Przeczytaj oficjalny opis

Będąc studentem tego programu, będziesz mógł korzystać z wielu kursów w małych salach lekcyjnych, które umożliwią ci praktyczne nauczanie zarówno w klasie, jak i podczas wycieczek w terenie. BGU oferuje tętniące życiem życie kampusu w Beer Sheva, zróżnicowanym, wygodnym i przyjaznym dla studentów mieście. Z izraelskimi studentami, międzynarodowymi studentami z krajów całego świata, pomocnymi pracownikami i podróżami po Izraelu - czeka na Ciebie duże doświadczenie.
Program jest skierowany do studentów uczelni wyższych prowadzących studia licencjackie lub magisterskie. Obsługujemy również absolwentów szkół średnich, którzy są zainteresowani rocznym doświadczeniem.

Terminy składania wniosków:

Fall / Full Year - 1 maja
Wiosna - 1 listopada

Terminy programu:

Jesień - 30 lipca 2017 r. - 24 grudnia 2017 r
Wiosna - 7 stycznia 2018 r. - 1 lipca 2018 r
Rok - 30 lipca 2017 r. - 1 lipca 2018 r
Zanurz się głębiej w swoim aktualnym obszarze studiów lub poznaj nowe pole, dołączając do programu zagranicznego Ginsburg-Ingerman Overseas . W każdym semestrze można zapisać się na jeden z naszych wyspecjalizowanych utworów, z których wszystkie wykorzystują naszą lokalizację w Izraelu i uznaną na całym świecie wiedzę wydziałów BGU. Możesz też stworzyć własny program studiów, łącząc i dopasowując kursy z naszego obszernego katalogu ogólnego. Studenci w trzecim lub czwartym roku studiów licencjackich mogą również uczestniczyć w wybranych kursach dla absolwentów w języku angielskim.
Szeroki zakres staży i wolontariackich możliwości kredytowych są dostępne dla studentów zarejestrowanych w programach Semestr / Rok OSP. Program praktyk zapewnia ramy dla przydzielania studentów z różnych środowisk akademickich do programów na Uniwersytecie im. Ben Guriona w Negev i poza uniwersytetem poprzez praktyczne zadania i doświadczenie.
Wszystkie programy zaczynają się od intensywnego kursu języka hebrajskiego, a nauka języka trwa przez cały semestr.
Uniwersytet Negew w Ben-Gurion oferuje unikalny sposób na poznanie prawdziwego Izraela.

  • Zbadaj Izrael podróżując po całym kraju - Tel Awiw, Jerozolimę, wędrówki po pustyni Negew i północy.
  • Poznaj Izraelitów - ciesz się wspólnymi wydarzeniami, chodź na wieczory pubowe z miejscowym tłumem, odkryj punkt widzenia Izraela na bieżące wydarzenia i masz okazję świętować święta na sposób izraelski.
  • Dołącz do życia towarzyskiego BGU - Dołącz do uroczystości i wydarzeń studenckich związku zawodowego i przeżyj wyjątkowe życie towarzyskie BGU.
  • Stań się blisko ze swoją grupą OSP - poznaj ludzi z całego świata i twórz znaczące połączenia, które mogą trwać całe życie.

Czesne i opłaty:

(w tym studia ogólne, globalne zdrowie, zrównoważony rozwój, studia izraelskie, program praktyk)

Opłata za aplikację: 60 USD
Opłata za późne zgłoszenie: 100 USD

Program semestralny *:
Kurs podstawowy: 7200 USD
Ulpan: 1500 USD
Obudowa na terenie kampusu:
Semestr zimowy 2250 USD
Semestr letni 2900 $

Program roczny *: Kurs podstawowy: 11200 USD
Ulpan: 1500 USD
Obudowa na terenie kampusu: 4900 USD

* Opłaty za naukę za wszystkie semestralne lub roczne programy obejmują cotygodniowe zajęcia towarzyskie, akademickie wycieczki terenowe, wycieczki po Izraelu, dostęp do uniwersyteckiego centrum sportowego i ubezpieczenia zdrowotnego

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Ben-Gurion University of the Negev »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Stycz. 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Stycz. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa