Nasz Rok Fundacji przygotowuje Cię do studiów na poziomie wyższym w WBS i daje uczniom możliwość zdobycia wiedzy o biznesie, poprawy niektórych kluczowych umiejętności, które uznaliśmy za ważne dla osiągnięcia sukcesu podczas studiów licencjackich, i spędzenia roku na przyzwyczajeniu się do uniwersytetu środowisko.

Zapewniamy różnorodny program wydarzeń i działań, takich jak wizyty w kampusie w firmach, wykłady gościnne, warsztaty kariery i projekty usługowe, które budują pewność siebie i mogą być doświadczeniami, które czerpiesz z przejścia do studiów na poziomie studiów.

Zdajemy sobie sprawę, że są uczniowie o jasnych i zmotywowanych umiejętnościach, którzy są zdolni do odniesienia sukcesu na naszych kursach, którzy mogą nie mieć takiej możliwości z powodu okoliczności, na które nie mają wpływu. Powszechnie wiadomo, że studenci ze środowisk defaworyzowanych nie uzyskują dostępu do szkolnictwa wyższego w takim samym tempie, jak inni studenci - nie dlatego, że nie mogą osiągnąć sukcesu, ale z powodu barier, które utrudniają udowodnienie, że mogą. Wierzymy mocno w ułatwianie dostępu do tych studentów.

Nasi studenci roku studiów zrobili i nadal robią niesamowite rzeczy. Jeśli nie odbylibyśmy kursu z okazji rozpoczęcia roku akademickiego, przegapilibyśmy naprawdę niesamowitych uczniów, a cała nasza szkoła poprawiłaaby się, gdy mamy ciało studenckie odzwierciedlające bogatą różnorodność środowisk, które istnieją poza naszymi murami. Jeśli uważasz, że możesz być jednym z tych studentów, kimś, kto jest zmotywowany i chętny do nauki, ale nie spełnił naszych standardowych kryteriów przyjęć, zapoznaj się z kryteriami wejściowymi i stronami naszego fundacji, aby dowiedzieć się więcej na temat kursu.

Będziesz potrzebował jazdy i poświęcenia na studia, aby przejść przez kurs, ale otrzymasz wiele wsparcia od naszego oddanego zespołu wykładowców akademickich, osobistych nauczycieli, byłych mentorów studentów z fundacji i naszych pracowników administracyjnych.

Jeśli pomyślnie ukończysz Rok Fundacji, automatycznie przystąpisz do naszych studentów z bezpośrednim wejściem po strukturze kursu dla Rachunkowości BSc

2019/2020 Struktura

Będziesz studiować cztery moduły w okresie jesienno-wiosennym i pracować nad indywidualnym projektem wiosną i latem.

Moduły, które weźmiesz, pomogą w budowaniu umiejętności matematycznych i statystycznych, umiejętności rozwiązywania problemów organizacyjnych, takich jak kreatywność, przywództwo i praca zespołowa, a także dają szansę pracy nad praktykami naukowymi, takimi jak badania, krytyczne myślenie i pisanie na poziomie uniwersyteckim. Będą również rozwijać swoją wiedzę w zakresie ogólnych obszarów działalności, takich jak marketing, zarządzanie operacyjne, rachunkowość i finanse, a także pomagają prowadzić badania w celu rozwiązania rzeczywistych problemów organizacyjnych.

Będziesz pracował głównie w seminariach z około 25 studentami przez co najmniej 12 godzin tygodniowo, co da ci umiejętności, wiedzę i głębokie zrozumienie, że będziesz musiał kontynuować samodzielną naukę między sesjami. Będziesz oceniany przez połączenie egzaminów, prezentacji, pracy w grupach i zajęć, które mają na celu przygotowanie do różnego rodzaju ocen, które otrzymasz w pierwszym roku i później.

Po pomyślnym zakończeniu Roku Fundacji, przejdziesz do pierwszego roku Rachunkowości Rachunkowości i Finansów lub Zarządzania BSc. Następnie będziesz podążać tym samym tokiem studiów, co uczniowie z bezpośrednim wejściem.

Kariera

Być może wiesz, co chcesz robić po studiach, a może nadal rozważasz swoje opcje? Bez względu na to, w jakim momencie planujesz swoją przyszłość, znajdziesz wiele wsparcia, zasobów i działań dostępnych w Warwick Business School i The University of Warwick, które pomogą Ci podejmować decyzje, zwiększać umiejętności związane z zatrudnieniem i osiągać cele zawodowe.

WBS CareersPlus

Nasz oddany zespół CareersPlus zapewnia specjalistyczne usługi kariery wyłącznie dla studentów Warwick Business School tym:

  • 1-2-1 coaching kariery
  • Warsztaty planowania kariery i przygotowania
  • Wydarzenia pracodawców
  • Praktyki zawodowe i staże

Organizowane specjalnie dla naszych studentów wydarzenia pracodawców dedykowane są EY, L'Oréal, Aldi, Johnson

Stypendium

Oferujemy stypendium dla wszystkich studentów, którzy zostali wybrani do nauki na kursie, obejmując pełne czesne w Roku Fundacji (6750 £ za wejście na 2019/20). Opłaty za kolejne lata będą naliczane według standardowej stawki czesnego za dom. Ponadto studenci mogą ubiegać się o stypendium w Warwick, aby w razie potrzeby pokryć koszty utrzymania. Walijscy kandydaci kwalifikują się do dodatkowego wsparcia finansowego od Student Finance Wales.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Styczeń 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,750 GBP
Szkoła oferuje stypendium wszystkim studentom, którzy zostali wybrani na studia, obejmując pełne czesne w roku podstawowym
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa