IELTS

Międzynarodowy system testowania języka angielskiego lub IELTS, jak powszechnie wiadomo, jest systemem testowania zaprojektowanym w celu dokładnej oceny umiejętności językowych kandydatów, którzy muszą się uczyć lub pracować w kraju anglojęzycznym. IELTS jest często wymagany do wejścia na uniwersytet, w krajach takich jak Australia, Kanada, Irlandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania i USA, a także jest uznawany przez organizacje zawodowe, za zatrudnienie, władze imigracyjne i inne agencje rządowe.

Jaki jest format testu IELTS?

Istnieją dwa rodzaje testów IELTS - Academic lub General. W Direct English skupiamy się głównie na egzaminie akademickim, ponieważ jest on wymagany do celów edukacyjnych. Test podzielony jest na cztery części: słuchanie (30 minut), mówienie (15 minut), pisanie (60 minut) i czytanie (60 minut), i trwa ono dwa dni.

Punktacja działa na systemie pasmowym od 1 do 9, przy czym 9 to najwyższy możliwy wynik. Otrzymujesz także pół punktów i jesteś testowany na wszystkich czterech częściach testu, a ocena za każde dodane razem, aby uzyskać ostateczny wynik. Zwykle, w celach edukacyjnych, zostaniesz poproszony o ocenę minimalną 6. Czasami możesz zostać poproszony o uzyskanie minimalnego wyniku w każdej z czterech sekcji.

Opis kursu

Podczas programu IELTS nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby móc dobrze wykonać test. Opracowaliśmy kurs obejmujący wszystkie elementy testu IELTS - czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie - i będziemy ćwiczyć format testu w kółko za pomocą prawdziwych testów. Omówimy również wszystkie aspekty gramatyki, które możesz potrzebować, by zrobić wszystko, co najlepsze w dniu testu.

Egzamin IELTS jest egzaminem bardzo specyficznym dla treści, więc dobry poziom języka angielskiego nie gwarantuje, że uczeń dobrze poradziłby sobie w tym teście. Aby odnieść sukces w tym teście, konieczne jest, aby uczniowie zapoznali się z formatem testu i dużo ćwiczą, dopóki nie będą z niego pewni.

W Direct English nasi nauczyciele pracują z uczniami, aby upewnić się, że rozumieją, co jest im potrzebne do testu, i uczą klas z myślą o sukcesie uczniów w każdym momencie.

Wejście:

Każdy, kto ma ukończone 18 lat, może dołączyć do tego programu. Należy jednak pamiętać, że chociaż ten egzamin nie ma wymogu wpisu akademickiego; do tego kursu wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Egzamin:

Konieczne jest (dla celów wizowych), aby uczniowie przystąpili do oficjalnego egzaminu IELTS przed zakończeniem kursu w Direct English .

Opłaty za kurs obejmują:

  • Bezpłatna rejestracja kursu
  • Bezpłatny podręcznik
  • Bezpłatny test kwalifikacyjny
  • Bezpłatne ubezpieczenie medyczne
  • Bezpłatne ubezpieczenie ochrony osób uczących się
  • Bezpłatna karta studencka
  • Darmowa karta SIM z telefonem komórkowym
  • Bezpłatne działania społeczne
  • Bezpłatny dostęp do WiFi (na terenie kampusu)
  • Bezpłatny certyfikat egzaminu na zakończenie kursu (bez dodatkowych kosztów)
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Direct English »

Ostatnia aktualizacja June 19, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa