Przedsiębiorczość w narodzie start-up

Tel Aviv University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Przedsiębiorczość w narodzie start-up

Tel Aviv University

O

Nie ma lepszego miejsca na studiowanie biznesu i przedsiębiorczości niż w jednym z najbardziej innowacyjnych miast, jakie kiedykolwiek istniały. Tel Awiw, nazywany "kapitałem startowym" świata, jest wysoko ceniony jako główny gracz w dziedzinie innowacji, R

Ale w jaki sposób przekształcić pomysł w udany biznes? W jaki sposób innowacja przekłada się na przedsiębiorczość? W tym dynamicznym letnim programie studenci zdobędą cenny wgląd w wiele wymiarów innowacyjnego tworzenia, rozwoju i finansowania przedsięwzięć poprzez intensywne prace domowe i wizyty terenowe. Studenci będą mieli szansę:

 • Zbadaj rolę przedsiębiorcy w globalnej gospodarce jako czynnika zmian i akceleratora innowacyjnych i ekonomicznych modeli biznesowych służących do pomyślnego przekazania idei i przeniesienia jej z małego materiału siewnego na platformę globalną.
 • Omów unikalne cechy firm rozpoczynających działalność i ich implikacje dla rozwoju i strategii miasta, regionu, narodu i świata.
 • Zanurz się w koncepcji Minimal Viable Product (MVP) i dyskutuj na tematy takie jak pisanie biznesplanu i ochrona IP.
 • Przyjrzyj się dokładnie rynkowi kapitału podwyższonego ryzyka, w tym crowdfundingowi, akceleratorom rozruchu, inkubatorom, funduszom venture capital, korporacyjnym VC i inwestycjom rozpoczynającym działalność.
 • Zaangażuj się w interaktywną naukę zarówno w klasie, jak i poza nią. Dzięki wycieczkom związanym z kursami studenci będą mogli na własne oczy zobaczyć wyjątkowe środowisko przedsiębiorczości w Tel Awiwie.

Oprócz zajęć, nasze Madrichim prowadzą nasze działania społeczne i wycieczki po kraju, takie jak na Północ, Morze Martwe i Jerozolimę. Dokładne terminy zostaną podane bliżej daty rozpoczęcia programu.

Uwaga: Aby uzyskać jeszcze lepszy wgląd w miasto Tel Awiw i kulturę izraelską, uczniowie mogą wziąć udział w dodatkowym kursie 3-kredytowym w ramach programu "Historia i pamięć w Tel Awiwie-Jafie". Biorąc udział w tym kursie, uczniowie zyskają większą historyczną i kulturową perspektywę, w jaki sposób rozwija się innowacyjna kultura miasta. Cena do podjęcia zarówno programu na rzecz przedsiębiorczości, jak i kursu Tel Aviv (łącznie 7 punktów) wynosi 3300 USD. Jeśli interesuje Cię ta opcja, zapoznaj się ze szczegółami aplikacji tutaj.

Koszty

 • Opłata za zgłoszenie: 60 USD
 • Czesne: 2000 USD - 4 kredyty
 • Obudowa: 800 USD miesięcznie *

* Więcej informacji można znaleźć na stronie Obudowa.

Wymagania aplikacyjne

Wybieralność

Otwarte dla studentów, którzy mają średnią ocen w wysokości 80% (w skali 3,0 / 4,0) i wyższych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne

Kompletna aplikacja składa się z przesłania wszystkich wymaganych dokumentów w załączniku do aplikacji online.

 • Formularz wniosku online
 • Opłata za aplikację wynosi 60 USD
 • Oficjalne stenogramy (oryginały) wszystkich instytucji szkolnictwa wyższego, w tym kopie wszelkich otrzymanych dyplomów. Wszystkie transkrypcje powinny być w języku angielskim (lub przetłumaczone przez notariusza).
 • Dwa akademickie listy polecające
 • Demonstrowana znajomość języka angielskiego: Wszyscy kandydaci muszą udowodnić, że biegły znajomość języka angielskiego jest potwierdzona egzaminem TOEFL lub IELTS. Egzaminy należy zdawać przed upływem terminu składania zgłoszeń, a oficjalne wyniki należy przesłać bezpośrednio do biura międzynarodowego TAU przez agencję testową. Kod ETS TAU International to 7704. Test TOEFL (minimalny wynik: pisemny 582, komputerowy 223 lub iBT 89) Test IELTS (minimalny wynik: 6,5). Wyjątek: studenci, których wykształcenie podstawowe i średnie odbyli w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Nowej Zelandii lub USA, są zwolnieni z tego wymogu. Należy pamiętać, że studenci, którzy urodzili się w jednym z tych krajów, ale zostali wykształceni gdzie indziej, będą nadal wymagać spełnienia wymogu znajomości języka angielskiego w celu ukończenia aplikacji.
 • Prześlij krótki (150 słów) esej o tym, dlaczego chcesz studiować w wybranym programie.

Wymagane formularze przed odlotem

 • Kopia ważnego paszportu
 • Zdjęcie paszportowe
 • Formularz medyczny
 • Letter of Agreement
 • Formularz depozytowy

** Jeśli interesuje Cię dodanie kursu "Historia i pamięć w Tel Awiwie-Jaffie", studenci najpierw wypełniają aplikację Summer Business

Mieszkaniowy

Studenci uczestniczący w międzynarodowych programach letnich TAU mogą mieszkać w naszych akademikach Einsteina, przylegających do kampusu (w zależności od dostępności). Koszt to 800 USD miesięcznie. Akademiki są podzielone na apartamenty z dwiema sypialniami dzielonymi przez dwóch studentów w sypialni. Każdy apartament jest wyposażony w klimatyzację, telewizję kablową, bezprzewodowy, aneks kuchenny i łazienkę.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,000 USD
Locations
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą