Wyższy program w zarządzaniu operacjami

Galicia Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższy program w zarządzaniu operacjami

Galicia Business School

 • Programy wykonawcze, programy dla profesjonalistów
 • Sprawdź przyszłe połączenia, Vigo-Santiago de Compostela
 • 4 950 € Zobacz warunki preferencyjne


Program do zarządzania profesjonalnymi działaniami dla profesjonalistów

Operacje i logistyka są dwoma kluczowymi czynnikami w strategii i podejmują dwa kluczowe obszary decyzyjne w celu zapewnienia rentowności przedsiębiorstwa z punktu widzenia wydajności i zróżnicowania. Potrzebujemy specjalistów zdolnych do zarządzania i kierowania zespołami, które zamieniają działalność w autentyczne źródło przewagi konkurencyjnej dla firmy i tworzenia wartości.

Nasz program, prowadzony wyłącznie przez profesjonalistów z branży, świetnych profesjonalistów i doskonałych nauczycieli, dostarcza narzędzi i pociągów w zakresie umiejętności wymaganych przez liderów naszej działalności w globalnym świecie i zdominowany przez postęp technologiczny i transformację cyfrową.


Dla kogo to służy?

Wyższy Program Zarządzania Operacjami skierowany jest do profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie operacyjne i SCM lub w dowolnych jego obszarach (Produkcja, Zarządzanie Roślinami, Jakość, Logistyka, Zakup, ID, Obsługa Klienta, Zarządzanie Technologii, Organizacji, itp.), jak również tych, którzy planują przejąć te obowiązki w przyszłości.


Różnice

Operacje i logistyka są dwoma kluczowymi czynnikami w strategii i podejmują dwa kluczowe obszary decyzyjne w celu zapewnienia rentowności przedsiębiorstwa z punktu widzenia wydajności i zróżnicowania. Program ten, prowadzony wyłącznie przez profesjonalistów z branży, świetnych profesjonalistów i doskonałych nauczycieli, dostarcza narzędzi i pociągów w zakresie umiejętności wymaganych przez liderów naszej działalności w globalnym świecie i zdominowany przez postęp technologiczny i transformację cyfrową.

Międzynarodowa akredytacja

Po ukończeniu tego programu będziesz mógł uzyskać dostęp do Międzynarodowej Certyfikacji w zakresie Lean Supply Chain Management przez Lean Institute.

Ucz się przez działanie

Symulacje biznesowe, roleplaying, Master Classes i praktyczne przypadki. Prawdziwe doświadczenia dla prawdziwych problemów Twojej teraźniejszości i przyszłości jako profesjonalisty i menedżera. Zawsze towarzyszy spersonalizowany monitoring i korepetycje, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Maksymalna opłacalność Twojego czasu

Jest to intensywny program z dostosowanymi dniami, umożliwiający połączenie go z pracą i życiem osobistym.

Nauczyciele aktywni

Nasz wydział jest tworzony w całości przez uznanych aktywnych profesjonalistów, na stanowiskach kierowniczych w wiodących firmach w całej Galicji i Hiszpanii. Zostaniesz przeniesiony w klasie do realiów i potrzeb rynku pracy, które codziennie piją w środowisku biznesowym.


Odbiorcy

Profesjonaliści odpowiedzialni w zakresie zarządzania operacjami i SCM lub w dowolnym z jego określonych obszarów (Produkcja, Zarządzanie Roślinami, Jakość, Logistyka, Zakup, ID, Obsługa klienta, Zarządzanie technologią, Organizacja itp.), jak również tych, którzy planują przejąć te obowiązki w przyszłości.


Moduły i oś czasu

Świadomi formatu "niepełny wymiar" programu o tych cechach i wysokiego poziomu zajętości uczestników w ich codziennej pracy, zakładamy, że zajęcia twarzą w twarz powinny być intensywne iw pełni wykorzystane w formacie weekendowym (od piątku do piątku). popołudniowe i sobotnie poranki).

Moduły

 • Planowanie popytu
 • Zakup pozyskiwanie zarządzania i zakup
 • Lean Basics
 • Logistyka produkcji i poprawa jakości
 • Osiąganie doskonałości w dystrybucji: magazynowanie, obsługa, transport i logistyka zwrotna (konserwacja przemysłowa)
 • Zarządzanie ludźmi w operacjach: doskonalenie umiejętności menedżerskich menedżera łańcucha dostaw
 • Lean Supply Chain Management
 • Finanse w działalności logistycznej


Nauczanie personelu

W Galicia Business School wszyscy członkowie wydziału są profesjonalistami aktywnymi w firmie, a wszyscy oni są uznanymi nauczycielami w świecie zawodowym. W tym mistrzu mamy najlepszych ekspertów z Felog (Spanish Logistics Forum) - Logistun, Lean Institute i Galicia Business School .

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja September 8, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
222 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
4,950 EUR
Zobacz preferowane warunki
Locations
Hiszpania - Vigo, Galicia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Vigo, Galicia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą