Przeczytaj oficjalny opis

Art and Design Stosowanej

Funkcjonalny można znaleźć wszędzie, tworzone przez osoby z dbałością o wyobraźni i użyteczności. Applied Art and Design może pomóc odkryć sposób na wykorzystanie swoich artystycznych wrażliwości w sposób praktyczny. Fotografia, projektowanie i grafika komputerowa to tylko kilka dostępnych opcji. Opracować portfel, nauczyć się handlu w warunkach stażu lub przenieść do uniwersytetu. Z dużą ilością wyobraźni i możliwości, można stworzyć własną karierę robiąc większość swoich zdolności twórczych.

Art and Design Stosowanej jest dyscypliną naukową, która skupia się na zleceniodawców i praktycznych zastosowań sztuki, designu, fotografii, grafiki komputerowej, obrazowania i animacji. Badanie podstaw projektowania, twórczego rozwiązywania problemów, rozwój portfela i staży doświadczeń wszystkim przygotowanie studentów do programów transferowych oraz możliwości rozwoju zawodowego.

W AA / jako opcje stopnia lub zaświadczenie, studenci mogą skoncentrować się Graphic Design, Ilustracja, lub multimedialnej. Studenci, którzy ukończyli sztuki użytkowej i wzornictwa dur można spodziewać się znaleźć zatrudnienie na poziomie wejścia w takich dziedzinach, jak ilustracji cyfrowej, projektowania graficznego do druku i internetu, multimediów, animacji, retuszowania fotografii i pracy pre-press.

AA i jako stopnie, jak również certyfikaty mogą być uzyskane w dziedzinie sztuki i projektowania Stosowanej. Programy certyfikat nie spełniają AA / AS wymagań stopnia, ale nie kwalifikuje uczniów do certyfikatów w dziedzinie badań.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Sierra College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,150 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa