TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Jesienny semestr jesiennego projektowania wnętrz i projektowania przestrzennego pozwala uczestnikom zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności stosowane w dziedzinie projektowania wnętrz.

Kurs jest synergią między wykładami, warsztatami i wizytami na głównych międzynarodowych targach we Włoszech, poświęconych architekturze, wystrojowi wnętrz, materiałom i wykończeniom, takim jak MADE (Architektura i pokazy budowlane) i Architecture @ work w Mediolanie i SAIE (Międzynarodowa Wystawa Budowlana) w Bolonii.

Harmonogram: lekcje trwają od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin.

Poziom i warunki wstępne: Kurs przeznaczony jest dla zmotywowanych studentów zainteresowanych poznaniem podstaw projektowania wnętrz i jest zainteresowany dalszym studiowaniem lub karierą w branży projektowej. Początkowym celem programu jest umożliwienie studentom zdobycia podstawowych umiejętności związanych z techniką rysowania i oprogramowania do reprezentowania projektu wnętrz.

Jednocześnie uczą się procesu projektowania i zdobywają podstawową wiedzę o materiałach, które mają być używane do charakteryzowania przestrzeni. Dzięki umiejętnościom, które studenci zdobędą podczas kursu, będą mogli opracowywać projekty związane z różnymi dziedzinami projektowania: mieszkaniami, wystawami i żywnością. Poprzez wizyty w głównych targach studenci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o tradycyjnych i innowacyjnych materiałach i wykończeniach oraz uzyskać ogólny ogląd nowych trendów i wyposażenia.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad projektami biorąc pod uwagę trzy główne elementy: przestrzeń do dyspozycji, markę i jej wizerunek oraz wartości, użytkownika i jego potrzeby. Efektem tego będą nie tylko interesujące miejsca z estetycznego punktu widzenia, ale także przestrzenie zdolne do komunikowania się z konkretną marką i mogące zaoferować klientowi nowe i innowacyjne doświadczenie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Milan »

Ostatnia aktualizacja September 11, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,100 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa