Przeczytaj oficjalny opis

59220_st-peters-basilica-2875093_640.jpg

Dlaczego Rzym?

Kiedy myślisz o sztuce lub modzie, myślisz o Rzymie i Włoszech. Z ogromnych postępów osiągniętych przez Imperium Rzymskie w sztuce i architekturze, poprzez dzieła włoskiego renesansu z 15 wieku (myśleć Michała Anioła i Rafała) do dziś - z uderzającą nowoczesną architekturą Renzo Piano i przyszłościowymi fasonami Fendi, Gattinoni , Brioni i inne domy oparte tutaj - Rzym, bardzo dosłownie, tysiące artystycznych i architektonicznych skarbów, triumfów i trendów do studiowania.

Co bę dziecie studiować

W naszym Historii Historii Sztuki i Fashionu możesz wybierać spośród serii kursów Historii Sztuki (od starożytnych do barokowych), konserwacji i wielu innych. Masz też okazję do odbycia zajęć związanych z modą (w tym projektowania i stylizacji) w Accademia di Costume e Moda, jednej z najbardziej znanych modnych uczelni w Rzymie lub zajęciach plastycznych w Rzymie Uniwersytet Sztuk Pięknych (RUFA).

Rzym będzie twoją klasą. Wszystkie nasze kursy obejmują liczne wyjazdy naukowe w muzeach, miejscach i pomnikach. Wyobraź sobie studiowanie pracy Leonarda Da Vinci w klasie, a następnie odwiedzanie Watykanu, aby zobaczyć Kaplicę Sykstyńską jako część zajęć!

Ulepszaj to, czego uczysz się w klasie i dodaj doświadczenie międzynarodowe do swojego życiorysu, uczestnicząc w fakultatywnym stażu lub zajęciach z zakresu działania społecznego / usługi i seminarium towarzyszącym. Możliwe miejsca obejmują galerie sztuki, pracownie artystyczne, firmy architektoniczne, agencje projektowe i zarządzanie zdarzeniami. Oferujemy również wiele innych dyscyplin, dzięki czemu możesz uzupełnić swoje studia z zakresu sztuki i mody kursem z innego programu w Rzymie, którego tematem jest język włoski, stosunki międzynarodowe, socjologia i inne.

Naukowcy

  • Prowadzone w języku angielskim lub włoskim kursy IES Abroad area studies (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)
  • Kursy IES po angielsku w języku angielskim lub włoskim z innego programu w Rzymie (nieobowiązkowo, po 3 kredyty)
  • Kursy prowadzone w języku angielskim lub włoskim na lokalnym uniwersytecie (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)
  • Nauka / praktyka w zakresie świadczenia usług socjalnych i seminarium (opcjonalnie, 3 punkty)
  • Staż w ramach stażu lub akcji społecznej i seminarium towarzyszące (po 3 kredyty, opcjonalne)

Życie codzienne

Część sprawia, że ​​czujesz się jak w domu w Rzymie stara się pomóc Ci poczuć się bezpiecznie i dbać. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który przygotowuje Cię do tego, co dalej, do mieszkania, który jest dobrze usytuowany i wygodny, czy też wycieczki po okolicy, które prowadzą cię do strajku - wszystko to dotyczy naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, o których znamy.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Włoski
IES Abroad

Zobacz 132 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,100 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Data końcowa
Maj 31, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Maj 31, 2019