Rok powstania w produkcji muzycznej

Stopień Fundacja Muzyka Produkcja daje istotną, szkolenie praktyczne, czego potrzeba, aby stać się wyrafinowane producent muzyczny.

Choć nie mniej rygorystyczne niż BA (z wyróżnieniem) ścieżki produkcji muzyki, Foundation Degree jest bardziej zawodowe, a większość prac pisemnych albo odzwierciedla praktykę w branży lub pozwalają zbudować profesjonalne portfolio prac. Staż daje praktyczne doświadczenie, a całoroczny niezależny projekt widzi opracować i stworzyć produkt całkowicie handlowej.

Możesz wybrać, aby ukończyć kurs w ciągu dwóch lat (w pełnym wymiarze godzin) lub cztery lata (w niepełnym wymiarze godzin). Foundation Degree stoi sam jako szanowany kwalifikacji, czy można dolać do pełnej BA o kolejny rok studiów w pełnym wymiarze godzin, lub w niepełnym wymiarze czasu pracy za dwa lata.

Foundation Degree jest idealny, jeśli:

  •     Wolę studiować w wysoce interaktywne, "uczenia się przez działanie" sposób
  •     Chcesz uzyskać przestrzegane kwalifikacje i uzyskać prawdziwe doświadczenie zawodowe szybko
  •     Nie jesteś pewien, zobowiązując się do trzyletniego BA, ale chcę dać sobie możliwość uzupełniania
  •     Nie osiągnąć 240 punktów UCAS zwykle potrzebne, aby zapisać się na kurs BA (normalny wymóg wejścia do Foundation Degree jest 160 UCAS punktów)
  •     Chcesz studiować w niepełnym wymiarze godzinKURS

Jednocześnie rozwijając swoje umiejętności podstawowych - teoria i harmonia, komponowania i aranżacji, analizę produkcji, studia historyczne i kulturowe, itd - Nauczyć się podstaw tworzenia muzyki przez pracę w małych grupach, w specjalnych warunkach studyjnych, oraz tworzyć i edytować materiał za pomocą różnych pakietów w Konserwatorium Mac Labs.

Pisanie i produkcji muzyki w wielu różnych stylach, od współczesnego piosenek brzmieć dla ruchomego obrazu, zidentyfikować swoje mocne i zaczynają specjalizować się w drugim roku, kiedy zbudować solidne portfolio pracy twórczej.

Z modułów zaprojektowanych aby zbadać potencjalne możliwości kariery - i stażu pracy - Kurs ma na celu przygotowanie się do życia po ukończeniu studiów. Praca w module pień Industries wprowadza do ram i mechanizmów branży muzycznej, a w drugim roku można przeprowadzić niezależny projekt w znacznej wspólnotowego, Muzyka Dziennikarstwa lub zarządzanie imprezami.


TWOJE opiekunów

Z dużym doświadczeniem w pracy w sektorze kreatywnym, twoje nauczyciele wiedzą, przemysł muzyczny na wylot.

Wykładowca Alex MacDonald Halliday jest specjalistą w cyfrowej rejestracji dźwięku, miksowania i masteringu, i komponuje, produkuje i zapisy dla klientów głośnych tym Opera North i Yorkshire Dance. Gitarzysta, autor tekstów, kompozytor i lider oczywiście Jez Pritchatt koncertował i nagrywał z wieloma zespołami i został rezerwacji menedżera w słynnym Marquee Club w Londynie od wielu lat.

Są one połączone przez wielu nauczycieli w niepełnym wymiarze godzin, w tym autor tekstów, producent i inżynier, absolwent Alistair Jowett LCoM i kompozytor nominowany do nagrody BAFTA Neil Myers, który składa się na dokumentalnych, reklam, sekwencji tytułowych i filmu.

Partnerów przemysłowych wykłady gościnne, nadzorować warsztaty, doradzić indywidualnie, a nawet odgrywać rolę w ocenie pracy.


TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Podczas gdy wielu studentów wybiera się do góry aż do pełnej BA (z wyróżnieniem) stopnia Muzycznej w produkcji muzyki, inni idą na magistra lub wprowadzić przemysłu w różnych dziedzinach, w tym edycji i projektowania dźwięku i kompozycji dla mediów - i więcej niż 90% naszych absolwentów są w 2011/12 pracy lub dalszej nauki.

Alumni to: hip-hop / wykonawcy miejskiego Cynikal aka Fundacja Wyższe Tavinder Singh; sound designer, kompozytor i teatr lekarz Jon McLeod i kompozytorzy Samuel Clarke i Lucy Claire Thornton, który zarówno komponować do multimediów (filmów, telewizji, gier i inteligentnych urządzeń, itp). Gdzie indziej, praca Emma Thomson jako inżynier dźwięku niedawno widziałem jej mężczyzna biurka w wielu musicalach na West Endzie, w tym Nędzników i Upiór w operze.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty