Program transferu amerykańskiego stopnia (ADTP)

Sunway University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program transferu amerykańskiego stopnia (ADTP)

Sunway University

Program American Degree Transfer (ADTP) został opracowany specjalnie po to, aby umożliwić studentom naukę w pierwszej części amerykańskiego dyplomu na Uniwersytecie Sunway. Program został opracowany w porozumieniu z amerykańskimi uniwersytetami, aby zapewnić studentom płynny transfer do Ameryki w celu ukończenia studiów.

Program transferu amerykańskich stopni uniwersyteckich (ADTP) Uniwersytetu Sunway daje uczniom możliwość doświadczenia amerykańskiej edukacji na poziomie lokalnym. Kursy ukończenia studiów w systemie amerykańskim można podzielić na: wykształcenie ogólne (wymagania dotyczące sztuk wyzwolonych), podstawowe / drobne wymagania i przedmioty do wyboru. ADTP Sunwaya, podobnie jak amerykańska edukacja, jest elastyczny, a jednocześnie pozwala uczniowi być wszechstronnym. Oprócz wyboru jednego kierunku studiów licencjackich, kilka amerykańskich uniwersytetów oferuje opcje tworzenia podwójnych kierunków studiów lub kombinacji major-minor w różnych dziedzinach nauki. Studenci są w stanie zbadać i odkryć obszary ich zainteresowań i odpowiednio realizować swoje główne lub dur-moll kombinacje.

Typowy tytuł licencjata w USA to czteroletni dyplom. Uczniowie ADTP zazwyczaj przenoszą się na uczniów młodszych (3-go roku). Zaletą dołączenia do ADTP jest to, że egzaminy SAT / ACT nie są wymagane do przyjęcia do transferu. Oprócz opcji transferu do USA, studenci mogą przenieść się do Kanady, Australii lub Nowej Zelandii. Jeśli ukończymy pełne dwa lata ADTP w Sunway University, mogą one również przenieść się lokalnie bezpośrednio do programu studiów dualnych pomiędzy Sunway University i Lancaster University.

Dlaczego ADTP

 • Nasze zaangażowanie w pomoc uczniom w znalezieniu najlepiej dopasowanych uniwersytetów do transferu, poprzez organizowanie sesji doradczych dla naszych studentów.
 • Mamy oddaną i wiarygodną szkołę, która pomaga stworzyć sprzyjające i holistyczne podejście do nauki.
 • Zapewniamy ciągłe wsparcie naszych usług dla absolwentów oraz szerokie możliwości odbywania staży w celu ich eksponowania w różnych branżach.

Majors

Sztuki wyzwolone

ADTP przyjmuje studentów na WSZYSTKIE kierunki i dla większości kierunków studenci spędzają dwa lata studiów w Malezji i ostatnie dwa lata w Stanach. Studenci są zobowiązani do podjęcia podstawowych przedmiotów i kursów sztuk wyzwolonych. Elastyczność programu pozwala innym organizacjom transferu na wymagania sztuki liberalnej, w których studenci mogą odbyć roczny staż w Malezji i ukończyć ostatnie trzy lata w Stanach Zjednoczonych.

Uczniowie muszą uzyskać ocenę minimalną "C", aby spełnić kryteria dotyczące transferu. Często konkurencyjne uniwersytety miałyby wyższe wymagania dotyczące przyjmowania i standardy akademickie. Bardzo ważne jest, aby uczniowie odwoływali się do kryteriów przyjęcia, wymagań dotyczących transferu i procesów składania wniosków przez uniwersytet.

 • Biznes
 • Komunikacja
 • Psychologia

Nauka / inżynieria

ADTP przyjmuje studentów na WSZYSTKIE kierunki i dla większości kierunków studenci spędzają dwa lata studiów w Malezji i ostatnie dwa lata w Stanach. Studenci są zobowiązani do podjęcia podstawowych przedmiotów i kursów sztuk wyzwolonych. Elastyczność programu pozwala innym organizacjom transferu na wymagania sztuki liberalnej, w których studenci mogą odbyć roczny staż w Malezji i ukończyć ostatnie trzy lata w Stanach Zjednoczonych. Uczniowie muszą uzyskać ocenę minimalną "C", aby spełnić kryteria dotyczące transferu. Często konkurencyjne uniwersytety miałyby wyższe wymagania dotyczące przyjmowania i standardy akademickie. Bardzo ważne jest, aby uczniowie odwoływali się do kryteriów przyjęcia, wymagań dotyczących transferu i procesów składania wniosków przez uniwersytet.

 • Nauki aktuarialne
 • Inżynieria
 • Informatyka
 • Forensic Science, Pharmacy, Biomedical Science
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malezja - Shah Alam, Selangor
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Malezja - Shah Alam, Selangor
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą