Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Finanse

W ciągu roku przygotowawczych, studenci na kursy, które pomogą im zarówno zdać egzaminy wstępne i być bardziej skuteczne w ramach szkolnictwa wyższego. W wielu szkołach, kursy są mieszanką tych, które uczą umiejętności językowych i innych, takich jak matematyka wprowadzającego.

Co to jest rok przygotowawczy w finansach? W tym roku długi zestaw kursów pomaga studentom z tych wstępnych przedmiotów, które są potrzebne do egzaminów wstępnych. Będziesz poprawić swoją wiedzę zarówno języka ojczystego i niektórych językach międzynarodowych, w tym angielski, dokonywania badań w innych klasach bardziej wydajne. Studenci mogą wybrać swoje finanse kursy z wielu stopni w kilku obszarach, w tym finansów i rachunkowości, ekonomii biznesu, stosunków międzynarodowych, zarządzania, ekonomii i marketingu.

Osoby wybrać się na rok przygotowawczy w finansach z kilku powodów.Ktoś, kto planuje rozpocząć studia może chcesz zwiększyć szanse pozytywnego wyniku na egzaminach wstępnych. Ktoś, kto ukończył jeden stopień, ale chce, aby ubiegać się o zaawansowanym stopniu, może chcesz poprawić umiejętności komunikacyjne i inne wiedzę podstawową.

Koszt tej zajęć może być znacząco różne w każdej instytucji zastanawiasz się do zastosowania. Najlepszą polityką jest o informacje dotyczące wszystkich kosztów z każdej szkoły.

Możliwości kariery dostępne dla kogoś, kto bierze udział w programie są liczne. Będziesz uprawniony do ubiegania się o stanowiska, które zawierają analityk finansowy, doradztwo finansowe, menedżer finansów, planowania finansowego oraz menedżera pieniędzy, wraz z kariery w finansach przedsiębiorstw, bankowości komercyjnej i bankowości inwestycyjnej. Dodano szkolny zapewnia studentowi więcej możliwości większej odpowiedzialności i zarobków. Uczniowie rozwijają wiedzę z matematyki, rachunkowości, ekonomii i pisania.

Karier finansowych wymaga wielkich umiejętności komunikacyjne i wiedzę techniczną, ale począwszy od roku przygotowawczego może rozpocząć karierę. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej