Read the Official Description

Podróżuj do Chin przez semestr lub rok i ucz się mandaryńskiego w mieście pełnym kontrastów, od epickiej skali pałaców cesarskich do intymnego uroku zaułków Hutong. Nie daj się pozostawić, zanurz się w najbardziej zaludnionym kraju świata, aby pozostać konkurencyjnym na globalnym rynku.

Przyłącz się do studentów z całego świata na temat najlepszych studiów za granicą. Zdobądź płynność, poznaj świat, rozszerz swoją międzynarodową sieć i uruchom swoją globalną przyszłość. Studiuj przez 6, 9 lub 11 miesięcy i zacznij od kwietnia, czerwca, września lub stycznia. Możliwości związane z kredytem i stażami w collegu zapewniają, że zawsze dodajesz do swojego CV w trakcie przygody życia.

Nasze kursy języka mandaryńskiego są uznawane przez Uniwersytet Wschodniego Waszyngtonu. Globalizuj swoją przyszłość, zwiększ swoją międzynarodową karierę i przygotuj się do egzaminu Hanyu z dyplomem języka mandaryńskiego z EF.

Informacje o programie

  • Lokalizacje: Azja »Chiny» Pekin
  • Tagi programów: praktyczne nauczanie, immersja językowa, nauka za granicą, wolontariat za granicą
  • Długość: 6-12 miesięcy, 1 rok
  • Zakwaterowanie: apartament, rodzina goszcząca, hostel
  • Podstawowy język: chiński
  • Wiek Max: 16
  • Szczegóły dotyczące ceny: Zakwaterowanie dla rodzin goszczących i plan posiłków są wliczone w cenę kursu. Skontaktuj się z zespołem rekrutacyjnym, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę cenową.
Program taught in:
Chiński

See 5 more programs offered by EF Gap Year »

Last updated June 20, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
6 - 12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa