Filter
Przygotowawczy rok
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Wiele różnych kursów mogą być podjęte w ciągu roku przygotowawczych. Często te zajęcia mogą nawet pomóc uczniom zdecydować, co do realizacji, gdy są aktywnie stara się o uzyskanie jednostki stowarzyszonej lub licencjat. 

Historia może obejmować studiując jeden lud, kultura, lub kraju, w szczególności, ale także często wiąże ogólne przeglądy ogólnymi trendami. Studenci historii mogą być zobowiązani do przeprowadzenia badań w konkretnym temacie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Historia

Easton Country Day School

Easton Country Day School (ECDS) dąży do rozwijania dobrze zaokrąglonych studentów, którzy mogą występować na najbardziej konkurencyjnych uczelniach. ... [+]

Program dla szkół średnich

Easton Country Day School (ECDS) dąży do rozwijania dobrze zaokrąglonych studentów, którzy mogą występować na najbardziej konkurencyjnych uczelniach.

Staramy się realizować naszą misję poprzez:

Dbamy o to, aby nasze lekcje były tak małe, aby każdy uczeń otrzymał mnóstwo indywidualnej uwagi.Zatrudnianie wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i wyjątkowo oddanych nauczycieli, których wyjątkowe umiejętności są najlepiej wykorzystywane.Integracja kursów wielopoziomowych wraz z indywidualnym, praktycznym podejściem do nauczycieli akademickich.Utrzymywanie aktywnego partnerstwa z rodzicami w ustalaniu i przestrzeganiu standardów postępowania i postaw, które dobrze odzwierciedlają naszą zbiorową wiarę w odpowiedzialność społeczną.... [-]
Stany Zjednoczone Easton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku