Read the Official Description

Kurs ten ma na celu wzmocnienie i pogłębienie wiedzy, po pierwsze, o akcji społecznej solidarności w ogóle, głównie skupiając się na Argentynie, a po drugie, znajomość problemów społecznych kontynentu z analizy problemów społecznych i podejścia solidarność, która odbywa się w Argentynie, w tym w kontekście południowoamerykańskiego niedorozwoju kontynentalnym. Do tego, oczywiście rozwija:

  • Opis; Analiza i prezentacja stanu współczesnej debaty nad następującymi zagadnieniami: Rząd polityka społeczna; Akcja społeczna społeczeństwa obywatelskiego; Akcja solidarności społecznej.
  • Przedstawienie stanu południowoamerykańskich problemów społecznych. Analiza przyczyn niedorozwoju społecznego w krajach Ameryki Południowej i ich konsekwencje.
  • Opis i analiza południowoamerykańskich form kwestii społecznych i ich pochodne: ubóstwa; miejska bieda, ubóstwo obszarów wiejskich; rdzennych grup społecznych; nieformalne; migracja mimowolne; dyskryminacji; przemoc w stosunku do niedorozwoju społeczno-gospodarczego; deficyt mieszkań; Niedożywienie dzieci.
  • Wystawa historyczny przegląd Ameryce Południowej od społecznie i politycznie z okresu pre-Hispanic do dziś.

Kurs jest realizowany na dwa sposoby:

  • zajęcia teoretyczne przez nauczyciela odpowiedzialnego za przebieg i treść tymczasowo podzielone na klasy.
  • Ćwiczenia z wyjściami do bezpośredniego kontaktu z uczestników studentów z bohaterów akcji solidarności i gdzie jest ona wykonywana, używając jako kryterium selekcji tematycznej, które są przedmiotem wspólnego działania związane z problemami, gdzie konsekwencje charakterystycznym niedorozwoju gospodarczego w regionie mają najwyższy występowania.

Nauczanie: Pan Oscar Satol Kitashima (UCA) ..

Program taught in:
Spanish (Argentina)
Ten kurs jest
Data początkowa
Luty 2019
Duration
1 semestr
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Luty 2019
Data końcowa
Application deadline

Luty 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa