Program konwersacyjny ESL

Adams College of English

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program konwersacyjny ESL

Adams College of English

ESL Conversation Intermediate

M - F 13:10 - 17:10

Tu, czw 8:30 - 17:10, pt. 1:10 - 17:10

Celem kursu konwersacji z zakresu konwersacji pośredniej konwersacji i ograniczania akcentów (CMAR) języka ESL jest umożliwienie uczniom wykazania zdolności komunikacyjnych poprzez stosowanie zasad zmniejszania akcentów oraz komunikacyjnych strategii wyrażania idei, opinii i faktów w oparciu o tematy objęte programem nauczania.

Celem kursu ESL Conversation Intermediate Idioms jest umożliwienie uczniom używania idiomów i nieformalnych wyrażeń w rozmowie angielskiej. Poprzez nauczanie w klasie, celem jest, aby uczniowie mogli swobodnie rozpoznawać, ćwiczyć i demonstrować umiejętne posługiwanie się idiomami i nieformalną mową w codziennych rozmowach w języku angielskim.

Cel słuchania Intergediate konwersacji ESL

ESL Conversation Advanced

M - F 13:10 - 17:10

M, W 8:30 - 17:10, pt. 8:30 - 12:30 pm

Celem kursu ESL Conversation Advanced Conversation Management and Accent Reduction (CMAR) jest umożliwienie uczniom wykazania zdolności komunikacyjnych poprzez stosowanie zasad redukcji akcentów oraz komunikacyjnych strategii wyrażania idei, opinii i faktów w oparciu o tematy objęte programem nauczania. zaawansowany poziom płynności, na którym uczniowie mogą swobodnie korzystać z wyrażeń związanych z różnymi przedmiotami i wykazać się akcentem w zakresie zmniejszania akcentów w programie kursu.

Celem kursu ESL Conversation Advanced Idioms jest umożliwienie uczniom posługiwania się idiomami i nieformalnymi wyrażeniami w rozmowie angielskiej na poziomie biegłości, w której można używać idiomów w różnych sytuacjach, a uczniowie są w stanie wyrażać i demonstrować idiomy w konwersacja i konwersacja. Poprzez nauczanie w klasie, celem jest, aby uczniowie byli w stanie dokładnie rozpoznawać, ćwiczyć i demonstrować umiejętne posługiwanie się idiomami i nieformalną mową w codziennych rozmowach w języku angielskim.

Celem kursu ESL Conversation Advanced Discussion jest rozwinięcie i zbudowanie pewności siebie oraz wykazanie się i zaawansowanym poziomem płynności w porównaniu do pośrednich poziomów dokładności i płynności w słuchaniu, mówieniu i zdolnościach konwersacyjnych. Kurs ten ma na celu wywołanie dialogów konwersacyjnych na różne tematy i zwiększenie umiejętności rozumienia ze słuchu, przy jednoczesnym wyrażaniu pomysłów, opinii i łączeniu osobistych doświadczeń z tematami objętymi programem nauczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
4 - 44 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą