Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Rok przygotowawczy, znany również jako rok założenia, jest programem, który przygotowuje studentów do uczestnictwa w pełnym programie studiów. Program jest oferowany w szkołach na całym świecie i trwa przez rok. Studenci mogą się zastanawiać, jaki jest rok przygotowawczy w języku chińskim? Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą ubiegać się o chińską uczelnię l… Czytaj więcej

Rok przygotowawczy, znany również jako rok założenia, jest programem, który przygotowuje studentów do uczestnictwa w pełnym programie studiów. Program jest oferowany w szkołach na całym świecie i trwa przez rok.

Studenci mogą się zastanawiać, jaki jest rok przygotowawczy w języku chińskim? Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą ubiegać się o chińską uczelnię lub muszą szybko uczyć się chińskiego w celach zawodowych lub innych. Program nauczania jest zwykle intensywny i rozwija zrozumienie przez uczniów mowy, słuchania, pisania i czytania języka, a także kultury chińskiej. Większość programów jest prowadzonych wyłącznie w języku chińskim i może składać się z maksymalnie 20 lekcji chińskich co tydzień.

Studenci, którzy biorą udział w tym kursie, korzystają z tego, że są zanurzeni w języku chińskim, co ma kluczowe znaczenie dla płynności w krótkim czasie. Po ukończeniu programu większość studentów będzie gotowa do rozpoczęcia pełnego chińskiego programu nauczania lub będzie gotowa na chińskojęzyczną karierę.

Wymagania finansowe, które są niezbędne w tym roku przygotowawczym, mogą różnić się w zależności od miejsca. Program jest dostępny w wielu międzynarodowych instytucjach, więc lokalizacja jest dużym czynnikiem. Uczniowie powinni zadzwonić do szkół i zapytać o czesne i opłaty przed podjęciem decyzji o szkole.

Dzięki wykształceniu w języku chińskim absolwenci mogą wybierać spośród różnych karier. Osoby, które specjalizują się w języku chińskim, mogą wybrać zawód nauczyciela, tłumacza lub tłumacza. Z innymi środowiskami edukacyjnymi obszary kariery mogą obejmować prawo międzynarodowe, stosunki międzynarodowe, biznes, inżynierię, pracę wywiadowczą, dziennikarstwo, finanse, media, opiekę zdrowotną lub rząd. Miejsca pracy można znaleźć w kraju lub za granicą.

Korzystanie z naszej internetowej bazy danych jest szybkie i łatwe. Rozpocznij teraz, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
The Chinese Language Institute
Guilin , China

Program Immersion jest rdzeń utwór nauka języka CLI jest. W pełni konfigurowalny krótko i długoterminowych możliwości studiowania, Program zapewnia całkowite zanurzenie zanurz ... +

Program Immersion jest rdzeń utwór nauka języka CLI jest. W pełni konfigurowalny krótko i długoterminowych możliwości studiowania, Program zapewnia całkowite zanurzenie zanurzenie w środowisku języka starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować szybkość uczenia się i skuteczności. -
Przygotowawczy rok
Język angielski, Chiński
Wrzesień 2020
Stacjonarne