Program analityki biznesowej

Informacje ogólne

Opis programu

California State University, East Bay , nazwany przez Princeton Review a Best in the West College i Best Business School, jest wybitną instytucją świętowaną ze względu na jej akademicką doskonałość, osobiste środowisko uczenia się, uznany wydział i różnorodność kulturową. MS w Business Analytics (MSBA) jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów z doświadczeniem w dziedzinie informatyki, statystyki i matematyki, którzy chcą mieć opanowane zrozumienie analityki biznesowej, takie jak analizy biznesowe i analizy dużych danych. Program Pre-Business Analytics oferuje zarówno przygotowanie do GMAT, jak i wymagane wstępne kursy potrzebne do ubiegania się o przyjęcie do programu MSBA.

Obszar Zatoki San Francisco

Cal State East Bay znajduje się w sercu kulturalnego, technologicznego i edukacyjnego centrum Kalifornii. Bay Area oferuje wszystkie udogodnienia metropolii i inspirującą platformę rozwoju kariery. Kampus znajduje się zaledwie 30 do 40 minut drogi od San Francisco, Oakland, San Jose i Doliny Krzemowej. Absolwenci MSBA są doskonale przygotowani do wykonywania praktycznych szkoleń na całym obszarze Zatoki.

Omówienie programu

Oferowany we współpracy z College of Business and Economics, Pre-Business Analytics to intensywny, zintegrowany program kursów biznesowych, przygotowanie GMAT i krytycznych umiejętności akademickich dla międzynarodowych studentów przygotowujących się do absolwentów szkoły biznesu.

Studenci są dopuszczani do tego programu podczas przygotowań do przyjęcia do akredytowanego AACSB Master of Science w Business Analytics (MSBA) na California State University, East Bay ; i może być przydatna dla osób realizujących inne stopnie naukowe na tej uczelni. Długość programu to dwie 8-tygodniowe sesje, w sumie 16 tygodni.

Typowy program jednotygodniowy może składać się z:

 • Jeden lub dwa kursy MSBA dla absolwentów na kredyty (3-6 kredytów semestralnych) w Business Analytics.
 • Graduate Writing / Reading course
 • Kursy przygotowujące do IELTS i GMAT

Idealni studenci:

 • Studenci, którzy nie mają studiów licencjackich w biznesie, i zamierzają uzyskać tytuł MSBA lub magistra w biznesie w Cal State East Bay lub innych amerykańskich uniwersytetach
 • Studenci studiów licencjackich, którzy muszą opanować angielski i / lub umiejętności akademickie potrzebne do zdawania wymaganych egzaminów TOEFL, IELTS, GMAT i zajęć akademickich w celu zaakceptowania do programu MSBA dla szkół wyższych
 • Profesjonaliści niezwiązani z biznesem, którzy poszukują przyspieszonego fundamentu w administracji biznesowej bez dyplomu

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Wstęp do analityki biznesowej

 • Stopień spełniający wymagania licencjackie MSBA, w tym nie mniej niż GPA 2,5 w ostatnich dwóch latach studiów.
 • IELTS 6.0 lub TOEFL 71
 • Aplikacja online do programów Pre-Business Analytics i MSBA.
 • Wynik GMAT jest warunkiem kontynuacji od pierwszej do drugiej sesji w programie.

Warunki przyjęcia dla MSBA

Po ukończeniu programu Pre-Business Analytics studenci zwykle spełniali wszystkie międzynarodowe wymagania studentów, aby wziąć udział w programie MSBA dla programu Cal State East Bay, a mianowicie:

 • Zademonstrowano opanowanie algebry uczelni, statystyki i programowania obiektowego z oceną "C" lub lepszą w odpowiednich zajęciach w ciągu 7 lat od rozpoczęcia programu.
 • Akceptowane rankingi percentyla w części ustnej i ilościowej GMAT lub GRE.
 • IELTS 6.5 lub TOEFL 79

Uwaga: Wstęp do programu Pre-Business Analytics nie gwarantuje przyjęcia do Programu MSBA w Cal State East Bay.

Wymagania dotyczące ukończenia programu

Studenci są dopuszczani do programu Pre-Business Analytics, przygotowując się do przyjęcia do akredytowanego przez AACSB Master's Business Analytics w Cal State East Bay. Długość programu zależy od jego potrzeb - od ośmiu tygodni do jednego semestru studiów są typowe.

Typowy ośmiotygodniowy program składa się z:

• Wymagany kurs Business Analytics

• Graduate Writing lub umiejętności badawcze (6 godzin tygodniowo)

• Warsztaty przygotowujące do GMAT (od 6 do 9 godzin tygodniowo)

• Warsztaty przygotowujące do IELTS

Przygotowanie do GMAT - 4 kursy Każdy kurs koncentruje się na zasadach i pojęciach w sekcji werbalnej lub ilościowej, a jednocześnie dostarcza wskazówek dotyczących testowania, aby pomóc uczniom z powodzeniem ukończyć egzamin.

Przygotowanie do egzaminu IELTS (w razie potrzeby)

Intensywny przegląd zaawansowanego słownictwa, czytania, gramatyki, słuchania i pisania esejów. Nacisk kładziony jest na poprawę wyników testu IELTS w celu dopuszczenia do programu MSBA w Cal State East Bay lub innych instytucji.

110394_110246_StudentsatGGBridge.jpg

Opłaty za program

Analizy wstępne (TYLKO APLIKACJA GMAT)

(1 semestr: 8-tygodniowa sesja x2)

Analityka przedsądowa (z kursem kredytowym na 1 semestr)

(1 semestr: 8-tygodniowa sesja x2)

Opłata za zgłoszenie (bez możliwości zwrotu) 150 USD jednorazowej opłaty za wniosek

** Przygotowanie do GMAT i opłaty rejestracyjne są naliczane za sesję 8-tygodniową. Studenci nie muszą płacić za cały semestr. Jeśli jednak uczeń bierze udział w kursie wstępnym, wówczas opłata za kurs musi być uiszczona w całości na początku semestru jesiennego lub wiosennego (1200 USD).

* Opłaty mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

* Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie matematyki i / lub statystyki na poziomie licencjackim na Open University, zostaną naliczone dodatkowe opłaty (350 USD za jednostkę).

Wyniki

 • Wstęp do MSBA po spełnieniu wymagań TOEFL lub IELTS i GMAT
 • Wzmocnienie umiejętności komunikacji biznesowej
 • Rozwijaj umiejętności niezbędne do podjęcia studiów w szkole zawodowej
 • Poznaj praktyki biznesowe w USA
 • Intensywne przygotowanie do testu GMAT

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Mieszkaniowy

Studenci mogą mieszkać w Cal State East Bay na terenie kampusu rezydencji w apartamentach lub apartamentach. University Village znajduje się w odległości krótkiego spaceru od klas i oferuje przestronne, w pełni wyposażone apartamenty z aneksem kuchennym z lodówką i kuchenką mikrofalową. Jest to prawdziwa wspólnota żyjących i uczących się, która ma pomóc Ci rozwijać się akademicko, osobiście i społecznie. Jest wyposażony w pracownię komputerową i gabinet, ćwiczenia, pralnię i pomieszczenia rekreacyjne. Szybki dostęp do Internetu jest świadczona i kabel jest dostępny. Bezpłatny autobus kursuje z kompleksu apartamentów do kampusu i pobliskich stacji kolejowych BART, które oferują dostęp do całego obszaru zatoki.

Lista kontrolna aplikacji

Prześlij zgłoszenie do aplikacji analityki online i wymagane załączniki online:

• Oficjalne akta naukowe potwierdzające ukończenie czteroletniego egzaminu licencjackiego

• Oficjalny wynik egzaminu TOEFL lub IELTS

• Weryfikacja deklaracji finansowych (wyciągi bankowe, list lub pieczęć)

• Kopię strony z nazwą paszportu

• Bezzwrotna opłata za złożenie wniosku w wysokości 150 USD (płatność kartą kredytową przez Internet)

• Kopia strony z potwierdzeniem z twojego stanu Calowego Zastosuj aplikację MSBA

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

For more than 60 years, California State University, East Bay (Cal State East Bay or CSUEB for short) has served the San Francisco Bay Area as part of the California State University system (the large ... Czytaj więcej

For more than 60 years, California State University, East Bay (Cal State East Bay or CSUEB for short) has served the San Francisco Bay Area as part of the California State University system (the largest system of public education in the U.S.), Cal State East Bay is known for award-winning programs, expert instruction, small classes, and a highly-personalized learning environment. Our beautiful campus overlooking the San Francisco Bay offers a great view of the entire Bay Area and is in an inspiring setting for career exploration, just 30-40 minutes drive from both San Francisco and Silicon Valley. Cal State East Bay offers excellent education in an exciting location at a competitive price. CSUEB offers undergraduate degrees in 49 fields and graduate degrees in 30 areas. In addition to degree programs, the American Language Program offers intensive English language study as preparation for university study. A wide variety of certificate and gateway programs — including conditional admissions for undergraduates, the Pre-Business Analytics program, and International Business diploma— offer excellent opportunities for professional and academic advancement. Pokaż mniej