Przygotowanie do egzaminu IELTS

Direct English

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Przygotowanie do egzaminu IELTS

Direct English

IELTS

Międzynarodowy system testowania języka angielskiego lub IELTS, jak powszechnie wiadomo, jest systemem testowania zaprojektowanym w celu dokładnej oceny umiejętności językowych kandydatów, którzy muszą się uczyć lub pracować w kraju anglojęzycznym. IELTS jest często wymagany do wejścia na uniwersytet, w krajach takich jak Australia, Kanada, Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania i USA, a także jest uznawany przez organizacje zawodowe, za zatrudnienie, władze imigracyjne i inne agencje rządowe.

Jaki jest format testu IELTS?

Istnieją dwa rodzaje testów IELTS - Academic lub General. W Direct English skupiamy się głównie na egzaminie akademickim, ponieważ jest on wymagany do celów edukacyjnych. Test podzielony jest na cztery części: słuchanie (30 minut), mówienie (15 minut), pisanie (60 minut) i czytanie (60 minut), i trwa ono dwa dni.

Punktacja działa na systemie pasmowym od 1 do 9, przy czym 9 to najwyższy możliwy wynik. Otrzymujesz także pół punktów i jesteś testowany na wszystkich czterech częściach testu, a ocena za każde dodane razem, aby uzyskać ostateczny wynik. Zwykle, w celach edukacyjnych, zostaniesz poproszony o ocenę minimalną 6. Czasami możesz zostać poproszony o uzyskanie minimalnego wyniku w każdej z czterech sekcji.

Opis kursu

Podczas programu IELTS nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby móc dobrze wykonać test. Opracowaliśmy kurs obejmujący wszystkie elementy testu IELTS - czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie - i będziemy ćwiczyć format testu w kółko za pomocą prawdziwych testów. Omówimy również wszystkie aspekty gramatyki, które możesz potrzebować, by zrobić wszystko, co najlepsze w dniu testu.

Egzamin IELTS jest egzaminem bardzo specyficznym dla treści, więc dobry poziom języka angielskiego nie gwarantuje, że uczeń dobrze poradziłby sobie w tym teście. Aby odnieść sukces w tym teście, konieczne jest, aby uczniowie zapoznali się z formatem testu i dużo ćwiczą, dopóki nie będą z niego pewni.

W Direct English nasi nauczyciele pracują z uczniami, aby upewnić się, że rozumieją, co jest im potrzebne do testu, i uczą klas z myślą o sukcesie uczniów w każdym momencie.

Wejście:

Każdy, kto ma ukończone 18 lat, może dołączyć do tego programu. Należy jednak pamiętać, że chociaż ten egzamin nie ma wymogu wpisu akademickiego; do tego kursu wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Egzamin:

Konieczne jest (dla celów wizowych), aby uczniowie przystąpili do oficjalnego egzaminu IELTS przed zakończeniem kursu w Direct English .

Opłaty za kurs obejmują:

 • Bezpłatna rejestracja kursu
 • Bezpłatny podręcznik
 • Bezpłatny test kwalifikacyjny
 • Bezpłatne ubezpieczenie medyczne
 • Bezpłatne ubezpieczenie ochrony osób uczących się
 • Bezpłatna karta studencka
 • Darmowa karta SIM z telefonem komórkowym
 • Bezpłatne działania społeczne
 • Bezpłatny dostęp do WiFi (na terenie kampusu)
 • Bezpłatny certyfikat egzaminu na zakończenie kursu (bez dodatkowych kosztów)
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
IIrlandia - Cork, County Cork
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
IIrlandia - Cork, County Cork
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą