Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Program Certificate in Foundation to pożądany program w Wielkiej Brytanii / USA i inny program nauczania, studenci, którzy wymagają płynnego przejścia z innych programów nauczania do indyjskiego systemu edukacji. Poza tym jest to również podejmowane przez niektórych studentów CBSE jako niezbędny warunek wstępny do podjęcia studiów na poziomie UG. Program oferuje krótkie wprowadzenie i dokładność na poziomie podstawowym w różnych dziedzinach.


Korzyści programu

Program oferuje następujące korzyści:

  • Zapoznaj się i zapoznaj z różnymi dyscyplinami, które szkoła ma do zaoferowania i podejmuj ważne decyzje, które będą odzwierciedlać ich rozwój akademicki.
  • Przygotuj swoją przyszłą ścieżkę akademicką ze specjalizacją odpowiadającą ich umiejętnościom.
  • Umiejętność korzystania z Programu Fundacji jako platformy startowej do startu w programie studiów licencjackich, z korzyścią dla zapoznania się z przedmiotami i członkami wydziału.
  • Wykorzystaj w praktyce zdobytą tutaj podstawową wiedzę koncepcyjną podczas późniejszych dogłębnych studiów na ten temat.


Postęp kariery

  • Po pomyślnym ukończeniu wymagań, Manipalna Akademia Szkolnictwa Wyższego - MAHE, Dubaj, przyzna certyfikat
  • Student zapisany na ten program kwalifikuje się do dowolnego programu licencjackiego. Student ma szeroką gamę opcji w różnych dziedzinach, takich jak inżynieria, nauki przyrodnicze, kursy zarządzania i inne dyscypliny w sztuce


Wybieralność

Przy przyjęciu do Programu Fundacji student musi zaliczyć co najmniej 5 przedmiotów na poziomie "O"; Uczniowie z poziomów "A", jeśli mają mniej niż ocenę E; Uczniowie z poziomu "AS", jeśli mniej niż 4 osoby. Uczniowie z Zarządu NIOS, Indyjskiego i Pakistańskiego Programu Nauczania powinni wyjaśnić wszystkie przedmioty, ale zdobyli mniej niż 50%. Uczniowie z Programu Nauczania IB powinni wyjaśnić wszystkie przedmioty, ale mniej niż 24 punkty.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja August 25, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
27,500 AED
27 500 AED rocznie. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Last date to apply.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Sie 31, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Last date to apply.

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Last date to apply.
Data końcowa
Sie 31, 2019