Program szkoleniowy English i Barista

Informacje ogólne

Opis programu

Angielski program szkoleniowy Barista

Ucz się angielskiego (od podstawowego do zaawansowanego), rozwijając jednocześnie umiejętności Baristy. EMS zatrudnia doświadczonego trenera baristy, a szkolenie odbywa się w naszej kawiarni Gold Wolf Training w kampusie. Stażyści Baristas codziennie dostarczają kawę personelowi EMS i studentom, a także innym mieszkańcom naszego budynku. Wellington słynie z kawy i istnieje wiele możliwości pracy w tym sektorze.

Kto powinien się zapisać?

EMS przyjmuje uczniów do programu, którzy są:

  • zainteresowani uzyskaniem znajomości języka angielskiego dla naszych programów dyplomowych lub studiowania w innym miejscu na uniwersytecie lub politechnice w Nowej Zelandii; i,
  • chcą poznać nowozelandzką kulturę kawową, styl życia i mieć niezapomniany czas, podczas gdy uczą się angielskiego w EMS.

Wstępne wymagania

Proszę zapytać. Możesz zostać przesłuchany, aby ocenić swoją przydatność do programu.

Cel programu - dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań

Nasze intensywne programy ESOL są twoją szybką ścieżką do płynności i biegłości w języku angielskim. Niezależnie od tego, czy masz określone wymagania ESOL, czy jesteś zainteresowany poprawieniem swoich umiejętności językowych, nasze wieloletnie doświadczenie zaspokoi potrzeby akademickie, zawodowe i społeczne. Nasz program nauczania kładzie nacisk na przygotowanie osób do sukcesów akademickich i zawodowych, dzięki czemu stanie się Twoją ścieżką do sukcesu w college'u i karierze.

Będziesz także zaplanowany na treningi baristy z naszymi trenerami baristy. Podczas tych sesji treningowych będziesz miał praktyczne doświadczenie w nauce tworzenia idealnej długiej czerni i espresso, a także dowiesz się więcej o historii kawy i procesach produkcyjnych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium