Read the Official Description

Przedmiot: Język angielski jako drugi język (ESL)

O ESL lub języka angielskiego jako drugiego języka obcego na amerykańskiej National College School of Continuing Education

Wiemy, że do osiągnięcia swoich marzeń i celów często wymaga najpierw nauczyć się angielskiego. Jednym z wiodących szkół języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych, Iverson Instytut jest wyjątkowe kwalifikacje do prowadzenia studiów i kursów, które uczą języka angielskiego jako drugiego języka (ESL).

W American National College, angielski jako języka obcego jest jednym z najbardziej wszechstronnych i najbardziej kompletne programy dostępne w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Program ten koncentruje się na rozwoju instruktażowe słuchania, czytania, pisania, mówienia (rozmowy), a gramatyka na wszystkich poziomach nauczania. Kursy są zaprojektowane w taki sposób, że umiejętności rozwiniętych kolejno, z angielskimi elementy zidentyfikowane i nauczał, aby trudności mają obejmować środki niezbędne do osiągnięcia sukcesu w języku angielskim na początku, niskie pośredni, jak i wysokich poziomach pośrednich.

Amerykańska Krajowa Szkoła oferuje komfortowe liczebności klas, aby umożliwić wszystkim uczniom, aby uzyskać indywidualny uwagę potrzebne do osiągnięcia sukcesu w nauce języka angielskiego.

Jeśli podróżujesz za granicą, biorąc kursy ESL w American National College jest to świetny sposób, aby zanurzyć się w kulturze amerykańskiej i doświadczenia z pierwszej ręki piękno amerykańskiego stylu życia, podczas nauki mówienia i interakcji z Anglików.

Informacje o programie

Celem programu jest pomoc w rozwijaniu umiejętności z języka angielskiego jako drugiego języka dla tych studentów, o istniejącej wiedzy, szkolenia i / lub umiejętności i usunąć bariery języka angielskiego, dzięki czemu absolwenci wykorzystać istniejące umiejętności zawodowych.

Celem programu jest skupienie się na rozwoju słuchu, czytania, pisania, mówienia (rozmowy), a gramatyka na wszystkich poziomach nauczania i rozwijania zatrudnienia poszukuje umiejętności niezbędne do konkurowania w istniejącym rynku.

Przybliżony czas do zakończenia programu angielskiego jako drugiego języka jest pięćdziesiąt sześć (56) tygodni. Tygodnie akademickie są określone jako rzeczywiste tygodni w obecności wyłączeniem wakacji, ferii i trudnymi dni pogodowych.

Kurs daty zakończenia podlegają uczestniczy 18 godzin na tydzień.

See 4 more programs offered by American National College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
56 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019