Projekt graficzny

Sierra College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Projekt graficzny

Sierra College

Art and Design Stosowanej

Funkcjonalny można znaleźć wszędzie, tworzone przez osoby z dbałością o wyobraźni i użyteczności. Applied Art and Design może pomóc odkryć sposób na wykorzystanie swoich artystycznych wrażliwości w sposób praktyczny. Fotografia, projektowanie i grafika komputerowa to tylko kilka dostępnych opcji. Opracować portfel, nauczyć się handlu w warunkach stażu lub przenieść do uniwersytetu. Z dużą ilością wyobraźni i możliwości, można stworzyć własną karierę robiąc większość swoich zdolności twórczych.

Art and Design Stosowanej jest dyscypliną naukową, która skupia się na zleceniodawców i praktycznych zastosowań sztuki, designu, fotografii, grafiki komputerowej, obrazowania i animacji. Badanie podstaw projektowania, twórczego rozwiązywania problemów, rozwój portfela i staży doświadczeń wszystkim przygotowanie studentów do programów transferowych oraz możliwości rozwoju zawodowego.

W AA / jako opcje stopnia lub zaświadczenie, studenci mogą skoncentrować się Graphic Design, Ilustracja, lub multimedialnej. Studenci, którzy ukończyli sztuki użytkowej i wzornictwa dur można spodziewać się znaleźć zatrudnienie na poziomie wejścia w takich dziedzinach, jak ilustracji cyfrowej, projektowania graficznego do druku i internetu, multimediów, animacji, retuszowania fotografii i pracy pre-press.

AA i jako stopnie, jak również certyfikaty mogą być uzyskane w dziedzinie sztuki i projektowania Stosowanej. Programy certyfikat nie spełniają AA / AS wymagań stopnia, ale nie kwalifikuje uczniów do certyfikatów w dziedzinie badań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,150 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
Locations
Stany Zjednoczone - Rocklin, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Rocklin, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą