Przeczytaj oficjalny opis

Praca w Business Management jest bogata, a liczba firm jest nieograniczona. Nasi absolwenci programu zarządzania przedsiębiorstwem są dobrze przygotowani na stanowiska w bankowości, finansach i sprzedaży, obsłudze klienta i wielu innych zleceniach typu non-profit, rządowych. Są przeszkoleni w zakresie najnowszych technologii komputerowych w celu zwiększenia ich produktywności, zapewniając im przewagę nad innymi kandydatami do pracy.

Główne obowiązki kierownika biznesowego obejmują zadania administracyjne dla firmy. Zadania te obejmują marketing, księgowość, analizę budżetu i inne obowiązki związane z zarządzaniem biznesem. Student programu zarządzania przedsiębiorstwem nauczy się przeprowadzać analizę budżetu, aby znaleźć sposoby na zwiększenie rentowności działalności. Dzięki silnym umiejętnościom analizy budżetu, student programu zarządzania przedsiębiorstwem nauczy się przewidywać potrzeby firmy i być lepiej przygotowanym na przyszłość.

Podczas programu Business Management, uczniowie Mildred Elley dowiedzą się o zachowaniu i strukturze organizacyjnej. Będą gotowi myśleć analitycznie i krytycznie. Student programu zarządzania przedsiębiorstwem będzie w stanie twórczo rozwiązać problem i będzie przygotowany do komunikowania się zarówno ustnie jak i pisemnie.

Korzyści programu zarządzania przedsiębiorstwem

Uczestnictwo w Mildred Elley oznacza nie tylko zdobycie wysokiej jakości doświadczenia w szkolnictwie wyższym, ale także dostęp do najbardziej zaawansowanych szkoleń z zakresu zarządzania biznesem. Mildred Elley oferuje również wiele różnych korzyści dla studentów programu zarządzania przedsiębiorstwem.

  • Pomoc finansowa
  • Lifetime Job Placement Assistance
  • Elastyczny harmonogram szkolny
  • Zatwierdzony dla korzyści z edukacji weteranów
  • Bezpłatna ocena kariery
  • Witamy zagranicznych studentów

Lifetime Job Placement Assistance

Istnieje wiele potencjalnych możliwości umieszczenia w karierze. Po ukończeniu Mildred Elley z dyplomem lub certyfikatem ciesz się naszą Mildred Elley pomocą w zakresie pośrednictwa pracy i jesteś gotowy, aby rozpocząć karierę z nagrodami w zarządzaniu biznesem.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Mildred Elley »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa