Przemysłowe Kursy Szkoleniowe

TrainUp

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Przemysłowe Kursy Szkoleniowe

TrainUp

Industry

Szkolenia przemysłowe i seminaria/silny

Oferowanie 1501 szkoleń przemysłowych od 103 dostawców szkoleń, w tym Lorman Education, SkillSoft, Trinity Consultants, Inc .. Przeglądaj prowadzone przez instruktora i wirtualne seminaria szkoleniowe w zakresie przemysłu wraz z różnymi zajęciami we własnym tempie. Oferowanie 587 kursów e-learning z zakresu elektroniki online, dostępnych online, na płytach CD / DVD, drukowanych podręczników do kursu lub nagranych webcastach. TrainUp .com oferuje również możliwość TrainUp wewnętrznych lub lokalnych kursów przemysłowych lub programów szkoleniowych dla trenerów.

Pomimo ciągłych obaw polityków i komentatorów, amerykański sektor przemysłowy pozostaje silnym i kluczowym aspektem gospodarki kraju.

Fabryki w USA wciąż produkują wszystko, od elektronarzędzi przez samochody po pełnowymiarowe urządzenia przemysłowe, a niektóre obszary, takie jak automatyzacja, w ostatnich latach odnotowały zaskakujący wzrost.

Zwłaszcza w fabrykach i na budowach pracownicy muszą zawsze być świadomi potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa i zaniepokojeni ogólnym bezpieczeństwem innych pracowników. Tymczasem zadania, które pracownicy będą wykonywać, mogą obejmować monitorowanie zgodności z przepisami, naprawę nowoczesnych zautomatyzowanych linii montażowych i wszystkiego pomiędzy.

TrainUp może pomóc firmom i osobom fizycznym znaleźć programy szkoleń przemysłowych, których potrzebują, aby sprostać zróżnicowanym i szczególnym wymaganiom branży produkcyjnej i innych powiązanych sektorów. Industry

Podkategorie przemysłowe

Szkolenie lotnicze

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - McKinney, Texas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - McKinney, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą