Read the Official Description

Wejdź do nauki

Nie podążaliście za tradycyjną drogą poziomów A-Science i Matematyki? To jest twoja droga do kariery w ekscytującym świecie nauki. W tym programie nasz zespół doświadczonych naukowców nauczy Cię podstaw biologii, chemii i matematyki, a także najlepszych praktyk laboratoryjnych. Po pomyślnym ukończeniu roku możesz wybrać studia na LSBU.


P: Co to jest rozszerzony stopień?

Odp .: Jest to zorganizowany program 4/5 roku, w którym pierwszy rok przygotowuje cię z niezbędną wiedzą i umiejętnościami do podjęcia kursu na poziomie studiów wyższych.


Dlaczego warto studiować w rozszerzonej nauce o LSBU?

Nasi pracownicy to eksperci, z którymi warto się dzielić. Otwórz swoje perspektywy w dziedzinie nauk sądowych, sportu i ćwiczeń fizycznych, nauk o żywności, biologii lub żywienia człowieka. Dedykowane urządzenia: korzystaj z wielofunkcyjnych i specjalistycznych laboratoriów ze wszystkimi instrumentami, których można oczekiwać w nowoczesnych dziedzinach naukowych.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Poniższe moduły przedstawiają element przygotowawczy (pierwszy rok) ogólnego programu Extended Degree. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat modułów na poziomie studiów, spójrz na poszczególne wpisy kursu wybranej trasy progresji.

W tym roku przygotowawczym chodzi o zapewnienie podstaw do wiedzy, które pozwolą przejść do kwalifikacji pasujących do przyszłych ambicji zawodowych. Nie musisz mieć tego wszystkiego wcześniej, nauczyciele będą pod ręką, aby Ci doradzić.

1 semestr

 • Matematyka I
 • Zasady naukowe
 • Nauka i umiejętności laboratoryjne

Semestr 2

 • Matematyka II
 • Biologia i zastosowania
 • Chemia i zastosowania


Możliwość zatrudnienia

Czy chcesz zmienić świat i zarabiać świetne pieniądze? Kariery naukowe są tak różnorodne, jak inspirujące. Co widzisz w swojej przyszłości?

 • Rozwiązywanie zbrodni?
 • Wspieranie elitarnych sportowców?
 • Przekształcanie zdrowia całych społeczności?
 • Karmienie świata?

Niezależnie od Twoich ambicji ten rozszerzony kurs jest pierwszym ekscytującym krokiem. Niezależnie od tego, którą Pathway wybierzesz, możesz mieć pewność, że stosowane umiejętności naukowe, które będziesz rozwijać, będą zawsze poszukiwane.


LSBU Usługi na rzecz zatrudnienia

LSBU zobowiązuje się wspierać Cię w rozwijaniu zdolności do zatrudnienia i odnosić sukcesy w zdobywaniu pracy po ukończeniu studiów. Twoje kwalifikacje na pewno ci pomogą, ale na konkurencyjnym rynku musisz także pracować nad swoją zdolnością do zatrudnienia i poszukiwaniem kariery. Nasza Służba ds. Zatrudnienia pomoże ci rozwinąć umiejętności, znaleźć pracę, techniki rozmowy kwalifikacyjnej, doświadczenie zawodowe lub staż i pomoże ci ocenić, co musisz zrobić, aby uzyskać pracę, którą chcesz pod koniec kursu. LSBU oferuje kompleksową usługę zatrudnienia, z szeregiem inicjatyw uzupełniających twoje studia, w tym:

 • bezpośrednie zaangażowanie pracodawców, którzy przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną i rozmawiają ze studentami
 • Job Shop i agencje rekrutacyjne na terenie kampusu, aby pomóc w poszukiwaniu pracy
 • programy mentoringu i cienia pracy.


Udogodnienia

Nasza mieszanka wielofunkcyjnych i specjalistycznych laboratoriów zapewnia przestrzeń i instrumenty, których można oczekiwać w nowoczesnych laboratoriach analitycznych, środowiskowych, sportowych i kryminalistycznych.

Nasze specjalnie zaprojektowane laboratorium biochemiczne jest wyposażone w urządzenia do przeprowadzania szerokiej gamy testów chemicznych i biologicznych. Nasze laboratoria kryminalistyczne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt analityczny, w tym mikroskopię elektronową i spektrometrię plazmową sprzężoną indukcyjnie - ICPMS. Studenci mogą również przeprowadzać szczegółowe testy DNA, mając silne powiązania z Londyńską Strażą Pożarną, zapewniając możliwości analizy wielu sytuacji w realnym świecie.

Z siedzibą w University, London Food Center bada wszystkie aspekty produkcji żywności. Pilotażowa powierzchnia zakładu i kuchnia są mocno zaangażowane w rozwój produktu. Nasz dział Human Performance, wraz ze specjalistycznymi laboratoriami biomechaniki, fizjologii i analizy chodu, z roku na rok zyskuje na popularności. W ciągu ostatnich trzech lat wspieraliśmy zarówno poziom elitarny / olimpijski, jak i rozwój sportowców.


Nauczać i uczyć

Personal Tutoring

Jako student licencjatu Applied Sciences, zostanie ci przydzielony wyznaczony opiekun podczas twoich pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

W pierwszym semestrze odbędziesz zaplanowane spotkanie z osobistym nauczycielem. Z tego miejsca zgodzisz się, jak pozostać w kontakcie i jak często spotykać się w trakcie kursu. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail.


Wymagania wstępne

 • Poziom EEE lub
 • BTEC National Diploma MPP lub
 • Dostęp do kwalifikacji HE za pomocą 45 kart lub
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 64 punktów UCAS.
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).

Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w języku angielskim dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program taught in:
Język angielski

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019