Read the Official Description

Przejdź do inżynierii

Nie podążałeś tradycyjną drogą poziomów A-Science i Matematyki? Nadal możesz znaleźć drogę do zawodów inżynieryjnych. Niezależnie od tego, czy jesteś dojrzałym studentem, który potrzebuje dyplomu, aby rozwinąć swoją karierę, kimś, kto nie jest inżynierem, który chce zmienić kierunek, czy absolwentem szkoły bez ocen na poziomie 4, ten program jest dla Ciebie.

Kurs obejmuje podstawy matematyki, nauki ścisłe i techniczne związane z inżynierią. Doświadczenia zdobyte w ciągu roku oraz dyskusje z nauczycielami pomogą ci wybrać stopień najlepiej odpowiadający Twoim zainteresowaniom i umiejętnościom.

P: Co to jest rozszerzony stopień?

Odp .: Jest to zorganizowany program 4/5 roku, w którym pierwszy rok przygotowuje cię z niezbędną wiedzą i umiejętnościami do podjęcia kursu na poziomie studiów wyższych.


Dlaczego warto studiować tutaj inżynierię?

 • Czy masz inne zobowiązania? Podjęcie drogi w niepełnym wymiarze czasu - i postęp do HNC / HND w niepełnym wymiarze czasu i stopień też.

 • Doskonałe zasoby do nauki: pierwsza uczelnia w Londynie dla zasobów edukacyjnych w zakresie inżynierii ogólnej (Ankieta dla studentów krajowych 2017).

 • Otwórz swoje perspektywy w branży elektrycznej, mechanicznej, budowlanej, chemicznej, petrochemicznej i inżynierii lądowej.

 • Nasi pracownicy to eksperci, z którymi warto się dzielić.

 • Od ponad 100 lat kształcimy inżynierów.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Poniższe moduły przedstawiają element przygotowawczy (pierwszy rok) ogólnego programu Extended Degree. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat modułów na poziomie HNC / HND / BSc / BEng / MEng, spójrz na poszczególne pozycje kursu wybranej trasy progresji.

W tym roku przygotowawczym chodzi o zapewnienie podstaw do wiedzy, które pozwolą przejść do kwalifikacji pasujących do przyszłych ambicji zawodowych. Nie musisz mieć tego wszystkiego wcześniej, nauczyciele będą pod ręką, aby Ci doradzić. Osiągnięte wyniki mogą ograniczać wybór tematów.

 • Matematyka stosowana
 • Naukowe zasady inżynierii
 • Nauka i umiejętności laboratoryjne
 • Matematyka dla inżynierii
 • Nauka inżynieryjna

Plus jeden specjalistyczny moduł od:

 • Praktyczna elektronika (elektrotechnika)
 • Projektowanie techniczne i modelowanie (inżynieria mechaniczna i budowlana)
 • Chemia i zastosowania (inżynieria chemiczna i petrochemiczna)
 • Budowanie środowiska zbudowanego (inżynieria lądowa)


Możliwość zatrudnienia

Zapewne już wiesz, że inżynieria jest jedną z najlepiej opłacanych i bezpiecznych zawodów. Jest to również jeden z najbardziej ekscytujących! Powinniśmy wiedzieć - kształcimy profesjonalnych inżynierów od ponad 100 lat.

Ten kurs pozwala przejść do jednego z naszych kursów HNC, HND, BSc (Hons) lub BEng (Hons) w zakresie przedmiotów inżynierskich. Niezależnie od tego, którą Pathway wybierzesz, możesz mieć pewność, że stosowane umiejętności techniczne, które rozwiniesz jako inżynier, będą zawsze wymagać.

Szukasz inspiracji kariery? Zapoznaj się z naszą karierą w przewodniku inżynierskim (plik PDF 3650 KB), aby zobaczyć, gdzie może zabrać Cię Twoja kariera.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Udogodnienia

Nasze warsztaty inżynierskie są najwyższą jakością w stolicy - dzięki szerokiej gamie specjalistycznego sprzętu i przestrzeni dostępnej dla praktycznego nauczania. Najważniejsze zalety to najnowsze urządzenia do szybkiego prototypowania (w tym drukowanie 3D), komory bezechowe i komory pogłosowe, laboratoria testujące materiały, laboratoria mechatroniczne, laboratoria elektryczne, pakiet do modelowania informacji o budynku, standardowe oprogramowanie do projektowania i modelowania oraz Centrum Odnawialnych i Efektywnych Budynków (CEREB) - który jest pierwszym w Londynie obiektem dydaktycznym, badawczym i demonstracyjnym dla technologii niskoemisyjnych.


Wymagania wstępne

 • Poziom DD lub
 • BTEC National Diploma MPP lub
 • Dostęp do kwalifikacji HE z Pass lub
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 64 punktów UCAS.
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w języku angielskim dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program taught in:
Język angielski

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / unijna: 6166,67 GBP; Opłata międzynarodowa: 8750 £
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019