Programy letnie: nauka inżynierii żywności i macierzystych komórek

Sup’Biotech Paris

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Programy letnie: nauka inżynierii żywności i macierzystych komórek

Sup’Biotech Paris

Program Lato w Sup'Biotech

Sup'Biotech jest prywatną szkołą inżynieryjną zlokalizowaną w Paryżu, specjalizującą się w różnych nowo powstających dziedzinach związanych z biotechnologią. Sup'Biotech jest częścią Ionis Instytut Technologii klastra.

Jest jedną z najlepszych szkół biotechnologicznych we Francji i jest częścią IONIS, wiodącej francuskiej grupy szkół prywatnych. Jego studenci zajmują najwyższe pozycje w wielu gałęziach przemysłu, w tym w sektorze zdrowia, bioinformatyki, farmaceutycznej i kosmetycznej, w przemyśle zielonym i agrobiznesie.

Programy Letnie 2018

Stem Inżynierii Komórkowej

Ten program ma na celu umożliwienie studentom szerokiego wprowadzenia do ekscytującego pola do modelowania chorób za pomocą komórek macierzystych. Studenci poznają to, co czyni komórki macierzyste wyjątkowym, ze szczególnym uwzględnieniem ich charakterystyki i ich funkcji. Rozszerzą swoją wiedzę na wprowadzenie do bardziej wyspecjalizowanego obszaru edycji genomu (CRISPR-Cas9). Ten kurs jest doskonałym sposobem na głębsze zanurzenie w modelowaniu chorób dla studentów, którzy są zainteresowani dziedzinami medycznymi lub badaniami nad komórkami macierzystymi.

nauki o żywności

Nowe produkty spożywcze są codziennie rozwijane i testowane, a następnie wprowadzane na rynek przez firmy, które wydały miliony na badania i rozwój. Ten program został zaprojektowany, aby pomóc naszym uczniom dokładnie zrozumieć ten proces. Uczniowie będą prowadzić badania laboratoryjne związane z nauką żywności i opracowywać produkty żywnościowe, które zakończyły się projektem, który łączy projekt produktu z koncepcją biznesową i marketingową. Praca w laboratorium jest powiązana z badaniami rynku i wprowadzaniem w życie przedsiębiorstw, aby uczniowie mogli realistycznie przyjrzać się branżom przemysłu spożywczego.

Rozwój produktów kosmetycznych

Przemysł kosmetyczny o wartości 200 mld euro ma wpływ na innowacje, jakość i wyniki. Konsumenci, którzy coraz bardziej świadomi tego, co kupują, spowodowali zmianę strategii przez firmy kosmetyczne, aby odpowiedzieć na zmieniające się oczekiwania klientów. Sup'Biotech uważa, że ​​rozwiązanie tej zmiany będzie wymagało zarówno wiedzy naukowej, jak i marketingu, a my jesteśmy dobrze przygotowani do przekazania tej wiedzy studentom. Uczestnicy kursu dotyczącego rozwoju produktów kosmetycznych opracują prototyp produktu dla rynku docelowego, który dotyczy konkretnej potrzeby skóry, przeprowadza rozległe badania rynku i opracuje hipotetyczne podejście do komercjalizacji nowego produktu dermo-kosmetyków.

SupbioTech

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kto może zgłosić się do Sup'Biotech Summer School?

  • Wnioskodawcy muszą odbyć co najmniej dwa lata studiów w dziedzinie nauk przyrodniczych lub nauk ścisłych.
  • Kurs jest prowadzony w języku angielskim, więc studenci muszą również uzasadnić wystarczające umiejętności językowe w języku angielskim.
  • Wymagania językowe: CECRL B2 - IELTS 5,5 / 6 - Toeic 600 - Toefl IBT 65
  • Studenci mogą również dostarczyć certyfikat lub zaświadczenie ze swojej uczelni macierzystej wykazującej znajomość języka angielskiego.
  • Liczba uczestników jest ograniczona. Upewnij się, że rejestruj się wcześnie!

Wycieczki kulturalne i wizyty w terenie

  • Program letni jest tak samo zabawny, jak w nauce!

KURSY JĘZYKOWE

  • Do opłat programowych należą kursy językowe. "Survival French" zostanie przekazany studentom, którzy potrzebują rozwinąć swoje francuskie umiejętności. Studenci, którzy już mówią po francusku płynnie, otrzymają lekcje "Naukowe angielskie", które dają nowy poziom udoskonalenia języka mówionego i technicznego języka angielskiego. (2 punkty ECTS dla języka)

Obudowa

  • Studenci mieszkają w dzielonych pokojach w Paryżu z rodzinami goszczącymi. Sup'Biotech współpracuje z rodzinami goszczącymi; zapewniają uczniom wgląd w kulturę francuską i są dobrze wyposażone.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
3 - 3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- Cena 2150 euro obejmuje noclegi, wyżywienie oraz wszystkie działania kulturalne.
Locations
Francja - Villejuif, Île-de-France
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Francja - Villejuif, Île-de-France
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą