Jako kluczowy uniwersytet w Chinach, Beijing Institute Of Technology (BIT) znajduje się w metropolitalnym Pekinie, które szczyci się długą historią i nowoczesnymi funkcjami. Jako miejsce narodzin mandaryna Pekin jest wspaniałym miejscem do nauki chińskiego, a BIT jest wyjątkowym miejscem.

Wyposażony w doskonałe zaplecze dydaktyczne i piękne środowisko szkolne, BIT stanowi doskonałą okazję dla międzynarodowych studentów, aby nawiązać kontakt z tradycyjną kulturą i historią Chin i przybliża ich do ciekawych miejsc i naturalnego piękna natury.

Istnieje osiem poziomów (L1-L8) kursów z kwalifikowanymi rozwiązaniami klasowymi przeznaczonymi dla wszystkich rodzajów uczniów, w tym dla studentów języka chińskiego, studentów przygotowujących się do zawodu oraz studentów na wysokim poziomie.

Wielkość grupy jest ograniczona do 20 studentów. Kursy są organizowane naukowo, w tym nie tylko obowiązkowe kursy języka chińskiego i chińskiego, słuchanie, mówienie i czytanie, ale także wyróżniane, takie jak trening słów i wymowy, kultura chińska, chińskie idiomy i frazy setowe, ogół współczesnych Chin, chińska nauka i nauka. Technologia, gazeta i czytanie okresowe, zaawansowane pisanie i inne.

Ponadto BIT zaprasza wielu ekspertów do bezpłatnych wykładów na temat HSK, Tai Chi, kaligrafii i kultury. Dzięki intensywnym instrukcjom i powtarzanej praktyce uczniowie mogą poprawić swoje ogólne umiejętności językowe.

Aby zwiększyć efektywność nauczania w klasie, organizujemy również wiele ciekawych zajęć dla studenta, aby ćwiczyć swoje chińskie umiejętności językowe. Wycieczki terenowe mogą obejmować zwiedzanie Wielkiego Muru, Pałacu Letniego, Xiangshan, Muzeum Capital w Pekinie, Parku Yuyuantan, Muzeum Narodowego Chin, Parku Beihai, Strefy Sztuki w Pekinie 798 i innych atrakcji.

Bezpłatne wykłady poświęcone są kaligrafii, chińskiemu tradycyjnemu malarstwu, wycinaniu papieru, fotografii, chińskiej muzyce i chińskiemu uznaniu klasycznego filmu. Konkursy kulturalne i sportowe mogą obejmować: badminton, siatkówkę, język chiński, śpiew, fotografię, pisanie, chodzenie długodystansowe i międzynarodowy festiwal kultury. Takie imprezy oferują studentom szansę na zaprezentowanie swojej obecnej umiejętności językowej. Oni również wzbudzają entuzjazm, aby w pełni uczyć się chińskiego języka i kultury.

Uczniowie, którzy ukończyli planowane kursy z akredytowanymi akademickimi zapisami w BIT, otrzymają certyfikat ukończenia Beijing Institute Of Technology .

Program prowadzony przez:
  • Chiński
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa