Przygotowawczy program roczny: holenderski jako język obcy w kontekście akademickim

Informacje ogólne

Opis programu

Na podstawie badań naukowych i ponad 25 lat doświadczenia Linguapolis , instytut językowy University of Antwerp , opracował metody nauczania języków w sposób skuteczny i motywujący. Nasi uczniowie uczą się w stymulującym środowisku i są prowadzeni przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Kluczowymi cechami naszego programu są interakcja, podejście zorientowane na wyniki i duże zaangażowanie uczniów.

Roczny program języka niderlandzkiego jako języka obcego w kontekście akademickim skierowany jest do studentów nie mówiących po holendersku, którzy chcą przygotować się do podjęcia studiów wyższych w języku niderlandzkim. Program składa się z kombinacji pięciu poziomów akwizycji języka i trzech modułów mających na celu pogłębienie wiedzy uczestników: Academic Study Skills; Kultura, polityka i stosunki społeczne; oraz holenderska fonetyka i wymowa.

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

Treść programu

W ramach akwizycji języka Linguapolis zaczyna się na poziomie dla początkujących, a kończy na poziomie 5, a egzamin końcowy dla języka holenderskiego jako języka obcego służy jako egzamin końcowy. Zdanie tego egzaminu oznacza, że studenci spełniają wymagania językowe dla szkolnictwa wyższego i mogą zapisać się na studia w języku niderlandzkim na uniwersytecie flamandzkim lub uniwersyteckim .

Najbardziej doświadczeni nauczyciele Linguapolis trener studentów zarówno w procesie uczenia się języka i ich ostateczny wybór wykształcenie wyższe s. Program obejmuje również działania kulturalne (wizyty w muzeum, wieczory teatralne, przyjęcie bożonarodzeniowe, wyjazd studyjny do Gandawy itp.). Studenci mogą uczestniczyć w Taalmaat , programie dla partnerów językowych , łączącym studentów z holenderskojęzycznymi studentami różnych wydziałów. Taalmaat stwarza okazję do codziennego ćwiczenia języka holenderskiego z rówieśnikami w nieformalnym kontekście i realistycznym otoczeniu. Studenci mają również pojęcie o życiu studenckim, które pomoże im optymalnie przygotować się do studiów we Flandrii.

Dlaczego warto wybrać UAntwerp ?

Spotkanie z ludźmi z całego świata okazało się wyjątkowym aspektem tego rocznego programu przygotowawczego. Każdy miał swoją własną historię i przedstawiał różne poglądy, tradycje… W tym roku miałem możliwość dokładnej refleksji nad moimi przyszłymi studiami . Udział w wykładach podczas dni otwartych uniwersytetu umożliwił mi dokonanie uzasadnionego wyboru spośród szerokiego zakresu możliwości studiowania na flamandzkich uniwersytetach. ”

Haroun | Maroko

128904_PrepyearDutch_Fotofiche_1180op361_meisjesinzuilengang1.jpg

Przeczytaj referencje na stronie internetowej szkoły

Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Czytaj więcej

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Pokaż mniej