Read the Official Description

IELTS kwalifikacje jest zazwyczaj w celach naukowych, ponieważ jest uznawane przez kolegia i uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii. IELTS jest stosowany do oceny znajomości języka angielskiego z non-native studentów aplikujących na studia wyższe.

Nasze kursy IELTS obejmuje zarówno ogólne jak i Akademicką angielsku. Lekcje są dynamiczne i trudne i będzie opracowanie strategii radzenia sobie z każdym zadaniem w pracy egzaminacyjnej z naciskiem na ćwiczenia czytania, pisania ze słuchu i mówienie.

Trzeba będzie szkolenie i egzamin w technice będą praktycznych testów w celu zwiększenia zaufania.

Czy wiesz, że?

  • Ponad 1,4 mln kandydatów do egzaminu IELTS w roku, aby rozpocząć swoją podróż do międzynarodowej edukacji i zatrudnienia.
  • IELTS jest uznawany przez ponad 6000 placówek w ponad 135 krajach.
  • IELTS wykorzystuje system punktacji od 0 do 9 i uczniowie zazwyczaj potrzebują wynik między 5,5 i 7,5 w zależności od przedmiotu, który chcą podążać.
  • Testy IELTS odbywają się co tydzień i trzeba będzie zarezerwować testu około 4 tygodnie wcześniej (opłata IELTS nie jest wliczona w cenę kursu).
  • Nasze IELTS nauczyciele dają badania i porady ekspertów oceni poziom. Będą również doradzić, kiedy należy przystąpić do testu.

Fakty

  • Minimalny wiek: 16 - Poziom: średnio do biegłości (B1 do C2) - Czesne: 6, 9, 12, 15 lub 21 godzin tygodniowo - Data rozpoczęcia: w każdej chwili - Długość kursu: elastyczny

See 8 more programs offered by Crest Schools of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment