Rzym - historia sztuki i moda

IES Abroad

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Rzym - historia sztuki i moda

IES Abroad

59220_st-peters-basilica-2875093_640.jpg

Dlaczego Rzym?

Kiedy myślisz o sztuce lub modzie, myślisz o Rzymie i Włoszech. Z ogromnych postępów osiągniętych przez Imperium Rzymskie w sztuce i architekturze, poprzez dzieła włoskiego renesansu z 15 wieku (myśleć Michała Anioła i Rafała) do dziś - z uderzającą nowoczesną architekturą Renzo Piano i przyszłościowymi fasonami Fendi, Gattinoni , Brioni i inne domy oparte tutaj - Rzym, bardzo dosłownie, tysiące artystycznych i architektonicznych skarbów, triumfów i trendów do studiowania.

Co bę dziecie studiować

W naszym Historii Historii Sztuki i Fashionu możesz wybierać spośród serii kursów Historii Sztuki (od starożytnych do barokowych), konserwacji i wielu innych. Masz też okazję do odbycia zajęć związanych z modą (w tym projektowania i stylizacji) w Accademia di Costume e Moda, jednej z najbardziej znanych modnych uczelni w Rzymie lub zajęciach plastycznych w Rzymie Uniwersytet Sztuk Pięknych (RUFA).

Rzym będzie twoją klasą. Wszystkie nasze kursy obejmują liczne wyjazdy naukowe w muzeach, miejscach i pomnikach. Wyobraź sobie studiowanie pracy Leonarda Da Vinci w klasie, a następnie odwiedzanie Watykanu, aby zobaczyć Kaplicę Sykstyńską jako część zajęć!

Ulepszaj to, czego uczysz się w klasie i dodaj doświadczenie międzynarodowe do swojego życiorysu, uczestnicząc w fakultatywnym stażu lub zajęciach z zakresu działania społecznego / usługi i seminarium towarzyszącym. Możliwe miejsca obejmują galerie sztuki, pracownie artystyczne, firmy architektoniczne, agencje projektowe i zarządzanie zdarzeniami. Oferujemy również wiele innych dyscyplin, dzięki czemu możesz uzupełnić swoje studia z zakresu sztuki i mody kursem z innego programu w Rzymie, którego tematem jest język włoski, stosunki międzynarodowe, socjologia i inne.

Naukowcy

  • Prowadzone w języku angielskim lub włoskim kursy IES Abroad area studies (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)
  • Kursy IES po angielsku w języku angielskim lub włoskim z innego programu w Rzymie (nieobowiązkowo, po 3 kredyty)
  • Kursy prowadzone w języku angielskim lub włoskim na lokalnym uniwersytecie (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)
  • Nauka / praktyka w zakresie świadczenia usług socjalnych i seminarium (opcjonalnie, 3 punkty)
  • Staż w ramach stażu lub akcji społecznej i seminarium towarzyszące (po 3 kredyty, opcjonalne)

Życie codzienne

Część sprawia, że ​​czujesz się jak w domu w Rzymie stara się pomóc Ci poczuć się bezpiecznie i dbać. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który przygotowuje Cię do tego, co dalej, do mieszkania, który jest dobrze usytuowany i wygodny, czy też wycieczki po okolicy, które prowadzą cię do strajku - wszystko to dotyczy naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, o których znamy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski
IES Abroad
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
17,100 USD
Locations
Włochy - Rome, Lazio
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Maj 31, 2019
Dates
Stycz. 2019
Włochy - Rome, Lazio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Maj 31, 2019