Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła języka włoskiego Campus ma na celu kształcenie studentów, menedżerów i obywateli na całym świecie do korzystania z języka i wiedzy o kulturze włoskiej. Nauczyciele są wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego dla obcokrajowców.

Szkoła posiada umowę Lucca Campus języka włoskiego, podpisanej z Uniwersytetu dla Obcokrajowców w Sienie, starannie nauczania języka włoskiego i kultury w ogóle obcokrajowców i studentów projektów "Marco Polo" i "Turandot" w szczególności, jest uznawany za CILS badania kompetencji językowej / B1 / B2 przewidziane przez Włochy-Chiny międzyrządowa ważne dla rejestracji na włoskich uniwersytetach dla chińskich studentów związanych z programami wyżej powiedział.

Fundacja Kampus studiów śródziemnomorskich jest zaangażowany w nauczaniu języka włoskiego i organizuje kursy, których celem jest osiągnięcie zarówno ogólnych umiejętności językowych, zarówno konkretnych umiejętności w zależności od różnej mocy odniesienia. Kurs będzie trwał przez 10 miesięcy w sumie 1000 godzin z czego 80 godzin comiesięcznych wykładów + 80 godzin (z podziałem na lata) wspornika rodzajowych działalności i pomocy szkoleniowej.

W celu wprowadzenia studentów do włoskiej kultury Campus Włoski Language School organizuje we współpracy z instytucjami, uczelniami, ogrodów zimowych, warsztatów artystycznych i prestiżowych specjalistów, programy szkoleniowe dedykowane do muzyki, sztuki i rzemiosła, mody, jedzenia i wina, Made in Włochy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Fondazione Campus »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa