Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Magisterskie

Co to ​​jest rok przygotowawczy?

Rok przygotowawczy to program mający na celu przygotowanie studentów do pierwszego roku studiów wyższych. Programy przygotowawcze roku często składają się z kursów językowych dla tych, którzy nie są w ojczystym języku studiów. Kursy na poziomie licencjatu fundamentalne mogą być również zawarte w roku przygotowawczego. Rok przygotowawczy różni się od założenia w roku wymaganych kursów i cel badania.

Jakie są korzyści z podjęciem rok przygotowawczy?

Rok przygotowawczy może pomóc zapewnić łagodniejsze przejście do wyższej edukacji od szkoły średniej. Studenci, którzy zdecydowali się studiować za granicą również na kursy językowe w roku przygotowawczego korzystne, nie tylko przez czas trwania ich kontynuowania studiów, ale również w ich karierze. Rok przygotowawczy może pomóc stworzyć podstawy dla dyplomu, licencjackich studiów stowarzyszonej lub licencjata.

Co mamy na studia w roku przygotowawczego?

Studenci przede wszystkim na kursy w języku pracy podczas roku przygotowawczego. Kursy językowe w roku przygotowawczego są intensywne i ma na celu wspieranie płynności w języku docelowym do punktu, w którym badania naukowe mogą być skutecznie podjęte. Rok przygotowawcze kursy językowe są dostępne w języku angielskim, język czeski, francuski, niemiecki, hiszpański, chiński, japoński i więcej. Rok językowe kursy przygotowawcze obejmować nie tylko czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie w języku docelowym, ale także historię i kulturę.

 

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można oczekiwać z roku przygotowawczego?

Otwierając drzwi do studiów pierwszego stopnia, rok przygotowawczy stwarza również okazję do znacznej poprawy kariery.Czy uczeń jest absolwent szkoły średniej lub kogoś wracającego do badania po okresie pracy, rok przygotowawczy może zapewnić sukces w programie studiów. Absolwenci studiów, którzy zobowiązali rok przygotowawczy może łatwiej wejść na rynek pracy z wyższym poziomem zaufania - nie tylko w ich umiejętności językowych, ale również w ich zrozumieniu tematu studiowali.

Ile to będzie kosztować, aby wziąć rok przygotowawczy?

Koszty przez rok przygotowawczy może się znacznie różnić w zależności od szkoły, kraju, z zastrzeżeniem podjęte. Rok przygotowawcze mogą być porównywalne w cenie do jednego roku z programu studiów, czy może kosztować mniej. Najlepiej jest skontaktować się ze szkołą lub uniwersytetem oferuje program rok przygotowawczy, by uzyskać więcej informacji na temat kosztów. Dział rekrutacji w szkole może także być w stanie dostarczyć informacji na temat pomocy finansowej w formie stypendiów, jeśli są dostępne.

Dlaczego warto przygotowawcze letnią Online?

Przygotowawcze roku w Internecie jest okazja dla każdego, aby zakończyć ten wymóg, bez konieczności znacznego dostosowania własnego harmonogramu. State-of-the-art technologii e-learning oferowane w roku kursów przygotowawczych internetowych pomaga doprowadzić klasę do ucznia. Rok przygotowawczy studentów online uzyskać wszystkie takie same korzyści, jak ci, którzy uczęszczają na kursy na terenie kampusu, a także korzystają z bardziej elastycznego harmonogramu klasy. Online programy przygotowawcze rok są równie rygorystyczne jak te, na terenie kampusu, a powstałe godzin kredytowe są wyceniane tak samo.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wstępnych programów rocznie, zarówno online jak i na terenie kampusu, przeczytaj więcej na tej stronie. Możesz uzyskać więcej informacji na temat wszelkich programów, które Cię interesują pomocą wygodnego formularza internetowego na stronie szczegółów programu.

Czytaj więcej

Program przygotowawczy do kolegium

Hawaii Tokai International College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Stany Zjednoczone Kapolei

Studenci, którzy przystąpią do HTIC z ograniczoną znajomością języka angielskiego, są zapisani do Programu Przygotowania Kolegium. Ten pięciopoziomowy zintegrowany program nauczania kładzie szczególny nacisk na studia języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) w ramach przedmiotów humanistycznych w trudnych, praktycznych warunkach. Uczniowie, którzy ukończyli oparty na umiejętnościach Program Przygotowania Kolegium mogą ubiegać się o przystąpienie do Programu Sztuk Wyzwolonych. [+]

Studenci, którzy przystąpią do HTIC z ograniczoną znajomością języka angielskiego, są zapisani do Programu Przygotowania Kolegium. Ten pięciopoziomowy zintegrowany program nauczania kładzie szczególny nacisk na studia języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) w ramach przedmiotów humanistycznych w trudnych, praktycznych warunkach. Uczniowie, którzy ukończyli oparty na umiejętnościach Program Przygotowania Kolegium mogą ubiegać się o przystąpienie do Programu Sztuk Wyzwolonych.

Program przygotowawczy Kolegium

Program przygotowawczy do college'u jest akademickim programem nauczania języka angielskiego przeznaczonym dla obcokrajowców anglojęzycznych, którym brakuje umiejętności niezbędnych do natychmiastowego uzyskania tytułu Associate in Arts na HTIC. Kursy w ramach tego programu wprowadzają studentów w angielski akademicki i pomagają im rozwinąć umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w amerykańskiej instytucji szkolnictwa wyższego.... [-]


Pathway dostępu do Uniwersytetu w Hiszpanii: EBAU / UNED 1

Academia Guiu
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok July 2019 Hiszpania Barcelona

Kurs przygotowujący do egzaminu na uniwersytet. (Selectividad UNED) [+]

Dla kogo to jest?

Jest to kurs skierowany do studentów, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną za granicą i chcą uzyskać dostęp do publicznych lub prywatnych uniwersytetów w Hiszpanii, niezależnie od ich narodowości. Studenci będą przygotowani do uzyskania najlepszych możliwych wyników egzaminu wstępnego na uniwersytet.

W jaki sposób?

Wiedza i umiejętności zdobyte wcześniej podczas licealnej edukacji będą traktowane jako punkt wyjścia, biorąc pod uwagę, że mogą być różne w zależności od kraju. Studenci będą pracować nad aspektami teoretycznymi i praktycznymi na zajęciach, szczególnie koncentrując się na praktyce egzaminacyjnej, aby pomyślnie ukończyć ich egzaminy. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani eksperci z różnych przedmiotów, które oferujemy. Ponadto Academia Guiu ma ponad 120-letnie doświadczenie w edukacji i jest gwarancją sukcesu.... [-]


Przedłużony kurs programu przedszkolnego

University of Applied Sciences Technikum Wien
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Austria Vienna

Obecny program przedszkolny został opracowany jako kurs przygotowawczy trwający cztery semestry dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają przystąpić do testu wstępnego do UAS Technikum Wien lub rozpocząć studia w Austrii. Rozszerzony PCP jest przeznaczony specjalnie dla studentów, którzy mają niewielkie lub żadne umiejętności w języku niemieckim.

[+]

Obecny program przedszkolny został opracowany jako kurs przygotowawczy trwający cztery semestry dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają przystąpić do testu wstępnego do UAS Technikum Wien lub rozpocząć studia w Austrii. PCP ex został zaprojektowany specjalnie dla studentów, którzy mają niewielkie lub żadne umiejętności w języku niemieckim .

Przyszli zagraniczni studenci uczęszczają na intensywne kursyNiemieckijęzyk angielskiMatematykaFizykaInformatykaInżynieria elektrycznaBiologia

Po pomyślnym ukończeniu kursu przygotowawczego absolwenci osiągną minimalny wymóg "Niemiecki B2" zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego i zdadzą wszelkie dodatkowe egzaminy wymagane do ubiegania się o kurs w UAS Technikum Wien. Oznacza to, że po ukończeniu programu przedszkolnego możliwe jest natychmiastowe przystąpienie do standardowego procesu aplikacyjnego na studia licencjackie lub magisterskie. Wypełnienie PCP nie gwarantuje przyjęcia do programów studiów UAS Technikum Wien. Poza intensywnym językiem i specjalistyczną edukacją, uczniowie wspólnie spędzają wolny czas i poznają Wiedeń jako potencjalne miejsce nauki. Podobnie wsparcie udzielane jest w fazie "faza aklimatyzacyjna" w Wiedniu i przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności.... [-]


