Program pilota śmigłowca

Informacje ogólne

Opis programu

Chcesz zostać pilotem helikoptera?

Często mówi się, że najlepszym biurem jest kokpit. Bycie pilotem helikoptera wiąże się z oszałamiającymi widokami, niesamowitą swobodą i ekscytującą przygodą. Wzniesienie maszyny w niebo jest ekscytujące i czasami odmienia życie. Nic dziwnego, że od 2020 roku rośnie popyt na pilotów.

Według głównych firm lotniczych, takich jak Boeing i Airbus, od 2020 do 2036 roku popyt na pilotów śmigłowców wzrośnie, pozostawiając braki w wysokości ponad 49000 pilotów. Ale dlaczego?

Dzieje się tak, ponieważ zapotrzebowanie na pilotów na całym świecie rośnie, a jednak istnieje kilka zatwierdzonych przez FAA szkół szkolących pilotów śmigłowców. Jednocześnie wielu pilotów odchodzi na emeryturę, co jeszcze bardziej pogłębia niedobór.

To może być jedna z największych okazji do zostania pilotem od czasu wynalezienia helikopterów. Ale co trzeba zrobić, żeby zostać pilotem?

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... Czytaj więcej

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics Pokaż mniej