Read the Official Description

ŚCIEŻKA SEMESTR @ SFUAD

Każdy student, który międzynarodowa może być zainteresowany uczestnictwem SFUAD dla czteroletniego doświadczenia ma możliwość przyłączenia się do szlaku English Program - który jest specjalnie zaprojektowany do wniesienia swój angielski zrozumieniem do tabaki przed rozpoczęciem doświadczenie akademickie! Jeśli masz solidne podstawy w języku angielskim, ale trzeba kilka lekcji opartych akademickich, jest to idealny program dla Ciebie. Celem jest, aby upewnić się, że będziesz przygotowany pisać, czytać i mówić w akademickiego Uniwersytetu poziomie w języku angielskim. Zajęcia obejmują: College Pisanie, College mowy / umiejętności prezentacji i języka angielskiego dla sztuki celów (takich jak krytyka Skills & Współczesność w Sztuki i Projektowania, Język poprzez film, komunikacja poprzez Dramatu). Ten jeden semestr doświadczenie przygotuje Ci być na równi w klasie z kolegami - i będziesz zarabiać kredyty uczelni podczas podnieść swoje umiejętności z języka angielskiego!

Semestr Akademicki @ SFUAD

Santa Fe to miasto jedyne w świecie. Jego wysokiej krajobraz pustyni, otoczona zalesionymi górami i posiadania specjalnego jakość światła, inspiruje artystów od pokoleń. Praktycznie każdy, spotkasz tu jest artystą lub zaangażowany w sztuce. Musisz odwiedzić wspaniałe muzea, smak smakosz Nowy meksykańskie jedzenie, a uczestniczyć festiwali kulturalnych, które świętują miasta indiańskich i hiszpańskiego dziedzictwa. Oprócz bogatej kultury, znajdziesz mnóstwo miłośników aktywnego wypoczynku, w pobliżu - można wędrować, narty, snowboard lub zaledwie pół godziny od kampusu.

Przeglądaj prywatnego kreatywności w tym 4-miesięcznego intensywnego programu, które mogą być świadczone przez uczelnię macierzystą. Określ swoje twórcze wizje, jak się uczyć z profesjonalistów z branży, którzy są wykładowcy, mentorzy i przewodników na uniwersytecie, i żyć w społeczności artystycznej w pięknym Santa Fe w Nowym Meksyku, w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Programy obejmują: Film. Media cyfrowe. Graphic Design. Angielski. Sztuka Zarządzanie / Biznes. Twórcze pisanie. Muzyka Współczesna. Przedstawienia / Theater. Fotografia. Studio Sztuki.

Santa Fe University of Art & Design zapewnia kompletne doświadczenie z obudowy, posiłków, zajęć i działań - wszystko wliczone.

Inne:

Jako student SFUAD, będzie mile widziane i uwzględniane we wszystkich wydarzeniach kampusu jak tańce, koncerty, zawody sportowe stacjonarnych (piłka nożna, koszykówka, dwa ognie, tenisa i więcej), piesze wycieczki, jazda na nartach, wspinaczki skałkowej, i więcej.

Proces przyjmowania:

  1. Pozwolenie od spotkania z uczelniami międzynarodowego koordynatora swoim. Mają informacje o procesie i stypendiów.

  2. Application Guide Thiswill Cię przez Twojego procesu i zapewnić, że wszystkie materiały areubmitted do SFUAD.

  3. Potwierdzenie English- TOEFL wymogu wynik co najmniej 500 o dopuszczenie warunkowe i 550 do pełna.

  4. Zastosowanie do SFUAD (Application Online)
  • TOEFL (Dziennik): Pełna Wstęp: 550; Warunkowa rejestracja: 500-549
<li>TOEFL (iBT): Pe&#322;na Wst&#281;p: 79+; Warunkowa rejestracja: 61-78</li>
<li>IELTS: Pe&#322;na Wst&#281;p: 6+; Warunkowa rejestracja: 5</li>
<li>LIU C1 Pe&#322;na Wst&#281;p: S&#322;uchanie - 13, Czytanie - 18, M&oacute;wienie - 13, Pisanie - 8; Warunkowa rejestracja: Nie wi&#281;cej ni&#380; (2) punkt&oacute;w poni&#380;ej wynik odci&#281;cia w jednym punkcie, o maksymalnej &#322;&#261;cznej deficytu (4) punkt&oacute;w</li>

  1. Otrzymuj I-20- Dokument ten potwierdza swoją kwalifikacji na studia w Stanach Zjednoczonych.

  2. Konsulat Visit- Musisz wypełnić wywiad z konsulatu USA, aby otrzymać wizę studencką.

  3. Odbierz swój studenta F1 Visa

Język angielski Klasa:

Wymagane dla studentów, którzy są warunkowo dopuszczone; studenci są pogrupowane zgodnie z ich poziomem biegłości

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Santa Fe University of Art and Design - SFUAD »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
16 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,000 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019