Rachunkowość

Sierra College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Rachunkowość

Sierra College

Misją Departamentu Biznesu Sierra College jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji biznesowej, która przygotowuje uczniów do sukcesu edukacyjnego i zawodowego.

Zaangażowany w zasad, teorii i praktyki przywództwa i zarządzania, uczeń przygotowuje się do działalności wprowadzić światy handlu i administracji publicznej lub przeniesienie jako junior do uniwersytetu. W zarządzaniu i ogólnych kursów biznesowych uczy o zachowaniu organizacji oraz umiejętności skutecznego przywództwa, podejmowania decyzji i administracji. kursy bardziej specjalistyczne obejmują rachunkowości, prawa i matematyki w biznesie, podstaw zyskownego inwestowania, metody marketingu towarów i usług, czyli zasady i praktyki nieruchomości.

Oferujemy wiele różnych programów studiów lub świadectwo dla ciebie do wyboru.

Co się staż lub pracę?

Uczniowie są zachęcani, aby zarejestrować się i korzystać Sierra Job Link do żadnego z lokalnych pracodawców na rzecz zatrudnienia i staży. Usługa ta jest bezpłatna zarówno dla pracodawców, jak i studentów oraz doskonały sposób, aby dowiedzieć się o wielu rodzajów możliwości rozwoju zawodowego. Studenci mogą również wysyłać CV, śledzić ich potencjalnych miejsc pracy, a także otrzymać informacje o innych wydarzeniach związanych z kariery jak i poza kampusem. Więcej informacji na stronach internetowych Połączenia Kariery.

Business Administration Transferu

AS-T Stopień

Business Administration jest zaprojektowany, aby zapewnić szeroką wiedzę na temat obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności menedżerskich, umiejętności komunikacyjne, umiejętności techniczne i zdolność podejmowania decyzji. Studenci będą analizować i krytycznie oceniać informacje w celu rozwiązania problemów biznesowych, ocenić i użyć odpowiedniej technologii w zmieniającym się środowisku biznesowym, analizować kwestie etyczne i społeczne w sytuacjach biznesowych i podejmowania decyzji biznesowych i gospodarczych, które odzwierciedlają odpowiedzialności zawodowej.

Associate w Science in Business Administration w stopniu transferowego (AS-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU do ukończenia tytuł licencjata w Business Administration. Studenci ukończeniu stowarzyszonej w Science in Business Administration dla stopnia transferu i spełniające minimalne wymagania kwalifikacyjne CSU gwarantuje wstęp do systemu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 jednostek, aby zdobyć tytuł licencjata.

Aby zarobić Associate w Science in Business Administration dla stopnia transferu, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek ze średnią ocen co najmniej 2,0, w tym:

 • Zakończenie głównych wymogów w stopniach C lub wyższej; i
 • certyfikat ukończenia albo wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość, lub przeniesienie programowej kształcenia ogólnego międzysegmentalnych.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

rachunkowości

AA lub AS Degree i / lub certyfikatu

Stabilna wybór kariery, rachunkowości jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z naturalnym talentem do matematyki i organizacji. Program ten oferuje szkolenia dla wielu stanowiskach księgowych, takich jak urzędników, księgowych i innych. Nasze kursy są zaprojektowane dla danej dziedzinie, co pozwala w pełni wykorzystać swój czas tutaj w Sierra College.

Program Student Learning Outcomes (PSLOs)

 • Komunikacja: skutecznie komunikować się w formie pisemnej i ustnej formy.
 • Problemy gospodarcze: Analizowanie i krytycznej oceny informacji, aby rozwiązać wiele problemów biznesowych.
 • Technologia i Informacji Competency: Ocena i wykorzystanie odpowiednich technologii w zmieniającym się środowisku biznesowym.
 • Wiedza działalności: Wyświetlacz kompetencji w obszarze funkcjonalnym biznesu związanego z certyfikatem studenta lub stopnia.
 • Obywatelstwo: Analiza zagadnień etycznych i społecznych oraz podejmowanie decyzji biznesowych, które odzwierciedlają odpowiedzialności zawodowej.

Księgowość, AA lub AS stopnia i / lub Certyfikat Osiągnięć

 • Omów teorię rachunkowości związanej z koncepcyjnych i wykazać zrozumienie rachunkowości terminologii i teorii poprzez stosowanie ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości.
 • Przygotuj podstawowe sprawozdania finansowe i przekazuje swoją wartość zarówno dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych.
 • Wykazać kompetencji podstawowych zasad księgowych za pomocą oprogramowania księgowego na podstawie komputera.
 • Wykazać skutecznych pisemnych i umiejętności komunikacyjnych poprzez badania zagadnień księgowych i zawierają podstawowe umiejętności matematyczne interpretować i analizować zarówno dane ilościowe, jak i jakościowe.
 • Ustal etyczny przebieg działań w odpowiedzi na dylematy etyczne w rachunkowości.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,014 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
Locations
Stany Zjednoczone - Rocklin, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Rocklin, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą