Program online języka chińskiego

Informacje ogólne

Opis programu

Tianjin International Chinese College (TICC), założona w 2013 r., To chińska instytucja akredytowana przez Tianjin Municipal Education Commission. Uczelnia oferuje program języka chińskiego, program fundacji uniwersyteckich oraz program przygotowawczy do testów. Regularne kursy online na poziomie od 1 do 6 HSK to nasz specjalnie zaprojektowany program szkoleniowy, który pomoże Ci uczyć się testu i skutecznie go zdać. Oprócz kursów HSK mamy również kursy języka chińskiego biznesowego, języka chińskiego mówionego i pisania, które możesz wziąć online.

Od 2017 r. TICC zaczyna koncentrować się na szkoleniach językowych poprzez zajęcia online. Korzystając z technologii, z powodzeniem otworzyli swoje lekcje online dla szkół w Stanach Zjednoczonych, Australii, Tajlandii i wielu innych krajach. Ich nauczyciele codziennie prowadzą zajęcia online dla zagranicznych studentów w Chinach i poza nimi.

Łatwy do nauki w domu

Program online TICC wymaga komputera lub tabletu. Wystarczy pobrać i zainstalować nasze oprogramowanie klasy online, aby móc dołączyć do naszej klasy w dowolnym miejscu! Zobacz vidoe poniżej, aby uzyskać szybką lekcję próbki. W tej lekcji studiowano HSK4, który jest wymaganym poziomem biegłości w Chinach, jeśli chcesz studiować w Chinach.

Wprowadzenie do szkoły

Tianjin International Chinese College (TICC) znajduje się w Tianjin, czwartym co do wielkości mieście w Chinach, to prywatna instytucja językowa w pełni akredytowana przez Tianjin Municipal Education Commission. Szkoła oferuje język chiński i przygotowawcze programy uniwersyteckie oraz wydaje wizy studenckie (X1 / X2) studentom na całym świecie. Nasza uczelnia ma kilka krajowych centrów badawczych, w tym Centrum Badań i Rozwoju Testów Języka Chińskiego, Narodowe Centrum Testów Biegłości Językowej, Overseas Chinese Language Assessment Centre oraz Global Chinese Lecturing and Learning Platform.

Koszt i opłaty za program online

 • Czesne: ¥ 500 do ¥ 1500 miesięcznie, w zależności od różnych programów online
 • Opłata za wniosek: brak

Weźmy na przykład program HSK:

133672_Annotation2020-03-30160853.jpg

Data początkowa

Nasza rejestracja w programie online trwa przez cały rok na bieżąco. Zajęcia zazwyczaj zaczynają się tydzień po rejestracji.


Proces aplikacji

 • Wyślij e-mail na admissions@ticc.net.cn i daj nam znać, które programy online są zainteresowane studiowaniem:
  • Internetowy program HSK
  • Chiński biznesowy program online
  • Online chiński program mówiony
  • Chiński program do pisania online
 • Wrócimy do Ciebie ze szczegółami programu i informacjami na temat czesnego.
 • Po rejestracji i płatności wyślemy Ci informacje o tym, jak wziąć udział w zajęciach na żywo.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy również wysłać wiadomość e-mail na adres admissions@ticc.net.cn. Dziękuję Ci.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Tianjin International Chinese College (TICC) is a Chinese language institution accredited by Tianjin Municipal Education Commission. The college offers Chinese language programs and issues study visa ... Czytaj więcej

Tianjin International Chinese College (TICC) is a Chinese language institution accredited by Tianjin Municipal Education Commission. The college offers Chinese language programs and issues study visa (X1/X2) to students worldwide, and it provides online distance learning program with live classes. Pokaż mniej