Przeczytaj oficjalny opis

Program American Degree Transfer (ADTP) został opracowany specjalnie po to, aby umożliwić studentom naukę w pierwszej części amerykańskiego dyplomu na Uniwersytecie Sunway. Program został opracowany w porozumieniu z amerykańskimi uniwersytetami, aby zapewnić studentom płynny transfer do Ameryki w celu ukończenia studiów.

Program transferu amerykańskich stopni uniwersyteckich (ADTP) Uniwersytetu Sunway daje uczniom możliwość doświadczenia amerykańskiej edukacji na poziomie lokalnym. Kursy ukończenia studiów w systemie amerykańskim można podzielić na: wykształcenie ogólne (wymagania dotyczące sztuk wyzwolonych), podstawowe / drobne wymagania i przedmioty do wyboru. ADTP Sunwaya, podobnie jak amerykańska edukacja, jest elastyczny, a jednocześnie pozwala uczniowi być wszechstronnym. Oprócz wyboru jednego kierunku studiów licencjackich, kilka amerykańskich uniwersytetów oferuje opcje tworzenia podwójnych kierunków studiów lub kombinacji major-minor w różnych dziedzinach nauki. Studenci są w stanie zbadać i odkryć obszary ich zainteresowań i odpowiednio realizować swoje główne lub dur-moll kombinacje.

Typowy tytuł licencjata w USA to czteroletni dyplom. Uczniowie ADTP zazwyczaj przenoszą się na uczniów młodszych (3-go roku). Zaletą dołączenia do ADTP jest to, że egzaminy SAT / ACT nie są wymagane do przyjęcia do transferu. Oprócz opcji transferu do USA, studenci mogą przenieść się do Kanady, Australii lub Nowej Zelandii. Jeśli ukończymy pełne dwa lata ADTP w Sunway University, mogą one również przenieść się lokalnie bezpośrednio do programu studiów dualnych pomiędzy Sunway University i Lancaster University.

Dlaczego ADTP

  • Nasze zaangażowanie w pomoc uczniom w znalezieniu najlepiej dopasowanych uniwersytetów do transferu, poprzez organizowanie sesji doradczych dla naszych studentów.
  • Mamy oddaną i wiarygodną szkołę, która pomaga stworzyć sprzyjające i holistyczne podejście do nauki.
  • Zapewniamy ciągłe wsparcie naszych usług dla absolwentów oraz szerokie możliwości odbywania staży w celu ich eksponowania w różnych branżach.

Majors

Sztuki wyzwolone

ADTP przyjmuje studentów na WSZYSTKIE kierunki i dla większości kierunków studenci spędzają dwa lata studiów w Malezji i ostatnie dwa lata w Stanach. Studenci są zobowiązani do podjęcia podstawowych przedmiotów i kursów sztuk wyzwolonych. Elastyczność programu pozwala innym organizacjom transferu na wymagania sztuki liberalnej, w których studenci mogą odbyć roczny staż w Malezji i ukończyć ostatnie trzy lata w Stanach Zjednoczonych.

Uczniowie muszą uzyskać ocenę minimalną "C", aby spełnić kryteria dotyczące transferu. Często konkurencyjne uniwersytety miałyby wyższe wymagania dotyczące przyjmowania i standardy akademickie. Bardzo ważne jest, aby uczniowie odwoływali się do kryteriów przyjęcia, wymagań dotyczących transferu i procesów składania wniosków przez uniwersytet.

  • Biznes
  • Komunikacja
  • Psychologia

Nauka / inżynieria

ADTP przyjmuje studentów na WSZYSTKIE kierunki i dla większości kierunków studenci spędzają dwa lata studiów w Malezji i ostatnie dwa lata w Stanach. Studenci są zobowiązani do podjęcia podstawowych przedmiotów i kursów sztuk wyzwolonych. Elastyczność programu pozwala innym organizacjom transferu na wymagania sztuki liberalnej, w których studenci mogą odbyć roczny staż w Malezji i ukończyć ostatnie trzy lata w Stanach Zjednoczonych. Uczniowie muszą uzyskać ocenę minimalną "C", aby spełnić kryteria dotyczące transferu. Często konkurencyjne uniwersytety miałyby wyższe wymagania dotyczące przyjmowania i standardy akademickie. Bardzo ważne jest, aby uczniowie odwoływali się do kryteriów przyjęcia, wymagań dotyczących transferu i procesów składania wniosków przez uniwersytet.

  • Nauki aktuarialne
  • Inżynieria
  • Informatyka
  • Forensic Science, Pharmacy, Biomedical Science
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 22 więcej kursów w Sunway University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa