Read the Official Description

W specjalności Służb ruchu lotniczego możliwe jest, aby stać się specjalizujemy oficer kontroli ruchu powietrza (ATCO), którego zadaniem jest zapewnienie prawidłowego i sprawnego ruchu lotniczego w przestrzeni powietrznej kraju.

Funkcjonariusze kontroli ruchu lotniczego są odpowiedzialne za zorganizowanie bezpiecznego i efektywnego ruchu lotniczego. Udaje im ruch na trasie, pomoc piloci przechodzą inne samoloty, znaleźć bezpieczną drogę przez mgłę lub sztormowej pogody i wreszcie wylądować bezpiecznie na lotnisku. W zależności od ich ATCO Ocena pracy w różnych jednostkach kontroli ruchu lotniczego.

Studia o specjalności służb ruchu lotniczego są organizowane przez Wydział Szkolenia Akademia Air Traffic Service. Wszystkich członków naszej kadry nauczycielskiej mają doświadczenie w rzeczywistej kontroli ruchu lotniczego. Naszym podstawowym celem jest wspieranie i rozwijanie motywacji uczniów w zdobywanie zawodu urzędnika kontroli na Air Traffic.

Standardowy okres studiów wynosi cztery lata. W procesie badania standardy szkolnictwa wyższego zawodowego estońskiej i te o międzynarodowym lotnictwie są przestrzegane. Zdobywania konkretnych procedur i metod pracy kontroli ruchu lotniczego, a także umiejętności w komunikacji radiowej odbywa się w specjalnie wyposażonych laboratoriach, tj. w symulatorach komputerowych. W dwóch ostatnich latach praktyka ma miejsce w jednostkach kontroli ruchu lotniczego zapewniające służby ruchu lotniczego.

Funkcjonariusze już ćwiczy się do Kontroli Ruchu Powietrznego powrócić do Akademii teraz, a następnie do podjęcia wymaganych podyplomowe lub kursy doskonalenia i kształcenia.

Oczywiście dla inżynierowie lotnictwa trwa cztery lata, a ilość badań jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

  • Badania podstawowe trwają trzy semestry (90 ECTS). Kurs składa się z wykładów i szkolenia praktycznego, i służy jako podstawa dla kierunku studiów akademickich. Badania prowadzone są we współpracy z Uniwersytetem w Tartu i estońskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

  • Podstawowe badania lotnicze trwają jeden semestr (30 ECTS).

Specjalizacja rozpoczyna się po ukończeniu kursu w podstawowych badań lotniczych i dzieli się na dwie fazy:

  1. Podstawowe szkolenie zawodowe oraz

  2. Szkolenia specjalistyczne. Kursy specjalne (do 120 punktów ECTS) trwają cztery semestry. Badania prowadzone są we współpracy z Politechniki w Tallinie i praktycznego szkolenia w zakresie współpracy z różnych przedsiębiorstw lotniczych i instytucji w Estonii i za granicą.

Absolwent Akademii studenci muszą napisać pracę dyplomową oraz zdać egzaminy w zależności od wybranej specjalności.

Językiem wykładowym w EAVA jest język estoński wyjątkiem wspólnych kursów do studentów programu Erasmus, które są prowadzone w języku angielskim.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Estonian Aviation Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019