Semestr praktyk i programów studiów

Go For it Brussels

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Semestr praktyk i programów studiów

Go For it Brussels

Studiuj za granicą - praktykant - baw się dobrze - poznaj świat i odkryj siebie

Czy potajemnie podejrzewasz, że jesteś przeznaczony dla większych rzeczy, ale nie potrafisz zrozumieć następnego kroku? Czy urodziłeś się latać, ale także naprawdę chcesz mieć stopy na ziemi?

Nie bój się. Zarówno emocje, jak i planowanie są możliwe - w tym samym czasie. Przygoda może być połączona z bezpieczeństwem - i powinno!

Dołącz do nas, aby odkryć, jak możesz błyszczeć i rozwijać się.

Staż, z którego nie będziesz chciał wrócić do domu

25 godzin w tygodniu, pracując w wybranej przez ciebie dziedzinie kariery w Brukseli w Belgii. Gwiazdka na życiorysie, dzięki której zdobędziesz punkty za ukończenie szkoły, sprawi, że wyróżnisz się w swoich przyszłych aplikacjach o pracę, dasz ci wyrafinowaną przewagę, której pragniesz w swojej sieci.

W tym samym czasie, weź udział w zajęciach i zarabiaj na swoim wykształceniu. Żaden mózg nie ma racji?

Rozumiemy. Jesteś rozpieszczany przez wybór. Więc ... dlaczego my? Dlaczego Bruksela? Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń, z których korzystają absolwenci:

 • Kultura międzynarodowa w biurach Brukseli jest o wiele bardziej niż w jakimkolwiek innym miejscu, które możesz wypróbować: komunikację międzykulturową?
 • Networking to nie tylko rzecz Brukseli, to religia. Dodatkowo, w naszym programie szkolenia w zakresie superbohaterów uczymy Cię prostych, odpornych na awarie technik łączenia się z profesjonalistami w sposób, który pomaga Twojej karierze i jest całkowicie etyczny. Jesteś nieśmiały, jesteś niezręczny, nie masz pojęcia? Nie ma problemu. Gdy skończymy z tobą, będziesz łączyć się z najlepszymi z nich.
 • Prawdziwe doświadczenie w świecie polega na tym, aby dowiedzieć się, kim jesteś, czego chcesz i jak osiągnąć zamierzony efekt. Trening superbohaterów 101 - rozpoczynamy od osobistego planu sukcesu i doradzamy na każdym etapie, podczas doświadczenia i po nim.
 • Niezależność, ambicja, umiejętności językowe, yada yada yada ... pracodawcy będą pod wrażeniem. Twoi rodzice będą pod wrażeniem. I będziesz miał czas swojego życia.

Przygoda - bezpieczna droga

Nie martw się o nic. Wysokiej jakości zakwaterowanie, lekcje, karta komunikacji miejskiej, informacje o tym, jak uzyskać wizę, grupy i indywidualne doradztwo, zaawansowane szkolenia zawodowe i całodobowe wsparcie lokalne są zawarte w programie stażu. Skoncentruj się na treningu superbohaterów, o których wiesz, że masz - my zajmiemy się resztą.

Staże w Brukseli oferowane są w zakresie kształtowania polityki, stosunków rządowych i lobbingu, zrównoważonego rozwoju, badań zdrowotnych, biznesu, marketingu, komunikacji i ekonomii, finansów i sztuk wyzwolonych.

Nie możesz znaleźć swojej pasji na liście? Skontaktuj się z nami, stale poszerzamy naszą ofertę.

Nie wiesz, co jest twoją pasją? Bez obaw! Pomożemy Ci stworzyć plan, który pozwoli Ci wypróbować rzeczy w Twoim tempie, a skończy na wyglądzie profesjonalnym i wyrafinowanym.

Co jeszcze? Uważaj na studia za granicą, to uzależnia! Dla odważnych, uderz nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Praktyki

Kiedy się zarejestrujesz, poświęcamy czas, aby cię poznać i poznać Twój profil i twoją sytuację. Gwarantujemy staż w pierwszej lub drugiej dziedzinie zainteresowania. Jeśli nie widzimy wartości twojego udziału w programie, powiemy ci.


Trening superbohaterów

Wierzymy, że każdy ma wyjątkowy i unikalny zestaw talentów, umiejętności i zainteresowań. Nazywamy to wyjątkową mieszanką, najlepszą częścią twoich zawodowych talentów, twojego wewnętrznego superbohatera. Kiedy bierzesz udział w programach Go For it Brussels , nie tylko zdobywasz doświadczenie w praktyce na stażu, ale będziesz także zachęcany do pójścia o krok dalej na każdym kroku, aby rozwinąć swoją specjalną mieszankę talentów, pasji i osobowości. są istotą osoby, którą chcesz być.

Proces aplikacji

 1. Wypełnij formularz aplikacyjny kilkoma ogólnymi informacjami i swoim CV. Otrzymasz wtedy e-mail z propozycjami dotyczącymi przedziałów czasowych, aby zarezerwować wywiad z naszym doradcą ds. Rekrutacji.
 2. W 30-40 minutowym wywiadzie Skype / telefon zapytamy Cię o Twoje doświadczenie, cele i motywacje. Omówimy również dostępne możliwości, biorąc pod uwagę twoje umiejętności, doświadczenie i cele zawodowe. To Twoja szansa, by zabłysnąć i pokazać nam, dlaczego byłbyś dobrym kandydatem do naszego programu.
 3. W ciągu 1-2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić strategię dotyczącą Twojego stażu, a my poprosimy Cię o dodatkowe dokumenty, takie jak list motywacyjny. Jeśli okaże się, że program nie jest dla Ciebie odpowiedni, damy Ci znać.
 4. Potwierdź swoje miejsce w programie, płacąc kaucję. Ten depozyt jest zwracany w 100% (tylko) w przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć dla ciebie stażu. Po otrzymaniu wpłaty Twoje miejsce w naszym programie zostaje potwierdzone. Zazwyczaj saldo opłaty za program będzie wymagało 4-6 tygodni przed rozpoczęciem programu. Ma to na celu zapewnienie ci wyboru stażu i zakwaterowania.
 5. Rozpocznij proces ubiegania się o wizę. Będziemy prosić o oficjalne transfery twoich absolwentów college'u, aby Cię zapisać do wyboru kursów u naszego partnera, Vesalius College.
 6. Dostaniemy się do pracy zapewniając staż w dobrze dobranej roli w preferowanych dziedzinach kariery. Jeśli biuro przyjmujące wymaga rozmowy przez Skype'a / telefon, będziemy Cię szkolić i pomóc w przygotowaniu. Twoja rola będzie zazwyczaj potwierdzana na 3-4 tygodnie przed przyjazdem (jest to wytyczna i może się różnić w szczytowych porach roku). Zalecamy rezerwowanie lotów po potwierdzeniu Twojej wizy.

Harmonogram opłat i płatności

14425 €

Dodatkowe opłaty

425 € na rodzinę

300 € zwrotnego depozytu mieszkaniowego (depozyt zostanie zwrócony minus szkody poniesione w ciągu 6 tygodni od zakończenia programu)

Zapłata

425 € depozytu, aby zabezpieczyć twoje miejsce. Depozyt nie podlega zwrotowi.

Saldo może zostać wypłacone w jednej racie lub w dwóch ratach.


Co zawiera opłata za program

 • Czesne na kursy college'u, w tym staż w Brukseli
 • Praktyki i zarządzanie stażami
 • Obudowa na cały okres pobytu
 • Transfer z lotniska do mieszkania w dniu przyjazdu do Brukseli
 • Transport publiczny nieograniczony przepustka obejmująca cały okres pobytu
 • Orientacja na temat Brukseli
 • Grupuj i jeden na jeden mentoring i coaching swoich superbohaterów
 • Wsparcie i pomoc w zarządzaniu kryzysami 24/7
 • Powitanie i pożegnalne kolacje oraz regularne drinki


Co nie jest wliczone w cenę

 • Ubezpieczenie zdrowotne lub osobiste
 • Podróż do iz Brukseli
 • Opłaty wizowe
 • Jedzenie z dnia na dzień (z wyjątkiem tego, co jest wliczone w pakiet zakwaterowania dla studentów wybierających tę opcję)

Mieszkaniowy

Wszystkie nasze opcje mieszkaniowe są urządzone i zapewniamy Państwu pościel i bezpłatne, nieograniczone wifi w standardzie. Co najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze opcje mieszkaniowe znajdowały się w bezpiecznych i przyjemnych miejscach w Brukseli, w rozsądnej cenie (maksymalnie 45 minut) na miejsce odbywania stażu i w szkole wyższej w drodze transportu publicznego lub pieszo.


Zakwaterowanie studenckie

Będziesz mieszkać w typowym mieszkaniu studenckim, które zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz w trakcie pobytu i umożliwi zwiedzanie miasta. Uczestnicy programu będą mieszkać we wspólnych mieszkaniach z innymi studentami lub będą przebywać w budynkach mieszkalnych dla studentów, gdzie każdy uczeń ma jedną sypialnię (z indywidualnym aneksem kuchennym lub ze wspólną kuchnią). Obszary mieszkaniowe są różne, ale wszystkie znajdują się w bezpiecznych i wygodnych dzielnicach, w pobliżu supermarketów, restauracji, siłowni i łatwego dostępu do transportu publicznego, który jest dostępny 24 godziny na dobę, przez co jest bezpieczny i łatwy do poruszania się po mieście.

Studenci będą mieszkać w Brukseli, w otoczeniu aktywnej lokalnej społeczności. Będziesz miał okazję spotkać się z innymi uczestnikami programu, w tym samym budynku lub w pobliskich dzielnicach lub mieszać się z wielokulturową ludnością Brukseli i ćwiczyć swoje umiejętności językowe.


Zakwaterowanie u rodziny

W trakcie programów semestralnych i na bardziej ograniczonych zasadach podczas letnich programów studenci mogą poprosić o zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Zostaniesz z lokalną osobą lub rodziną w jednej lub wspólnej sypialni. Dostawcy pensjonatu są sprawdzani i zarządzani przez naszego partnera akademickiego, więc są przyzwyczajeni do przyjmowania studentów wymiany; przebywanie z rodziną goszczącą oznacza, że ​​musisz trochę dostosować się do harmonogramu rodziny i zasad domu. Po stronie plusów będziesz otrzymywać codzienne śniadanie i kolację przez cztery dni w tygodniu, więc będziesz musiał się mniej martwić, jeśli chodzi o artykuły spożywcze, budżetowanie i gotowanie. Rodziny goszczące mogą mówić po angielsku lub po francusku, więc pobyt w rodzinie goszczącej może być świetną okazją do francuskiego zanurzenia. Każdy uczeń jest proszony o wypełnienie obszernej ankiety, aby poznać jej przyzwyczajenia, problemy zdrowotne i preferencje, aby zapewnić idealne dopasowanie do rodziny.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 29, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,425 EUR
Opłaty dodatkowe: 425 € za kwaterę rodzinną; 300 € zwrotnego depozytu mieszkaniowego (depozyt zostanie zwrócony minus szkody poniesione w ciągu 6 tygodni od zakończenia programu)
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November
Locations
Belgia - Brussels, Brussels
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November
Data zakończenia Maj 19, 2019
Dates
Stycz. 2019
Belgia - Brussels, Brussels
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November
Data zakończenia Maj 19, 2019