Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy program Foundation (Humanities) - Credit

Program Kent International Foundation (IFP) jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów z zagranicy, dzięki czemu mogą oni rozwijać swoją wiedzę akademicką i umiejętności oraz, w razie potrzeby, znajomość języka angielskiego, aby zapisać się na studia licencjackie na uniwersytecie.

This Pathway ustawia cię na drodze do wielu ekscytujących stopni w naukach humanistycznych (humanistyka). Po zakończeniu tego programu fundacji można przejść do opcji stopnia w Kent School of Architecture (Architektura Studies and Design Studies), School of Art (Performing Arts), School of Engineering and Digital Arts, School of English, School of Europejskich Kultur i Języków oraz Szkoły Historii.

Przegląd

Program, oferowany przez University of Kent od ponad 25 lat, odbywa się w kampusie w Canterbury, a studenci są pełnoprawnymi członkami Uniwersytetu z dostępem do zakwaterowania uniwersyteckiego oraz wszystkich obiektów akademickich, socjalnych, społecznych i sportowych na terenie kampusu.

Dzięki modułom akademickim i modułom umiejętności akademickich prowadzonym przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z University of Kent, IFP prowadzi do szeregu programów studiów w dziedzinie nauk humanistycznych, w tym Pathways do architektury, historii sztuki, literatury porównawczej, dramatu i teatru, literatury angielskiej i amerykańskiej, języka angielskiego. Język i językoznawstwo, filmoznawstwo i historia.

Humanistyka IFP zaczyna się dopiero we wrześniu, chociaż istnieje IFP (Humanities (Architecture and Arts only), który rozpoczyna się w styczniu.

Teaching Excellence Framework

W oparciu o dostępne dowody, panel TEF ocenił, że University of Kent dostarcza niezmiennie wyróżniające się nauczanie, uczenie się i wyniki dla swoich studentów. Jest to produkt najwyższej jakości znaleziony w Wielkiej Brytanii.

Struktura kursu

Międzynarodowy program Foundation to program modułowy nauczany na trzech semestrach, począwszy od września. Wszyscy studenci biorą jeden podstawowy moduł w rozwoju umiejętności akademickich i albo kończą moduł projektu podstawowego, albo biorą moduł w języku angielskim na potrzeby studiów akademickich.

Zajęcia z zakresu rozwoju umiejętności akademickich pomagają w pracy nad rozwijaniem wszystkich niezbędnych umiejętności, aby w pełni cieszyć się swoim doświadczeniem akademickim w Wielkiej Brytanii, na przykład w zakresie umiejętności konwersacyjnych i pracy grupowej, rozwijania się jako niezależny student, doskonalenia umiejętności analizy, krytyki, zarządzania czasem, i zarządzanie projektem. Następnie podejmiesz moduły odpowiednie dla wybranego programu studiów licencjackich.

Ta struktura kursu jest wskaźnikiem modułów dostępnych dla tego programu. Moduły są oparte na aktualnym programie nauczania i mogą zmieniać się z roku na rok w odpowiedzi na nowe programy nauczania i innowacje.

Rok założenia

Moduły mogą zawierać kredyty

  • LZ035 - Projekt Fundacji, 15
  • LZ036 - Rozwój umiejętności akademickich, 15
  • LZ037 - język angielski do celów akademickich, 15
  • LZ038 - art
  • LZ001 - Historia studiów uniwersyteckich, 30
  • LZ002 - Film, dramat i tekst literacki, 30
  • LZ012 - Filozofia studiów uniwersyteckich, 30

Kariera

Studenci przechodzą do etapu studiów na poziomie humanistycznym. Aby uzyskać więcej informacji na temat kariery, zobacz odpowiedni program studiów licencjackich.

Wymagania wstępne

Dom / studenci z UE

Aby uzyskać dostęp do programu IFP, potrzebne są:

  • dobre akademickie świadectwo ukończenia szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów, które są istotne dla zamierzonego kierunku studiów.

Kwalifikacje i typowa oferta / minimalne wymagania

GCSE

GCSE klasy A / B / C Maths lub odpowiednik dla programów o pewnym stopniu. Jeśli nie masz takiego poziomu kwalifikacji, musisz wziąć moduł IFP Math.

Dostęp do dyplomu HE

Uniwersytet niekoniecznie będzie składał warunkowe oferty wszystkim kandydatom programu Access, ale będzie je nadal oceniał indywidualnie.

Jeśli złożymy ci ofertę, będziesz musiał uzyskać / zdać ogólny dostęp do dyplomu ukończenia szkoły wyższej, a także może być wymagane uzyskanie części całkowitego poziomu 3 punktów i / lub punktów w poszczególnych przedmiotach na poziomie oceny lub wyższej.

Rozszerzony dyplom BTEC Level 3 (wcześniej BTEC National Diploma)

Uniwersytet rozważy kandydatów posiadających BTEC National Diploma i Extended National Diploma Qualifications (QCF, NQF, OCR) na podstawie indywidualnych przypadków. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze porady dotyczące twoich indywidualnych okoliczności.

Studenci zagraniczni

Uniwersytet przyjmuje wnioski od studentów zagranicznych. Nasz międzynarodowy zespół rekrutacyjny może udzielić wskazówek na temat wymagań wstępnych. Zobacz naszą stronę internetową dla międzynarodowych studentów, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych dla Twojego kraju.

Jeśli chcesz podnieść swój poziom kwalifikacji gotowy do studiów licencjackich, oferujemy szereg międzynarodowych programów Foundation.

Poznaj naszych pracowników w Twoim kraju

Aby uzyskać więcej porad na temat składania podania do Kent, możesz spotkać się z naszymi pracownikami podczas wielu międzynarodowych wydarzeń.

Wymagania języka angielskiego

Kandydaci muszą zdać egzamin IELTS na poziomie 5.0, z 5.0 we wszystkich czterech kategoriach. Należy pamiętać, że test IELTS należy wykonać w zatwierdzonym centrum egzaminacyjnym UKVI, a raport z testu musi zawierać numer UKVI.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Kent - International Pathway Programmes »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Wielka Brytania / UE; 15 700 funtów za granicą
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa