Read the Official Description

Szkoła języka włoskiego Campus ma na celu kształcenie studentów, menedżerów i obywateli na całym świecie do korzystania z języka i wiedzy o kulturze włoskiej. Nauczyciele są wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego dla obcokrajowców.

Szkoła posiada umowę Lucca Campus języka włoskiego, podpisanej z Uniwersytetu dla Obcokrajowców w Sienie, starannie nauczania języka włoskiego i kultury w ogóle obcokrajowców i studentów projektów "Marco Polo" i "Turandot" w szczególności, jest uznawany za CILS badania kompetencji językowej / B1 / B2 przewidziane przez Włochy-Chiny międzyrządowa ważne dla rejestracji na włoskich uniwersytetach dla chińskich studentów związanych z programami wyżej powiedział.

Fundacja Kampus studiów śródziemnomorskich jest zaangażowany w nauczaniu języka włoskiego i organizuje kursy, których celem jest osiągnięcie zarówno ogólnych umiejętności językowych, zarówno konkretnych umiejętności w zależności od różnej mocy odniesienia. Kurs będzie trwał przez 10 miesięcy w sumie 1000 godzin z czego 80 godzin comiesięcznych wykładów + 80 godzin (z podziałem na lata) wspornika rodzajowych działalności i pomocy szkoleniowej.

W celu wprowadzenia studentów do włoskiej kultury Campus Włoski Language School organizuje we współpracy z instytucjami, uczelniami, ogrodów zimowych, warsztatów artystycznych i prestiżowych specjalistów, programy szkoleniowe dedykowane do muzyki, sztuki i rzemiosła, mody, jedzenia i wina, Made in Włochy.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Listop. 2019
Duration
Request Info
Full-time
Deadline
Request Info
20/10/2016
By locations
By date
Data początkowa
Listop. 2019
Data końcowa
Application deadline
Request Info
20/10/2016

Listop. 2019

Location
Application deadline
Request Info
20/10/2016
Data końcowa