Rzym - Staż w semestrze stacjonarnym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

rome

Dlaczego Rzym?

Mieszkaj i stażysta w Rzymie - stolicy i największym mieście Włoch. Zbudowany na prawie 3000 lat historii Rzym jest domem dla prawie 3 milionów mieszkańców. Oprócz światowej sławy sztuki, architektury, jedzenia i mody, znajdziesz tętniącą życiem scenę finansów, start-upów i technologii.

Twoja praktyka

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Nasz 14-tygodniowy program w Rzymie gwarantuje bezpłatne, staż w placówce za opłatą w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracował co najmniej 25 godzin tygodniowo.

Zanim odejdziesz, aby rozpocząć praktykę w Rzymie, będziemy współpracować z Tobą, aby dopracować twoje CV, udoskonalić list motywacyjny i doskonalić umiejętności komunikacji i rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowując Cię do pracy w nowym środowisku kulturowym. Będziemy współpracować z Państwem, aby pomóc w znalezieniu najbliższego dopasowania między wyrażonymi preferencjami a celami zawodowymi, z tym, co jest dostępne za pośrednictwem IES Internships w Rzymie.

Po przyjeździe pracownicy naszego centrum w Rzymie przywita Państwa do orientacji. Obejmuje to wprowadzenie do miasta, warunki mieszkaniowe, dojazdy do pracy oraz oczekiwania zawodowe i kulturowe. Centrum Rzymu jest centralnym miejscem do nauczania, wsparcia i spotkania z innymi praktykantami. Będziesz także zapisywać się na wymagane 3-akademickie seminarium stażowe, prowadzone w języku angielskim, z innymi studentami IES Internships, gdzie poznasz różne lokalne ustawienia biznesowe i możliwości.

Dzięki dedykowanemu personelowi IES Internships i międzynarodowym kontaktom, możesz być pewien, że znajdziesz staż w Rzymie, który spełni twoje cele. Dowiesz się i nauczysz się wyróżniać!

Pola miejsc docelowych

 • Byli studenci odbywali staże w miejscach docelowych, takich jak przykłady wymienione poniżej. Pamiętaj, że ta lista nie jest wyczerpująca. Zachęcamy studentów wszystkich kierunków do złożenia podania.
 • Firma turystyczna specjalizująca się w unikalnych i kreatywnych sposobach zobaczenia Włoch
 • Akcelerator uruchamiania, który zapewnia młodym startupom finansowanie i sieci
 • Firma zajmująca się badaniami neurologicznymi i opieką zdrowotną opracowuje nowe badania i technologie
 • Organizacja archeologiczno-badawcza badająca miejsca historyczne w Rzymie
 • Agencja kreatywna obsługująca firmy zarówno poprzez tradycyjną komunikację, jak i produkcję narzędzi multimedialnych, takich jak strony internetowe, aplikacje i animacje
 • Centrum promujące włączenie społeczne osób bezdomnych w procesie przyjmowania, integracji i towarzyskości
 • Lokalnie znana szkoła gotowania obsługiwana przez szefa kuchni
 • Znana włoska firma zajmująca się planowaniem ślubu
 • Stowarzyszenie założone natychmiast po bombardowaniu Iraku w 1991 r., Które promuje inicjatywy solidarnościowe dla Irakijczyków, którzy ucierpieli w czasie wojny
 • Organizacja zajmująca się ochroną i uznaniem unikalnego dziedzictwa kulturowego Włoch

Nie widzisz tutaj swojego pola? Po prostu porozmawiaj z przedstawicielem IES Internships - nowe staże w Rzymie są zawsze dodawane!

Życie codzienne

Dojedź do stażu w Rzymie pociągiem Metropolitana (kolej), autobusem, tramwajem lub pieszo na malowniczy spacer. Na lunch zatrzymaj się w tavola calda, aby zjeść świeży, gorący posiłek i kawę, a następnie spożywać łyżkę gelato wracaj do pracy.

Naukowcy

Zanim przejdziesz, pracujemy z Tobą nad dopracowaniem Twojego CV, udoskonaleniem listu motywacyjnego i doskonaleniem umiejętności komunikacji i rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowując Cię do pracy w nowym środowisku kulturowym. Otrzymasz gwarancję umieszczenia w lokalnej firmie lub organizacji, która pasuje do Twoich zawodowych zainteresowań.

Seminarium akademickie

Podczas stażu w Rzymie zapisujesz się również na wymagane 3-punktowe seminarium akademickie prowadzone przez nauczyciela angielskiego z innymi stażystami IES, gdzie zyskasz kontekst dla swojego stażu, badając problemy kulturowe w miejscu pracy.

Tematy obejmują:

 • Zrozumienie kultury miejsca pracy
 • Poprawa komunikacji
 • Wzmocnienie postawy i umiejętności pracy
 • Poruszanie się w kwestiach, wyzwaniach i możliwościach, abyś mógł odnieść sukces w pracy w Rzymie i po powrocie do domu

Spersonalizowane miejsca docelowe

Twój koordynator stażu współpracuje z Tobą, aby znaleźć miejsce w wybranej przez Ciebie dziedzinie, w której będziesz pracować przez 25 godzin tygodniowo. Umieściliśmy stażystów w firmach i organizacjach w następujących dziedzinach:

 • Archeologia
 • Sztuka, historia sztuki
 • Biznes
 • Środowisko
 • Przedsiębiorczość
 • Imigracja
 • Rozwój międzynarodowy
 • Stosunki międzynarodowe
 • TO
 • Marketing
 • Głoska bezdźwięczna
 • Akcja społeczna
 • Podróżować
 • Dzieła wizualne

Nie widzisz tutaj swojego pola? Po prostu porozmawiaj z przedstawicielem IES Internships - nowe staże w Rzymie są zawsze dodawane!

Kursy języka włoskiego

Będziesz także mieć możliwość wzięcia udziału w 4-punktowym kursie języka włoskiego.

Kursy

To jest lista planowanych ofert kursów. Po zaakceptowaniu na koncie MyIESabroad zobaczysz listę wstępnych ofert kursów.

 • Seminarium dla stażystów
 • Seminarium akcji społecznej

Wycieczki terenowe

Możesz uczestniczyć w wycieczkach terenowych i zajęciach pozalekcyjnych w Rzymie i okolicach oraz w zajęciach kulturalnych w Centrum Rzymu.

Wszystkie wycieczki są opcjonalne dla studentów staży i obowiązują dodatkowe koszty. Wycieczki te mają charakter akademicki, a nie wyłącznie turystyczny, a ich udział zależy od dostępności w harmonogramie pracy. Potencjalne miejsca docelowe obejmują:

Wybrzeże Amalfi

2 dni | Spadek

Odkryj wspaniałe nadmorskie miasta Sorrento, Positano i Amalfi, odwiedzając lokalnego producenta wina i fabrykę limoncello.

Toskania

2 dni | Spadek

Zwiedzaj okolicę jednego z najbardziej wyjątkowych regionów Włoch, ze wspaniałymi krajobrazami i bogatym dziedzictwem artystycznym. Odwiedzicie także miejsca narodzin włoskiego renesansu.

Życie codzienne

Częścią poczucia, że czujesz się jak w domu w Rzymie, jest zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, abyś poczuł się bezpiecznie i opiekę. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który przygotowuje Cię na przyszłość, mieszkanie, które jest dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabiorą Cię do miejsc na uboczu - wszystko zależy od naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, z których jesteśmy znani.

Orientacja

Personel naszego Centrum Rzymu przywita Cię do orientacji. Ta dwudniowa orientacja obejmuje wprowadzenie do miasta i programu, w tym warunki mieszkaniowe, dojazdy do pracy oraz oczekiwania zawodowe i kulturalne. Centrum Rzymu to twoje centralne miejsce do instruktażu, wsparcia i spotkań z innymi stażystami.

Dodatkowo, CORE ™, IES Abroad 's Comprehensive Orientation

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, abyś opuszczając Rzym czuł się jak w domu.

Mieszkanie

Apartamenty są umeblowane dla jednej płci i na ogół mogą pomieścić od czterech do siedmiu uczniów, z dwoma lub trzema uczniami IES Abroad dzielącymi sypialnię. Dostęp do Internetu jest dostępny w każdym apartamencie. Posiłki nie są wliczone w cenę, ale apartamenty oferują wyposażoną kuchnię. W apartamentach może być także włoski Student Companion, czyli ISC, lokalny włoski student, który zapewnia możliwości angażowania się w działalność kulturalną.

Zajęcia dodatkowe

Spędź wolny czas na zwiedzaniu Rzymu, jednego z najbardziej fotogenicznych miast na świecie, z jego pięknymi placami; zapierające dech w piersiach posągi, parki, katedry i fontanny oraz kręte zabytkowe ulice.

Koszt programu

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Termin: wiosna 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Wiosna 2020 r 3670 USD 3690 USD 230 USD 7590 USD

Nasze Centrum

Usytuowany w sercu Rzymu nad Tybrem, naprzeciwko Zamku Świętego Anioła, IES Abroad Rome Centre to nowo wyremontowany budynek z lat 20. XX wieku, w odległości spaceru od Piazza Navona, Panteonu i Watykanu.

Dodatki zawarte:

 • Multimedialne zaplecze akademickie
 • Audytorium wykorzystywane na konferencje i wykłady gościnne
 • Taras na dachu z widokiem na miasto
 • Dostęp do drukarki przez Internet i WiFi
 • Czytelnia i gabinet
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej