Przeczytaj oficjalny opis

Kursy w aranżacji wnętrz

Jakość kursów projektowania wnętrz w Inchbald jest uznawana w całym wnętrzu zawodach projektowych. Wśród naszych absolwentów wielu projektantów pierwsza liga "Obecnie pracuję w domowych i komercyjnych wnętrz. Studiowanie wewnętrzny kurs projektowania w Inchbald School of Design, niezależnie od poziomu i czasu trwania, jest wyzwaniem i przyjemne doświadczenie.

W pełnym wymiarze czasu, jeden rok akademicki kurs podstawowy Dyplom Architektury Wnętrz przygotowuje sukcesy absolwentów do wykonywania zawodu, wraz z rozwojem praktycznych i estetycznych umiejętności projektowych, które są informowane przez aprecjację, co projekt jest temat, wraz z rysunku i wiedzy prezentacji. Jeśli potrzebujesz dodatkowych głębi intelektualnej w nauce mogą ubiegać się o podyplomowych lub kursów w Architectural Interior Design.

krótkie programy szkoleniowe Inchbald są niezależne kursy skupiające się na wystroju wnętrz i uzupełniających się umiejętności zawodowych związanych z projektowaniem wnętrz. Jeśli dopiero zaczynasz pracować jako wprowadzenia do dalszych wewnętrznych kursach projektu lub jako oddzielne elementy budowania umiejętności, jeśli jesteś już zaangażowanych w zawodzie.

Wychowawcy w szkole projektowania wnętrz są projektanci, które są uznane za ich wkład twórczy i dla ich profesjonalnych standardów pracy. Wykładowcami są losowane z odpowiednich praktyk i instytucji akademickich. Przepis praktycznych i koncentruje wnętrz kursy projektowania, dostarczane w strukturze jeszcze otwarty sposób, pozwala Inchbald aby rozwój talentów każdego pacjenta i potencjalnej najwyższym priorytecie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Inchbald School of Design »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25,773 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń