Przeczytaj oficjalny opis

Kursy w Garden Design

Inchbald School of Design pionierem ogród szkolenia projektowe w Wielkiej Brytanii, zapewniając kursy, które koncentrują się na projektowaniu ogrodów w środowisku domowym. Pozostaje to nasza specjalność, ale mamy rozbudowany i wyrafinowany nasze kursy projektowania ogrodu, aby pomieścić zwiększone zapotrzebowanie na profesjonalizm.

Szkoła projektowanie ogrodu utrzymuje silne związki z zawodu projektowanie ogrodu umożliwiającego nam umieścić studentów z ustalonymi projektantów. Nadal dumni z sukcesów naszych studentów na rynku. Liderami w świecie projektowania ogrodu to Inchbald ogród absolwentów projektowych.

Nasze kursy Garden Design

Kompleksowy kurs jednoroczny dla Dyplom w Garden Design przygotowuje studentów do zawodu projektowania ogrodu. Poprzez szereg praktycznych projektów konstrukcyjnych, oparte o zrozumienie zasad projektowania ogrodów i koncepcji, uczniowie rozwijają umiejętności w zakresie projektowania ogrodu, analizę, projektowanie sadzenia, ciężkiej krajobrazu i budownictwa, rysowania i prezentacji.

Im bardziej naukowo koncentruje Dyplom studiów podyplomowych i Magister kursy w Garden Design jest przeznaczony dla studentów, którzy wymagają większej głębi intelektualnej w nauce.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Inchbald School of Design »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
22,945 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń