Read the Official Description

Dla wielu z naszych studentów na Columbia College Zachodniej do rozwoju szlaku swój talent i osiągnięcia sukcesu obejmuje udział w amerykańskim uniwersytecie. Rozumiemy również, że podczas przygotowań do uniwersytetu jest ekscytujące, to zwykle stresujący czas dla uczniów, też. Plus, nawet jeśli podjęliśmy wiele kursów języka angielskiego i czuć się całkiem dobrze w języku angielskim, możesz nie czuć się pewni, czego się spodziewać i co się od ciebie oczekuje na uniwersytecie w USA.

W Columbia West College, chcemy, aby zmniejszyć stres związany z USA uczestniczy w college'u lub uniwersytetu, dając narzędzia i umiejętności potrzebne do czuć się pewnie i odnieść sukces na poziomie uniwersyteckim.

Możemy osiągnąć to na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, studenci otrzymują solidne podstawy umiejętności akademickiego języka angielskiego poprzez nasze zajęcia ESL na naszej uczelni w Los Angeles. Następnie, po opracowanie niezbędnych znajomości języka angielskiego, studenci związana są zachęcani do podjęcia Poziomy wstępne lub zaawansowane (lub oba) naszego programu Uniwersytet przygotowania. Program typowy uniwersytet uczy poziom przygotowania studentów wyższych uczelni akademickich umiejętności, ale nasz program Uniwersytet Przygotowanie jest wyjątkowy i wykracza daleko poza to. Mamy również trochę czasu na zapoznanie studentów z amerykańskiej kultury uniwersyteckiej i uczyć się-z-klasie umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Są to czasu i zarządzanie stresem, efektywnego współdziałania w klasie i umiejętności uczenia się. Robimy to, ponieważ wiemy, że uczniowie potrzebują więcej niż tylko silne umiejętności akademickich do udanego skoku do uniwersytetu.

Tak więc, czy już został przyjęty na studia, być może za pośrednictwem naszego programu University Pathway, czy dopiero zaczynasz proces, nasz program Uniwersytet Przygotowanie zapewni Państwu fundacji, aby odnieść sukces w swojej przyszłej uczelni i poza nią! Przeczytaj poniżej, więcej szczegółów na temat naszego programu Uniwersytet przygotowania.

WPROWADZENIE PROGRAM POZIOM

Poziom naszego programu wstępne Uniwersytet Przygotowanie przygotowuje studentów do wprowadzenia amerykańskim uniwersytecie, przedstawiając oczekiwania amerykańskich studiów uniwersyteckich i rozwijanie wiedzy i zrozumienia kluczowych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na amerykańskim uniwersytecie studentów.

Po pomyślnym zakończeniu tego programu wielowymiarowej, studenci będą mogli wykonać następujące czynności i więcej:

 • Określa strategie i umiejętności miarodajne i efektywnego czytania, słownictwa budynku, notatek i krytycznego myślenia
 • Tworzenie dobrze rozwinięte, przejrzysty eseje naukowe i prace utrzymujące
 • Używaj skutecznych umiejętności mówienia w klasowych dyskusjach i prezentacjach
 • Napisz projekt do uczniów szkół eseju
 • Wykazać zrozumienie technik stosowanych w standardowych testach

Zaawansowany program LEVEL

Poziom zaawansowany program, Uniwersytet Przygotowanie Columbia West College rozwija się i buduje na umiejętności pierwszy prezentowane w naszym programem wstępne. Ten wysoki poziom przygotowania jest osiągnięty poprzez zapewnienie każdemu uczniowi z zaawansowanych i ambitnych możliwości kształcenia, które odzwierciedlają to, co oni znaleźć w amerykańskim studiów uniwersyteckich. Uczniowie ufności rozwijać ich umiejętności pomogą im excel na amerykańskim uniwersytecie.

Po ukończeniu naszego poziomu programu Zaawansowane, studenci będą mogli wykonać następujące czynności i więcej:

 • Określa i stosuje techniki czytania, czas-zarządzania, badań i komunikacji
 • Stosować różne podejścia do krytycznego myślenia na poziomie uniwersyteckim materiały szkoleniowe
 • Prowadzenia niezależnych badań i raportu ustalenia w tym cytowań akademickich
 • Słuchać wykładów i produkcji wyraźnie zorganizowane notatki
 • Rozpoznaj wszystkie części egzaminu TOEFL iBT lub IELTS i formułowania skutecznych strategii dla osiągnięcia wyższy wynik
 • Po zakończeniu programu Uniwersytet Przygotowanie, uczniowie mogą czuć się pewnie będzie w amerykańskim uniwersytecie z podstawowych umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu.

Ucz się angielskiego Z najlepszej szkoły ESL w Los Angeles!

W Columbia West College, staramy się zapewnić studentom umiejętności języka angielskiego fundament niezbędny do osiągnięcia sukcesu poprzez skuteczne i spersonalizowane zajęcia ESL. Ponadto, nasze wyspecjalizowane programy wstępne i Advanced Level Uniwersytet Przygotowanie na pewno pomoże Ci osiągnąć wysoki poziom doskonałości w swojej karierze uniwersyteckiej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego programu Uniwersytet Przygotowanie, usług lub cen, skontaktuj się z nami już dziś!

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Columbia West College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 - 48 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Od 1300 do 13700 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019