. Kopia paszportu 7. ukończyła 18 lat lub maturzysty z dowodem wysokiej ukończenia szkoły (oficjalnych stenogramów) Tylko TOEFL PBT Testy robione wewnątrz Stanów Zjednoczonych przyjmowane są do przyjęcia.
Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by International Education Center At Diablo Valley College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019