Read the Official Description

Jeśli uznasz, że Twoje dziecko musi wiedzieć, rosyjscy yazykai chcą zaszczepić w nim miłość do języka jest używany i jego zwyczaje, będziemy szczęśliwi mogąc powitać Państwa i dziecko do naszych rosyjskich kursów językowych dla dzieci!

Współpracujemy z dużą liczbą rodzin goszczących, więc jeśli nie jesteś w stanie zatrzymać się w Rosji z dzieckiem w trakcie szkolenia, możemy zagwarantować, że dzieci poczują się jak w domu! Pokój jednoosobowy, 5 posiłków dziennie i przyjazny i gościnny rodziny pomoże dziecku w ogóle i zadba o wszystkie szczegóły.

Po przyjeździe, każdy student jest przypisany do małego osobistego kuratora, który będzie towarzyszyć dziecku przez cały czas pobytu i pomoc, opiekę i porady 24 godziny na sutki.Kurator w EDUC - to profesjonalny pedagog z doświadczeniem w pracy z dziećmi od 5 lat i mówią zagraniczne języków.

Każde dziecko jest pod stałą opieką swojego osobistego rosyjskiej rodziny i kuratora. O 9.30, po śniadaniu w Kurator rodziny zawiózł dziecko do szkoły, prowadzi go na kolację i zajęć pozalekcyjnych, a do 18.00 przynosi do domu na kolację.

Zajęcia odbywają się przez profesjonalnych nauczycieli, którzy specjalizują się w nauczaniu dzieci. Szkolenia prowadzone są na programach autorskich naszych doświadczonych trenerów, która pozwala wszystkie klasy interesujące, zabawne, nie tylko dla nauki języka rosyjskiego i rosyjskiej kultury i obyczajów, a także historii Petersburga.

Kto jest ten kurs?

Dla dzieci, które chcą spędzić niezapomniane wakacje!

Kurs obejmuje:

  • 20 godzin akademickich rosyjski język i historii Rosji
  • Zakwaterowanie z 5 dań
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • Wycieczki
Program taught in:
Rosyjski

See 3 more programs offered by Educa - Russian Language Center »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 4 tygodnie
Cena
1,450 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019