Uniwersytet Program przygotowania (luces academy)

Mid Michigan College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Harrison Mount Pleasant

Mid Michigan Community College (MMCC) 's Luces Akademia jest ekscytującym i unikalny program zaprojektowany, aby pomóc zagranicznych studentów przejście do American College życia akademickiego poprzez likwidację luki pomiędzy tradycyjnych programów ESL i regularne klasy akademickiej. Wszystkie kursy Luces Academy są brane na kredyt uczelni, wymieszać krajowych i międzynarodowych studentów i mają takie same efekty uczenia się jako regularnych odcinkach tych samych kursach. Różnica polega na tym, że kursy Luces są prowadzone przez specjalnie wyszkolonego wykładowców, którzy czynią treść bardziej dostępne dla non-native speakerów języka angielskiego. Luces Akademia MMCC jest idealnym miejscem dla którzy nie chcą przyjechać do Ameryki, żeby uczyć się w kursach ESL, ale który również może nie być gotowy na zupełnie normalnym tokiem studiów. Jeśli to ty, znajdziesz Luces Akademia MMCC jest miejsce dla Ciebie, aby przejść do American College życia akademickiego. [+]

Mid Michigan Community College: Luces Academy (Luces = Learning and Understanding Treści Empower Sukces!) Opis

Mid Michigan Community College (MMCC) 's Luces Akademia jest ekscytującym i unikalny program zaprojektowany, aby pomóc zagranicznych studentów przejście do American College życia akademickiego poprzez likwidację luki pomiędzy tradycyjnych programów ESL i regularne klasy akademickiej. Wszystkie kursy Luces Academy są brane na kredyt uczelni, wymieszać krajowych i międzynarodowych studentów i mają takie same efekty uczenia się jako regularnych odcinkach tych samych kursach. Różnica polega na tym, że kursy Luces są prowadzone przez specjalnie wyszkolonego wykładowców, którzy czynią treść bardziej dostępne dla non-native speakerów języka angielskiego. Luces Akademia MMCC jest idealnym miejscem dla którzy nie chcą przyjechać do Ameryki, żeby uczyć się w kursach ESL, ale który również może nie być gotowy na zupełnie normalnym tokiem studiów. Jeśli to ty, znajdziesz Luces Akademia MMCC jest miejsce dla Ciebie, aby przejść do American College życia akademickiego.... [-]


Program wstępny

IUBH University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 miesięcy October 2019 Niemcy Bad Honnef

IUBH został nagrodzony najlepszym niemieckim uniwersytetem do rozwoju kariery, akredytatorzy chwalili spójne, oparte na faktach podejście IUBH w integracji informacji zwrotnych na wszystkich poziomach w celu zwiększenia szans kariery absolwentów IUBH. [+]

"Dokładne przygotowanie stanowi 50% sukcesu w życiu" - niemieckie powiedzenie

IUBH został nagrodzony najlepszym niemieckim uniwersytetem do rozwoju kariery, akredytatorzy chwalili spójne, oparte na faktach podejście IUBH w integracji informacji zwrotnych na wszystkich poziomach w celu zwiększenia szans kariery absolwentów IUBH.

Ostatnie badania IUBH pokazały, że sukcesy studentów i absolwentów w dużej mierze zależą od umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim w zakresie nauk ścisłych i biznesu, a także od integracji z międzynarodową społecznością i umiejętności uczenia się. Sukces na niemieckim rynku pracy jest wysoce zdeterminowany dobrą znajomością języka niemieckiego.... [-]


High School Preparation

Australian International College of English
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 60 tygodnie January 2019 Australia Sydney Chiny Shanghai + 2 więcej

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school. [+]

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school.

Why study this course?

To prepare students aged 12 to 18 years of all English levels for English into high schools in New South Wales.Course Duration: 1 to 60 weeksLevels: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate and Upper-IntermediateIntake Dates: Any MondayStudy per week: 25 hours of face-to-face study per week... [-]


General Spanish

Native Language College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

W Native Language College staramy się zapewnić Ci jak najlepsze możliwości nauki języka hiszpańskiego i maksymalizacji twojego potencjału, niezależnie od tego, czy uczysz się rozwijać swoją karierę, rozwijasz własne umiejętności, czy też chcesz z ufnością podróżować po hiszpańskojęzycznym świecie. [+]

Hiszpański intensywny kurs 20h

W Native Language College staramy się zapewnić Ci jak najlepsze możliwości nauki języka hiszpańskiego i maksymalizacji twojego potencjału, niezależnie od tego, czy uczysz się rozwijać swoją karierę, rozwijasz własne umiejętności, czy też chcesz z ufnością podróżować po hiszpańskojęzycznym świecie.

Nasz intensywny kurs jest rozwijany dla tych, którzy naprawdę chcą nauczyć się hiszpańskiego i zanurzyć się w hiszpańskim życiu. Nie tylko nauczysz się hiszpańskiego, jeśli nie będziesz mieszkać po hiszpańsku

Korzyści

Nasze zajęcia koncentrują się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Przez cały czas będziesz zachęcany i wspierany do używania języka hiszpańskiego. Będziesz uczyć się w różnych kontekstach i rozwijać wszystkie główne umiejętności: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie i używanie języka hiszpańskiego. Dzięki temu kursowi będziesz mógł osiągnąć swoje osobiste cele, takie jak certyfikat SIELE (Recognition International, który potwierdza stopień znajomości języka hiszpańskiego)... [-]


Szkoła letnia w przedsiębiorczości

L.U.de.S Lugano Campus
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 tygodnie Otwarta rekrutacja Szwajcaria Lugano

Z nami dostaniesz wyjątkową okazję, aby zdobyć prawdziwe doświadczenie w świecie przedsiębiorczości w oparciu o metodę uczenia się przez działanie. Program trwa 2 tygodnie i opiera się na zasadzie uczenia się przez działanie. Oznacza to, że będziesz pracować w międzynarodowych zespołach nad realnym projektem biznesowym. Na zakończenie naszych programów otrzymasz 3 punkty ECTS, które mogą być uznane przez uniwersytety w ramach twojego tytułu licencjata. Masz także niesamowitą okazję do doładowania swoich umiejętności, uczestnicząc w dodatkowych doświadczeniach, takich jak: uważność, przygoda z Maltą i dodatkowe zajęcia z Business English. Malta jest najlepszym miejscem, aby zacząć budować swoją przyszłą ścieżkę kariery: jest bezpieczna, słoneczna i jest krajem mówiącym po angielsku. [+]

Podczas dwutygodniowego kursu przedsiębiorczości będziecie prowadzić coachingi, a nie profesorów. Będziecie pracować razem w współdzielonej przestrzeni zamiast w salach lekcyjnych, a zostaniecie wezwani jak prawdziwi przedsiębiorcy.

Będziesz musiał użyć swojego osądu, nabytej wiedzy, poczynić spostrzeżenia i zrozumieć potrzeby rynku, dla których będziesz musiał opracować rozwiązania produktowe. Razem z zespołem przeanalizujesz potencjał biznesowy swoich pomysłów i ich szanse na sukces.

Dodatkowo będziesz narażony na wizyty u ekspertów, którzy będą przeprowadzać sesje ad hoc na różne tematy.... [-]


Kursy przygotowawcze do uniwersytetów

Carfax College Oxford
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Wielka Brytania Oxford

Carfax oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów ubiegających się o brytyjskie i amerykańskie uniwersytety, a także tych, którzy szukają wstępu do wiodących uniwersytetów w innych krajach. [+]

Carfax oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów ubiegających się o brytyjskie i amerykańskie uniwersytety, a także tych, którzy szukają wstępu do wiodących uniwersytetów w innych krajach.

Niektórzy uczniowie spędzają w college'u od jednego do dwóch lat, przygotowując się do zestawu A-Levels lub innych kwalifikacji, jak również standardowych testów specjalistycznych (lub, w przypadku kandydatów na amerykańskie uniwersytety, Advanced Placement (AP) i SAT), podczas gdy inne dołączają do weekendowych, wieczorowych lub wakacyjnych kursów.

Carfax oferuje również "Program Fundacji", w tym (w razie potrzeby) nauczanie języka angielskiego, aby przygotować międzynarodowych uczniów do wejścia na czołowe uniwersytety.... [-]


Przygotowanie do egzaminu IELTS

ETC International College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Wielka Brytania Bournemouth

Zapewniamy przygotowanie do egzaminu Cambridge IELTS i kurs, aby pomóc uczniom w pełni wykorzystać ich potencjał i ubiegać się o wybrany przez nich kierunek studiów. Prawie wszystkie uniwersytety w krajach anglojęzycznych wymagają od międzynarodowych studentów posiadania IETLS, zapewniamy bezstresowe środowisko nauki, aby pomóc uczniom przejść kurs i zdać egzamin. [+]

Zapewniamy przygotowanie do egzaminu Cambridge IELTS i kurs, aby pomóc uczniom w pełni wykorzystać ich potencjał i ubiegać się o wybrany przez nich kierunek studiów. Prawie wszystkie uniwersytety w krajach anglojęzycznych wymagają od międzynarodowych studentów IELTS, zapewniamy bezstresowe środowisko nauki, aby pomóc uczniom przejść kurs i zdać egzamin.

IELTS oznacza International English Testing System. Podczas tego kursu są dwa moduły, które sprawdzają umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia przez uczniów.

Opis kursu

Czy chcesz studiować na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii?

Kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge IELTS jest międzynarodowo uznawany i akceptowany na całym świecie przez pracodawców i instytucje edukacyjne. Prawie wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii akceptują IELTS. Weź udział w kursie, aby pokazać swój poziom znajomości języka angielskiego.... [-]


Sonoma State American Language Institute (SSALI)

California State University Sonoma
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 semestry January 2019 Stany Zjednoczone 1801

Sonoma State American Language Institute (SSALI) oferuje studentom możliwość szybkiego poprawienia angielskiego w przyjaznym, rodzinnym środowisku na kampusie Sonoma State University położonym w pięknej północnej Kalifornii. [+]

Sonoma State American Language Institute (SSALI) oferuje studentom możliwość szybkiego poprawienia angielskiego w przyjaznym, rodzinnym środowisku na kampusie Sonoma State University położonym w pięknej północnej Kalifornii.

Dlaczego warto wybrać SSALI?Silny program akademicki i przygotowanie umiejętności uniwersyteckichZniżki dla wykwalifikowanych studentów!Opcje Pathway uniwersyteckiejPrzyjęcie warunkoweZapisy na zajęcia uniwersyteckie dla wykwalifikowanych studentówZrzeczenie się TOEFL na studia w Sonoma State University i Santa Rosa Junior CollegeProfesjonalny, dobrze wykształcony wydziałRozmiary klasy od 8 do 15 uczniówZróżnicowana populacja studentówUczenie się usług i możliwości wolontariatuZorganizowane zajęcia towarzyskie ze studentami Sonoma State UniversityBezpieczne, przyjazne środowisko... [-]

Podstawa języka angielskiego

Dongbei University of Finance & Economics
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 - 16 tygodnie March 2019 Chiny Dalian

Program fundacyjny GIME pomoże uczniom przygotować się i przejść płynnie przejście do przyszłych studiów na uniwersytecie. Program ten został zaprojektowany starannie i opiera się na przygotowaniu uczniów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia, aby zwiększyć swoje szanse na sukces edukacyjny. W związku z tym GIME zapewni studentom automatyczne certyfikaty po przejściu przez wszystkie komponenty i zakwalifikowaniu ich do udziału w programach GIME. [+]

Program fundacyjny GIME pomoże uczniom przygotować się i przejść płynnie przejście do przyszłych studiów na uniwersytecie. Program ten został zaprojektowany starannie i opiera się na przygotowaniu uczniów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia, aby zwiększyć swoje szanse na sukces edukacyjny. W związku z tym GIME zapewni studentom automatyczne certyfikaty po przejściu przez wszystkie komponenty i zakwalifikowaniu ich do udziału w programach GIME.

ProgramWprowadzenie do chińskiegoWprowadzenie do Business StudiesKomunikacja biznesowaZgłaszanie umiejętnościJęzyk angielskiData rejestracji / Długość kursu / Czesne i opłata za programW połowie marca - 16 tygodni - 15 000 RMB (około 2300 USD)W połowie czerwca - 8 tygodni - 8.000 RMB (ok. 1300 USD) [-]

International Foundation Year

NCUK
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 - 24 miesięcy August 2019 Wielka Brytania Manchester

[+]

. Matematyka dla firm Matematyka dla Inżynierii Matematyka dla nauki Dalsze Matematyka biologia chemia [-]

Angielski jako drugi program językowy

Southern Arkansas University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Magnolia

SAU-ESL to program na Southern Arkansas University który przygotowuje studentów z niskim poziomem znajomości języka angielskiego dla pełnego uczestnictwa w programach studiów wyższych. [+]

SAU-ESL to program na Southern Arkansas University który przygotowuje studentów z niskim poziomem znajomości języka angielskiego dla pełnego uczestnictwa w programach studiów wyższych.

Dlaczego SAU-ESL?Bardzo przystępneŁatwe przejście do programów studiów licencjackich i magisterskich bez TOEFL lub IELTSWarunkowe przyjęcie na studia licencjackie i magisterskiePołożony na pięknym kampusie Southern Arkansas University (SAU)Wszyscy studenci ESL są pełnoetatowymi studentami mającymi pełny dostęp do wszystkich obiektów uniwersyteckich i usług (siłownia, basen, stołówka, służba zdrowia, biblioteka, kluby studenckie)18 godzin lekcyjnych tygodniowo na 5 różnych poziomachStudenci na wszystkich poziomach i w każdym wieku mogą składać wnioskiProfesjonalni i sympatyczni instruktorzy z jednym lub kilkoma językami obcymiProgramKalendarz akademickiWiosna 2018 (w toku)5 stycznia 2018 r. - test kwalifikacyjny i orientacja studenta na ESL8-9 stycznia 2018 r. - rejestracja klas10 stycznia 2018 r. - zajęcia rozpoczynają się2 marca 2018 - testy śródsemestralne19 marca 2018 r. - 25 marca 2018 r. - przerwa wiosenna3 maja 2018 r. - test końcowy końca semestru, test wyjścia4 maja 2018 r. - semestr kończy sięLato 2018 (termin składania wniosków to 13 maja 2018 r.)29 maja 2018 r. - test kwalifikacyjny, orientacja studenta ESL, rejestracja klas30 maja 2018 r. - rozpoczęcie zajęć27 czerwca 2018 r. - test postępów na koniec poziomu, test wyjścia28 czerwca 2018 - kończy się sesja letniaJesień 2018 (termin składania wniosków to 12 sierpnia 2018 r.)20 sierpnia 2018 r. - test kwalifikacyjny i orientacja studenta na ESL20-21 sierpnia 2018 r. - rejestracja klas22 sierpnia 2018 r. - zajęcia rozpoczynają się12 października 2018 r. - testy śródsemestralne21 listopada 2018 r. - 25 listopada 2018 r. -... [-]

Stopień doktora

The School of Management and Research
Łączone online i stacjonarne February 2019 Wielka Brytania Cardiff

Położony w mieście znanym z kultury, różnorodności, fascynującej historii ponad 2000 lat, instytucji językowych, edukacyjnych i sportowych, School of Management [+]

Program przedodbytniczy TSMR pozwala rozwijać umiejętności do uzyskania stopnia doktora; jest to program dostosowany do indywidualnych potrzeb, który pomoże Ci zrozumieć badania zawodowe i akademickie oraz przygotować krytykę metod i pozycji badawczych.

KTO MOŻE ZAREJESTROWAĆ?Każdy, kto ma interes i wymagane kwalifikacjeMasters Degree lub 1st Degree (Hons) z 5-letnim doświadczeniem zawodowymWyższy dyplom z 5OKwalifikacja języka angielskiego (poziom 5 IELT / minimum TEFL)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym kursie, wyślij zapytanie na adres registry@tsmr.org.uk

[-]