Programy semestralne i roczne

Informacje ogólne

Opis programu

Będąc studentem tego programu, będziesz mógł korzystać z wielu kursów w małych salach lekcyjnych, które umożliwią ci praktyczne nauczanie zarówno w klasie, jak i podczas wycieczek w terenie. BGU oferuje tętniące życiem życie kampusu w Beer Sheva, zróżnicowanym, wygodnym i przyjaznym dla studentów mieście. Z izraelskimi studentami, międzynarodowymi studentami z krajów całego świata, pomocnymi pracownikami i podróżami po Izraelu - czeka na Ciebie duże doświadczenie.
Program jest skierowany do studentów uczelni wyższych prowadzących studia licencjackie lub magisterskie. Obsługujemy również absolwentów szkół średnich, którzy są zainteresowani rocznym doświadczeniem.

Terminy składania wniosków:

Fall / Full Year - 1 maja
Wiosna - 1 listopada

Terminy programu:

Jesień - 30 lipca 2017 r. - 24 grudnia 2017 r
Wiosna - 7 stycznia 2018 r. - 1 lipca 2018 r
Rok - 30 lipca 2017 r. - 1 lipca 2018 r
Zanurz się głębiej w swoim aktualnym obszarze studiów lub poznaj nowe pole, dołączając do programu zagranicznego Ginsburg-Ingerman Overseas . W każdym semestrze można zapisać się na jeden z naszych wyspecjalizowanych utworów, z których wszystkie wykorzystują naszą lokalizację w Izraelu i uznaną na całym świecie wiedzę wydziałów BGU. Możesz też stworzyć własny program studiów, łącząc i dopasowując kursy z naszego obszernego katalogu ogólnego. Studenci w trzecim lub czwartym roku studiów licencjackich mogą również uczestniczyć w wybranych kursach dla absolwentów w języku angielskim.
Szeroki zakres staży i wolontariackich możliwości kredytowych są dostępne dla studentów zarejestrowanych w programach Semestr / Rok OSP. Program praktyk zapewnia ramy dla przydzielania studentów z różnych środowisk akademickich do programów na Uniwersytecie im. Ben Guriona w Negev i poza uniwersytetem poprzez praktyczne zadania i doświadczenie.
Wszystkie programy zaczynają się od intensywnego kursu języka hebrajskiego, a nauka języka trwa przez cały semestr.
Uniwersytet Negew w Ben-Gurion oferuje unikalny sposób na poznanie prawdziwego Izraela.

  • Zbadaj Izrael podróżując po całym kraju - Tel Awiw, Jerozolimę, wędrówki po pustyni Negew i północy.
  • Poznaj Izraelitów - ciesz się wspólnymi wydarzeniami, chodź na wieczory pubowe z miejscowym tłumem, odkryj punkt widzenia Izraela na bieżące wydarzenia i masz okazję świętować święta na sposób izraelski.
  • Dołącz do życia towarzyskiego BGU - Dołącz do uroczystości i wydarzeń studenckich związku zawodowego i przeżyj wyjątkowe życie towarzyskie BGU.
  • Stań się blisko ze swoją grupą OSP - poznaj ludzi z całego świata i twórz znaczące połączenia, które mogą trwać całe życie.

Czesne i opłaty:

(w tym studia ogólne, globalne zdrowie, zrównoważony rozwój, studia izraelskie, program praktyk)

Opłata za aplikację: 60 USD
Opłata za późne zgłoszenie: 100 USD

Program semestralny *:
Kurs podstawowy: 7200 USD
Ulpan: 1500 USD
Obudowa na terenie kampusu:
Semestr zimowy 2250 USD
Semestr letni 2900 $

Program roczny *: Kurs podstawowy: 11200 USD
Ulpan: 1500 USD
Obudowa na terenie kampusu: 4900 USD

* Opłaty za naukę za wszystkie semestralne lub roczne programy obejmują cotygodniowe zajęcia towarzyskie, akademickie wycieczki terenowe, wycieczki po Izraelu, dostęp do uniwersyteckiego centrum sportowego i ubezpieczenia zdrowotnego

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Pokaż mniej
Be'er Sheva