Przeczytaj oficjalny opis

Psychologia jest dana z badaniem zachowania dyscypliny naukowej. Kursy są zaprojektowane tak, aby dać studentom przygotowanie akademickie w wielu dziedzinach psychologii przy równoczesnym dostarczaniu materiałów, które można z powodzeniem zastosować do własnego życia.

TRANSFER GŁÓWNE WYMAGANIA psychologii są dostępne w poradni. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą do specyficznych wymagań transferowych. absolwenci czteroletnich w psychologii są przygotowani do pracy w okresie próbnym, młodzieńcze poradnictwo, rehabilitacji i kilku innych dziedzin w sektorze prywatnym i agencjami rządowymi, które odnoszą się do usług wspomagających.

Psychologia dla transferów

AA-T Stopień Psychologię jest zdefiniowana jako badań naukowych zachowania. Program studiów pozwala studentom na wykorzystanie metod badawczych; ocena wiarygodności badań, teorii i zastosowań; zrozumieć podstawowe pola, paradygmaty i teorie; stosuje psychologiczne koncepcje, perspektywy teoretyczne, empiryczne i wnioski historyczne trendy do pytań i problemów w osobistym doświadczeniu i współczesnego społeczeństwa; i zrozumieć standardy etyczne w psychologii akademickiej i stosowane.

Associate w Arts w psychologii dla stopnia transferu (AA-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU aby ukończyć licencjat z psychologii. Studenci ukończeniu stowarzyszonej w sztukach psychologii dla stopnia transferu i spełniające minimalne wymagania kwalifikacyjne CSU gwarantuje wstęp do systemu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 jednostek, aby zdobyć tytuł licencjata.

Aby zarobić Associate w sztukach psychologii dla stopnia transferu, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek ze średnią ocen co najmniej 2,0, w tym:

  • Zakończenie głównych wymogów w stopniach C lub wyższej; i
  • certyfikat ukończenia albo wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość, lub przeniesienie programowej kształcenia ogólnego międzysegmentalnych.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

psychologia

AA lub AS Degree Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, aby rozpocząć karierę w psychologii z tym programem studiów. Nasz program Psychologia daje podstawową wiedzę o dziedzinie, przygotowując cię do transferu. Będziesz uczyć biologicznych, poznawczych i społecznych aspektów ludzkiego zachowania, jak również standardowe i eksperymentalne praktyki w tej dziedzinie. Można wybrać nacisk lub utwór, który odpowiada karierę kierujesz.

Program Student Learning Outcomes (PSLOs)

  • Ocenia metod badawczych stosowanych w dziedzinie psychologii
  • Stosuje umiejętności krytycznego myślenia w celu oceny wiarygodności badań, teorii i zastosowań w dziedzinie psychologii.
  • Rozróżniać podstawowe pola, paradygmaty i teorie psychologii.
  • Zastosuj psychologiczne koncepcje, perspektywy teoretyczne, empiryczne ustalenia i historycznych trendów w psychologii do pytań i problemów w swoim życiu, a we współczesnym społeczeństwie.
  • Opisywać i stosować standardy etyczne w psychologii akademickiej i stosowane.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Sierra College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,150 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa