Filter
Przygotowawczy rok
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Rok przygotowawczy, znany również jako rok założenia, jest programem, który przygotowuje studentów do uczestnictwa w pełnym programie studiów. Program jest oferowany w szkołach na całym świecie i trwa przez rok.

Studenci mogą się zastanawiać, jaki jest rok przygotowawczy w języku chińskim? Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą ubiegać się o chińską uczelnię lub muszą szybko uczyć się chińskiego w celach zawodowych lub innych. Program nauczania jest zwykle intensywny i rozwija zrozumienie przez uczniów mowy, słuchania, pisania i czytania języka, a także kultury chińskiej. Większość programów jest prowadzonych wyłącznie w języku chińskim i może składać się z maksymalnie 20 lekcji chińskich co tydzień.

Studenci, którzy biorą udział w tym kursie, korzystają z tego, że są zanurzeni w języku chińskim, co ma kluczowe znaczenie dla płynności w krótkim czasie. Po ukończeniu programu większość studentów będzie gotowa do rozpoczęcia pełnego chińskiego programu nauczania lub będzie gotowa na chińskojęzyczną karierę.

Wymagania finansowe, które są niezbędne w tym roku przygotowawczym, mogą różnić się w zależności od miejsca. Program jest dostępny w wielu międzynarodowych instytucjach, więc lokalizacja jest dużym czynnikiem. Uczniowie powinni zadzwonić do szkół i zapytać o czesne i opłaty przed podjęciem decyzji o szkole.

Dzięki wykształceniu w języku chińskim absolwenci mogą wybierać spośród różnych karier. Osoby, które specjalizują się w języku chińskim, mogą wybrać zawód nauczyciela, tłumacza lub tłumacza. Z innymi środowiskami edukacyjnymi obszary kariery mogą obejmować prawo międzynarodowe, stosunki międzynarodowe, biznes, inżynierię, pracę wywiadowczą, dziennikarstwo, finanse, media, opiekę zdrowotną lub rząd. Miejsca pracy można znaleźć w kraju lub za granicą.

Korzystanie z naszej internetowej bazy danych jest szybkie i łatwe. Rozpocznij teraz, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Chiński

Zhejiang International Studies University

Program jest w języku chińskim, zawiera prawie 20 chińskich lekcji tygodniowo. To ma na celu rozwój wiedzy uczniów na temat chińskiej kultury, przygotowującym uczniów z w ... [+]

Program jest w języku chińskim, zawiera prawie 20 chińskich lekcji tygodniowo. To ma na celu rozwój uczniów zrozumienie kultury chińskiej, przygotowującym uczniów z wszystkich aspektów języka chińskiego, w tym słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie, zwłaszcza dla poprawy poziomu chińskich studentów od początkujących do HSK4. Po roku intensywnego treningu, uczniowie będą pojąć co najmniej 1200 Podstawy chińskich słów i testów biorąc umiejętności, będą mieli szansę ubiegania Chiński uniwersyteckich kierunków studiów licencjackich.

Kursy Kompleksowa Chińska (1) Słuchanie i mówienie (1) Czytanie i Pisanie (1) One to One Język Wiertarka (... [-]
Chiny Hangzhou
Wrzesień 2019
Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Chinese Language Institute

Program Immersion jest rdzeń utwór nauka języka CLI jest. W pełni konfigurowalny krótko i długoterminowych możliwości studiowania, Program zapewnia całkowite zanurzenie z ... [+]

Program Zanurzenie

Program Immersion jest rdzeń utwór nauka języka CLI jest. W pełni konfigurowalny krótko i długoterminowych możliwości studiowania, Program zapewnia całkowite zanurzenie zanurzenie w środowisku języka starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować szybkość uczenia się i skuteczności.

Najlepszy sposób na naukę języka chińskiego

Jeden-na-jeden instrukcja jest zdecydowanie najszybszy sposób, aby nauczyć się chińskiego. Zamiast walczyć o uwagę twojego nauczyciela, codziennych jeden na jeden z trzech unikalnych lekcje instruktorów CLI da indywidualny szansę na rozwój i sprawdzić swoje umiejętności językowe chiński godzina po godzinie, dzień po dniu, tydzień po tygodniu, a ci. Rozpocząć w każdy poniedziałek roku i zanurzyć się w języku chińskim i kultury z CLI jako przewodnika.... [-]

Chiny Guilin
Wrzesień 2019
Język angielski,Chiński
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku