Rekonstrukcja rafy koralowej

International Study Programs of Udayana University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Rekonstrukcja rafy koralowej

International Study Programs of Udayana University

Letni kurs rekonstrukcji rafy koralowej

Zanurz się w 4-tygodniowym kursie letnim w restauracji rafy koralowej na Bali. Poznaj stan zdrowia raf koralowych wokół wyspy Bali i lepiej poznaj ekosystem morski w ogóle. Zobacz, jak zmiany klimatu i zakwaszenie oceanów wpływają na ekosystem i rafy koralowe i dlaczego jest szczególnie ważne, aby przywrócić stan zdrowia raf koralowych, aby zapewnić i zapewnić przetrwanie wszystkim żyjącym. Podczas wykładów i kilku wycieczek terenowych zapoznasz się i zobaczysz różne podejścia stosowane w celu przywrócenia raf koralowych wokół wyspy Bali.

Twoja klasa rafy koralowe na Bali i na wyspie Nusa Penida

Będąc zlokalizowanym w Coral Triangle, Bali jest domem dla wielu różnych gatunków koralowców. Bogactwo gatunków sprawia, że ​​Bali jest atrakcyjnym miejscem badań dla naukowców z całego świata. Jednak tylko około 35% koralowców jest w dobrym stanie zdrowia. Dlatego konieczne jest zwalczanie tendencji bielenia koralowców, znalezienie sposobów na zwiększenie ogólnego stanu zdrowia koralowców i ich przywrócenie. Wierzymy, że ten specjalny letni kurs na Bali przyczyni się do zwiększenia świadomości na temat tego ważnego tematu i pomoże uzyskać więcej danych naukowych, co pomoże w dalszym rozwijaniu projektów restauracyjnych.

Letni plan zajęć 4-tygodniowych

Poniżej znajduje się przykład, jak mógłby wyglądać twój plan zajęć podczas 4-tygodniowego kursu letniego. Ten harmonogram może ulec zmianie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 26, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
Price
Cena
2,450 EUR
Są wliczone w tę opłatę: 1-tygodniowa wycieczka do zakładu raf koralowych w północnej części Bali (w tym. sprzęt, nurkowanie, rafy koralowe), różne jednodniowe wycieczki terenowe, zakwaterowanie podczas całego kursu letniego włącznie. śniadanie, niektóre
Locations
Indonezja - Ubud, Bali
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Indonezja - Ubud, Bali
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą