Read the Official Description

Kurs Total Design One Year obejmuje zwiedzanie głównych dziedzin projektowania i komunikacji. Jest to fundacja skierowana do osób, które chcą rozpocząć studia w zakresie projektowania produktu, projektowania wnętrz, projektowania graficznego i projektowania mody . Przez cały rok wszystkie aspekty artystyczne, wizualne, koncepcyjne, techniczne i projektowe są objęte warsztatami, zajmującymi się wszystkimi podstawowymi tematami potrzebnymi do profesjonalnej praktyki projektowania i kultury projektu.

Kurs ma teoretyczną i praktyczną strukturę, dzięki czemu wokół projektowanego rdzenia obracają się inne kluczowe przedmioty do twórczej pracy. Ta metodologia pozwala na zastosowanie uczenia się i uczenia się poprzez projektowanie DNA naszych Total Designers.

Ponadto, każdy warsztat w każdej z dziedzin projektowania jest zarządzany przez pracujących profesjonalistów, prowadząc naszych studentów przez różne procesy twórcze związane z produktem w bardzo realistyczny sposób, przy współpracy prawdziwych firm .

Kurs Total Design One Year odbywa się w języku angielskim i hiszpańskim

IED Madrid to przestrzeń dla szkoleń, badań i innowacji, w której studenci pracują nad kreatywnymi i multidyscyplinarnymi projektami, stanowiąc część zespołów w firmach. Rok akademicki kończy się projektem w formie konkursu. W takim przypadku będzie to dla firmy Tetra Pak i Glenfiddich . W poprzednich edycjach studenci pracowali z takimi firmami jak MUJI, HOSS Intropia, Skunkfunk, VANS, Hendricks, Alvarno, Baruc Corazón i The Art Company.

Profesjonalne możliwości

Ponieważ jest to kurs podstawowy, kurs Jednorazowy projekt całościowy oferuje podstawowe podstawy grafiki, mody, wnętrz i projektowania produktu. Ten kurs przyczyni się do poszerzenia wiedzy o następujących możliwościach kariery:

  • Współpracuj ze studiami projektowymi we wszystkich dziedzinach: produkt, moda, grafika i projektowanie wnętrz.

  • Praca w multidyscyplinarnych zespołach projektowych podczas faz ideacji, komunikacji i tworzenia koncepcji.

  • Współpracuj w zarządzaniu produktami, używając rzemieślniczej produkcji lub własnej produkcji.

  • Bądź częścią zespołu projektowego pracującego nad wyświetlaczami, visual merchandising i scenografią.

  • Pracuj z zespołami skupiającymi się na projektowaniu mody i akcesoriów.

  • Współpracuj z mediami audiowizualnymi i studiami rozwoju tożsamości.

Program taught in:
Język angielski
Spanish (Spain)

See 48 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Last updated January 25, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,000 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019